Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

9.TAKIM KATILIM FORMU
ADINIZ: leyla
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 83
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
ÇOCUK SAYINIZ/ YAŞLARI: 1 tane 10 yaşında
EMZİRİYOR MUSUNUZ: hayır
MESLEĞİNİZ: ev hanımı
ŞU ANDA ÇALIŞIYOR MUSUNUZ: hayır
DAHA ÖNCE BAŞKA TAKIMDA BULUNDUNUZ MU: hayır
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: fibromiyalji
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlığıma kavuşmak
KİLO ALMA GEÇMİŞİNİZİ ANLATIR MISINIZ: çok fazla ilaç kullanımı, doğum ,hareketsiz yaşam
BİZE KENDİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ: ev hanımıyım ,okumayı seviyorum evime hayatıma düzen getirmeye çalışıyorum
TAKIMDA MOTİVASYON SAĞLAMAK İÇİN NE YAPABİLİRSİN: elimden geleni

Çok şükür ben de iyiyim bebeğim mayısta 1 yaşına girecek iki erkek baya tempolu hayat ama verilemeyen kilolar var yine çok özledim burayı ilk katıldığım kilodayım Bu arada çok geçmiş olsun ailen iyidir inşallah
İyiyim canım sen nasılsın, en son 2.bebegine hamileydin diye hatırlıyorum

Hilal Karataş
172
73 kg
Hedef:60
Evli
1 çocuk-2 aylık
Emziriyorum
Doktor
Çalışmıyorum
Takımda bulunmadım
Sağlık sorunum yok
Doğum öncesi 59 kg idim ve kendime olan özgüvenim tamdı mutluydum. Şimdi aynaya bakmak istemiyorum eski kıyafetlerimi tekrar giyebikmek istiyorum
Doğum sebebiyle 25 kg aldım vermem gereken 13 kg var
28 yaşındayım
Grubu aktif takip edip arkadaşları ve kendimi spor konusunda motive edebilirim

Süper olur, pazartesi günü başlayalım mı.

Bayram diye ben iki günden beri iyice delirdim ya, tatlı, çikolata, sanki yemedigim günlerin acısını çıkartıyorum ama çok mutsuzum yeyincede,
Az önce ben de boydan fotoğraf çekinip depresyona girdim şuan telefonuma karın eritme uygulaması yüklüyorum bir saatten de yürüyüşe çıkacağım

Az önce ben de boydan fotoğraf çekinip depresyona girdim şuan telefonuma karın eritme uygulaması yüklüyorum bir saatten de yürüyüşe çıkacağım
Gruplar kapandı ama yine de aktif olabiliriz kendi aramızda ben de başlamak istiyorum benim gibi çok arkadaş var gördüğüm kadarıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…