Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Arkadaşlar herkese merhabalar bu hafta yoğunluktan giremedim pek umarım iyisinizdir
kilo :97.4 spor :180 dakika

senin eşinde mi asker yemek düzen siz oluyooo nöbetler görevlerrr derken

istediğin kiloya gelirsin inşallahhh
eşinlede aynı yerde çalışmak zordur beee

ben 35 yaşındayımm
2 kızım var biri 8 biri 3 yaşında
şuan muğlanın bi içesindeyim
eşim asker türkiye kazan biz kepçe geziyoruzz allah izizn verirse 3 yıl daha burdayız bu sene geldik buraya
tüketiciyim çalışmıyorum hepten ev hanımıyım

ne çok tartılıyonn pili ne çabuk bitiyo senin tartının
süper eksidesin inşallah asuda eksilerle bomba gibim gelir

maşşallah maşşallahhh gitsin gelmesinn

ayrıca sen öle na tatlı dillisin yawww topiğin şirinesi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yemeklrin güzel olmamması bi bakkıma iyi bence istah kapanır en azından
Anammm utandım:KK17::KK17::KK17: teşekkür ederim nursena ablacım:KK16::KK16:
Günaydın arkadaşlar,

Hepinize güzel bir gün, güzel bildirimler diliyorum. Yenam benim kilom AYNI, Asuman abla sporum yok. Simdiden ellerinize sağlık, öperim ikinizi de.

Pomocum sen de bu hafta kilonu bildir, belki Yenam sana süpriz yapar :)

Evdeki 2 bilgisayar ve tablet aynı sorunu yaşıyor. Eşim de anlamadı, sanırım işlemcileri yanmış. Belki bugün götüreceğiz bi ihtimal. Zaten Yarın sabah düğün için antebe gidiyoruz, pazartesi döneceğiz. Benden haberler böyle. Hepinizi öperim, hoşçakalın.
Esram güle güle git gel inşallah eglenceli geçer düğününüz valla özlicez seni arada cepten gir bi ceeee de tamam öpüyorum:KK54::KK54:
Pomocum sen tartıdaki son gördüğünü yaz bence :)

Nursena hani topiğin şirinesi bendim, Zehrayla aranızı bozarım bak : p

Kurtlar Vadisi gelmiyormuş bu arada, çok sevindim :)
Canım kimseyle aramız bozulmasın gel beraber sıkışırız biz :KK34::KK34::KK34:
Meryemciğim,iyi tatiller..güle güle gidip gelin...

Esracığım,
size de iyi yolculuklar iyi eğlenceler düğün de..afiyet olsun kebap ve baklava yerken.:KK9:

Zehracığım, çok iyi kilo veriyorsun maşallah..:nazar:

Zeynepçiğim,Silor yazman hepimizi araştırmaya itti :KK66: iyiki google amca var :KK66: yemeğin tarihçesine bile baktım, gürcü yemeğiymiş :KK66:
ve bugün yapacağım ben de. tavuklu bir tarif gördüm hoşuma gitti onu yapacağım muhtemel.:KK66:

Pınarcığım,İzmir gezisi sana yaramamış görünüyor.. Misafir ağırlamak,misafirliğe gitmek düzen bozuluyor hemen...
Toparlanırsın yakın da kendine yüklenme fazla....

asucum,sınava saatler kaldı artık...Heyecan doruktadır değilmi.? Geçen seneyi hatırladım ben ;(
umarım çok iyi geçer...

Yenam çok sağol valla son 2 haftadır gerçekten dikkat ediyorum yürüşümü yapıyorum asla kaçamak yapmıyorum ve salata ağırlıklı besleniyorum sanırım sonucunuda alıyorum çok şükür :KK16::KK16::KK16:

merhaba hosbulduk yenı tanıstık.

ben kendımle ılgılı yazmıstım ama tekrar tanısmak adına yenı bır fıkrım geldı zaten.

kendımı yenıden tanıtayım zamanınız olursa sızler de benzerını yapabılırsınız ben de sızlerı ve ımkanlarınızı hayatınızı yanı tanımıs olurum

30 yasına gırecegım 12 hazıranda
5yıllık evlıyım
ozelde calısıyorum hatta esımle aynı ıs aynı departman yanyana masa
ıhracat sorumlusuyum
cocugum yok
erken menopoz / romatızma /ınsulın dırencı hastalıklarım belırgın
engel olarak mesaı saatlerı, kucuk sehır / ızınsız calısmak (yıllık ızın bıle yapamıyoruz ) /daha once kırılmıs platınlı sol ayak
agustos sonunda bılınclenmeye basladım amakasıma kadar ancak 8 kılo verebıldım kısın ıs yogunlugum felakettı 10 a kadar calıstım yerı geldı masamdan kalkamaz duruma geldım. bır de tırnak operasyonu ve agır grıp derken onlar da ıkı ay hareketsız bıraktı bende. duzenım bozuluyordu tam nısan ayında.sukur ıslerım sakınlestı mayıs ayında, kendım de gıdısatın ıyı olmadıgını ıyıce anladım cunku kılo almaya baslıyordum
110 ıle basladım su an 104,5 kıloyum en fazla 103 gordum

aklımdakıler bunlar.

ev konusunda da kadın evde rahatsa akraba olayı yogun degılse yanı ben mesela calısmıyor olsam rahat olurum gun falan olmaz burda akraba tanıdık yok gıbı. cocuk desenız zaten dedıgınız gıbı duzenı cok etkılıyor yanı cocuksuz bır kadın ve dedıgım sartlara sahıp olsa spor ve beslenme anlamında cok cok sanslı olur benım ımkanıma gore. calısan demır paslanmaz ama bız masada oturmaktan yaglanıyoruz ıste valla.
Hoş geldin arkadaşım bu gün geçmişi okuyorum fırsat bulduklarıma selam vereyim dedim her şey gönlünce olsun

bıldırım aksamları mı yayınlanıyor toplu olarak ? bugun herkes bıldırım yapmaya basladı, pekı nezaman yayınlanıyor acaba ? onu da ogrenmek ıstedım. merak edıyorum :KK1:

Ben okuyorum. Okurkende cok zor oluyor... Ama idare ediyorum mecburen napiyim :)

Himmm anladim en iyisi icme o zaman :) Yada haftada 1fincan belki cok etkilemez...

Bu arada hosgeldin aramiza. Benim adim Gökce, agustos 5te 25yasina giricem. 22temmuzda 7yillik evli olucam :) 3bucuk yasinda kizim var. 4yasinda Romeo'm var (köpegim)
2yil önce evlenmek icin ara verdigim okuluma, tekrar baslamaya karar verdim ve suan okuyorum :)
En fazla gördügüm kilo 2011 subat ayinda 112,8kg 2011 haziranda 100kg ye kadar indim.
SOnra 2012 temmuza kadar kilomu korudum sayilir 97kg ile 102kg arasi gittim geldim.
2013 ocakta tartildim ve 105,6kg ciktim yada 105.8kg tam hatirlamiyorum :KK70:
Suan 91,6kg oldum :)

Canim benim oyle düsünme!!! Sende zayifliycaksin canim!!! Bende sundan 2hafta önce öyle dusunuyordum. Ama bak simdi tekrar basladim.
Hadi sende basla tekrardan kendini ele al!!! öpüyorum seni!

merhaba hosbulduk sanıyorum en genc sensın :KK1: ama maasallah 7 olmus evlenelı hem cocuk var hem okuyorsun.. hatta bır de kopecık varmıs.

kararını desteklıyorum cok zor olur elvbette tahmın edebılıyorum ama egıtımıne donmus olmana cok sevındım takdır de ettım basarılı olmanı dılerım. bolum neydı acaba ?

dogum da kılo aldın sanırım ? dogumdan once kac kıloydun ?

bence guzel bır rakam vermıssın yaklasık on kılo olmus tebrık ederım devamı gelsın ınsaallah. ınsaallah ben de goreyım 90 ları. uzun yıllardır gormedım 6-7 yıl oldu sanırım.

slm arkadaşlar...hemen kilo bildirimi yapayım.
geçen hafta:97
bu hafta 97.7
eh yine iyi o kadar yemeye:)
dün çok kötü bel ve kasık ağrım vardı hatta apandist diye bile şüphelendik okulda da yürümem bile zorlaştı...zannımca çokk üşüttüm ...
kilo veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum....

son lısteyı goremedım oyuzden merak ettım toplam kac kısı var mesela ?

baya kalabalık gıbı geldı yenı yenı ısımler duyuyorum yenı tanısmalarım oluyor.

en eskı, en yenı, en genc mesela merak edıyor ınsan bunları ????

çok meraklıyım :KK1:

burdan uzaklaştımmı kilo verme motivem yavaş yavaş yerlere düşüyo:KK53::KK53::KK53:

aslında ben tatildeyken 1-2kilo falan vermiştim bence, ama eve döndüğümden beri hiç diyet yapmıyom, çok aşırıya kaçmasamda yiyorum hep malesef:KK43:
yeşilçayıda geldiğimden beri sadece 2yada3kez içtim, içmemişim gibi bişey yani.....

hele dün gezmede acayip yedim yine:125::125::26::26:
siz diyin 2dilim börek ben diyim 15dilim börek akşamla birlikte, yanındakilerde cabası daha:KK25::KK25::KK25:

benim kendimi toplamam, bi silkelenmem lazım artık yaaaa.......:KK23:

bebek düşünüyorum, birde herşeyden önce sağlığım için kilo vermem lazım beniiiiiiim:KK43:
dün eşim dediki sen böyle yersen zor kilo verirsin dedi:KK43:
yani böylelikle bebeğide zor yaparız demek istedi:26:

kendimi toplamam lazım beniiiiiim..........
inşaallah hayırlısıyla biran önce toplarım kendimi.........:KK51::KK51:

merhaba hosbulduk sanıyorum en genc sensın :KK1: ama maasallah 7 olmus evlenelı hem cocuk var hem okuyorsun.. hatta bır de kopecık varmıs.

kararını desteklıyorum cok zor olur elvbette tahmın edebılıyorum ama egıtımıne donmus olmana cok sevındım takdır de ettım basarılı olmanı dılerım. bolum neydı acaba ?

dogum da kılo aldın sanırım ? dogumdan once kac kıloydun ?

bence guzel bır rakam vermıssın yaklasık on kılo olmus tebrık ederım devamı gelsın ınsaallah. ınsaallah ben de goreyım 90 ları. uzun yıllardır gormedım 6-7 yıl oldu sanırım.

Yok dogumda kilo almadim :)

Ben esimle tanistiktan sonra evlenene kadar bir 10kilo aldim 70kgydim tanistigimda dugunde 80kg oldum. Sonra 2yil icinde 90 kusur oldum. Ve 102kilo ile hamile kaldim. Doguma 105kilo ile gittim. DOgumdan sonra 112.8kg ye ciktim. Oda safra kesesi ameliyati oldum sütüm kesildi. O yüzden biraz psikolojim bozuldu... Kendimi yemege verdim iyice... :) öyle yani
Birde ben Isviçre'de yasiyorum.
Saat doktoru olucam :p :KK70: yani saat bölümünde okuyorum. Saat uzmani olucagim insallah.

Bu arada en kücügü ben degilim :) en kücügü 15yasinda bir kiz var, sonra 18yasindada var bir 2tane :) öyle yani
Kalabaligiz bayagi :)

Yok dogumda kilo almadim :)

Ben esimle tanistiktan sonra evlenene kadar bir 10kilo aldim 70kgydim tanistigimda dugunde 80kg oldum. Sonra 2yil icinde 90 kusur oldum. Ve 102kilo ile hamile kaldim. Doguma 105kilo ile gittim. DOgumdan sonra 112.8kg ye ciktim. Oda safra kesesi ameliyati oldum sütüm kesildi. O yüzden biraz psikolojim bozuldu... Kendimi yemege verdim iyice... :) öyle yani
Birde ben Isviçre'de yasiyorum.
Saat doktoru olucam :p :KK70: yani saat bölümünde okuyorum. Saat uzmani olucagim insallah.

Bu arada en kücügü ben degilim :) en kücügü 15yasinda bir kiz var, sonra 18yasindada var bir 2tane :) öyle yani
Kalabaligiz bayagi :)

hımmmmm sen zayıf sayılacak bır kılodaymıssın. yasın gencken evlendın belkı de oyuzden kılo artısın fazla oldu genc evlenenler de oluyor bu, fızıksel gelısım tam tamamlanmamıs oluyor sanırım. ornek ben senın su ankı yasında evlendım ama sanırım sen 21de falan.

amelıyat ve sut olayı da cok etkılemıs ıste senı, ben de yenı sehır masa bası ıs evlılıgımde sorunlar yenı ıs menopoz olayına bebek olayına kafa takma ayagın kırılması hareketsız kalmak halen tam ıyılesmemıs olmak hatta tyam anlamıyla hıc gecmeyecek platın takıldı halen ıcte, hareketımı kısıtlıyor agrıyor o ayagım hemen. neyse oyuzden senı anlıyorum stres ve uzuntu kortızol hormonunu fena halde harekete gecırtıyormus oyuzden de yaglanıp gıdıyoruz ıste, eeeeee bır de yemege verıoyoruz kendımı. oluyor sana x2. bır de maasallah yurumeye bıle usenıyor ya da herseye kosusturmaktan kendımıze zaman ayıramıyoruz.

demek yurtdısındasın.

saat uzmanı. ılk kez duydum cok ılgınc bır bolum.

oooo cıtırlar da varmıs demek burdaaaaaa :KK1: bız o yaslarda sısmandık ınsaallah onlara faydamız olsun da genclıkler de rahata kavusmus olsunlar bızım gıbı zaman kaybetmemıs olsunlar

herkese merhabalar hayırlı cumalar....geçen hafta 90 600 dü sanırım bu hafta 90 100 anlamadım gitti....geçen hafta çok dikkat ettim kilo aldım bu hafta hiç dikkat etmedim kilo vermiş görünüyorum hayret birşey valla.....neyse kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum....listeyi hazyırlayanlarında ellerine sağlık şimdiden.....

ben geldim canlarrr :KK16::KK16::KK16:

hayırlı , bol eksili bi Cuma olsun inşAllahhh :KK34::KK34::KK34:

kaç gündür işler güçler uğraşıyom , not işlerini bitiremedim halenn , ikindi düğün için yola çıkacaz , pazar akşama dönecezz :KK66:)

pasaport işini hallettim , önümüzdeki hafta gelir sanırımmm , ooyyhh acaip duygular içindeyim , hayırlıısı diyelimm ...
öperim herkesi ,Allaha emanet olunn :KK54::KK54::KK54::KK54:

buarada sizlerede bildireyim canlarımm , ben artık listede olmayacağımı Yenaya söyledim , 75.5 ile jübilemi yapıyorum , bundan sonrasında Allah büyük diyorumm :KK66:)

hoşbuldum canımm...sende güle güle git mamişleri çok kaçırmadan gel malum yarın tartı var ama bi dakka piknik iptal oldu dememişmiydin nere gidiyon sen şimdi bakem....:44:

pikniğe komşuların dışında biri daha vardı canım gelicek olan başka semtte oturan, o hadi bana gelin ozaman dedi, ona gittik bizde
topluca:))):KK53::KK53:

herkes pikniğe yaptığını oraya götürdü işte:)

sen bu aralar biraz durgunmusun canım? banamı öyle geldi acaba??:44:

oh iyi olmuş ama yinede az kaçamak yap canım..sana söylüyorum ben kaçırdım bu gün yine:KK14::KK14:

:KK20::KK20::KK20:

Haftaya kızların yazılıları sınavları bitmiş olacak ikisi de evde olacaklar ben de bol bol yürürüm inşallah

yürürsün ablacım.....

Ben de gitmedim malesef canım 3 sene önce eşim gitti ben gidemedim hem çocuklar daha küçüktü hem de maddi durum müsait değildi ama bir daha fırsat çıkarsa kaçırmak istemiyorum

artık ilk sıra sende, eşin kullanmış hakkını:)

menunuzu cok basarılı buldum ozellıkle ıftar olarak hafıf ve cok guzel bır yemek olmus cok saglıklı olmus lahana.tamdıyetlık. aksam menusu olarak da az bıle denebılır gercekten guzel gorunen bır menu. sahur olarak cok cok kandıl sımıdı olmayabılırdı ama yazın oruc tutmanın sebebı ıle uzun sure sızı tok tutmustur dıye dusunuyorum asırı goze batacak sekılde gelmedı ben dıyet donemınde hıc oruc tutmadım bu yıl ılk olacak.nasıl olacak merak edıyorum

dondurma konusunda da tadımlık davranmıssınız, hepsını yememek cok zor valla :KK1:

dıyetteyken o psıkolojı cok baskın oluyor, hep cok yedıgımızı dusunmeye baslıyoruz bır donem.sızı anlıyorum. aksam tek bır meyve yesem sankı tum sporum gıdecekmıs gıbı gelıyor bazen.

canım burcun ne?

tartı bana kahkaha atıyo resmen :KK52::KK52::KK52:

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar:

Günaydın arkadaşlar,

Hepinize güzel bir gün, güzel bildirimler diliyorum. Yenam benim kilom AYNI, Asuman abla sporum yok. Simdiden ellerinize sağlık, öperim ikinizi de.

Pomocum sen de bu hafta kilonu bildir, belki Yenam sana süpriz yapar :)

Evdeki 2 bilgisayar ve tablet aynı sorunu yaşıyor. Eşim de anlamadı, sanırım işlemcileri yanmış. Belki bugün götüreceğiz bi ihtimal. Zaten Yarın sabah düğün için antebe gidiyoruz, pazartesi döneceğiz. Benden haberler böyle. Hepinizi öperim, hoşçakalın.

belki bunda da vardır bi hayır canım benim......
özlüyoruz ama seni:):KK34:
:KK16::KK16:
görüşürüz tatlım, kendine iyi bak addalarda da.......:KK3:
:KK16::KK16::KK16:

ne çok tartılıyonn pili ne çabuk bitiyo senin tartının
süper eksidesin inşallah asuda eksilerle bomba gibim gelir

he yaa bencede çabuk bitiyo ama normaldir hergün iki kerem tartılıyom napsın garibimm....:KK9::KK9:

asagı yukarı aynı zamanlarda dıyet seruvenımız baslamıs ama maasallah sız super kılo vermıssınız cok ımrendım darısı basıma ınsaallah

aslında çok zor kilo veriyorum canım bukadar dikkate daha çok vermeliydim ama duraksama dönemlerim çok uzun sürüyo iki veriyosam 1 geri alıyom hep öyle işte....bilmem anlatabildimmi...

KIZLAR GÜNAYDIN
Herkeslere mutlu huzurlu sağlıklı ve bol eksili hayırlı bi cuma diliyorum
Ben bugün mutluyum sabahtan iş yerindekiler bile diyo keyfin yerinde diye nasıl olmasın dedim tartı bana kahkaha atıyo resmen :KK52::KK52::KK52:
Neyse kızlar hepiciğinizi öpüyorum ve çok seviyorum :KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:

Canım bende özelde çalışıyorum bizim aşçımız var yemek yapan tabi yinede gönlüne göre yemek bulmak zor sürekli makarna ve pilav yeniyo ama ben artık salataya ağırlık verdim sabah kahvaltımıda yanımda getiriyorum ama fazla zorlandığım söylenemez insan yeterki istesin hepsini yapabilir bence :KK34::KK34::KK34:

Nursena ablacım Allah kolaylık versin sana valla sıcakta zor yani hemde 2 çocukla ama bunun faydasını tartıda görmüşsün ne güzel :KK16::KK16::KK16:

Zeynep kuzum maşallah senide tebrik ederim öpüyorum seni iyi gezmeler :KK16::KK16::KK54::KK54:

sağol canım....gezdim geldim çokta güzel geçti...artık yarınki misafirlerime hazırlık vakti...işe başlamadan size bir bakayım dedim...temizlik yapcam bugünden yarın uğraşmayayım bi daha....

kızlar yarınki menüm:tavuklu makarna salatası,fırında karğana,güveçte sarma,perişan kurabiye,haşhaşlı tatlı,kuş lokumlu kek,dafi ablanın sodalı poğaçası...

yeter demiii...

12 13 kişi olucak belki daha fazla...bi kısmını bugünden yapıcam...

evet son dakika haberi kızım dediki...temizlik için çok iyi becerikli bir kadınsın....diğer kadınlar senden daha beceriksiz....gülermisin ağlarmısın....çocukta sayemde temizlik manyağı oldu..:KK9::KK9::KK9:

neysem şimdi kaçtım işler beni bekliyo...

buarada sizlerede bildireyim canlarımm , ben artık listede olmayacağımı Yenaya söyledim , 75.5 ile jübilemi yapıyorum , bundan sonrasında Allah büyük diyorumm :KK66:)

hayırlısı olsun bakalım canım.....

12 13 kişi olucak belki daha fazla...bi kısmını bugünden yapıcam...

evet son dakika haberi kızım dediki...temizlik için çok iyi becerikli bir kadınsın....diğer kadınlar senden daha beceriksiz....gülermisin ağlarmısın....çocukta sayemde temizlik manyağı oldu..:KK9::KK9::KK9:

neysem şimdi kaçtım işler beni bekliyo...

ha haaaay kızın beni güldürdü yaaaa:)))))
demek hayatı boyunca en çok iş yapan kadının sen olduğuna karar verdi kendi içinde ve seni dünyanın en becerikli kadını seçti:KK1::KK1::KK1:
yılın en becerikli kadınını açıklıyorum veeeee alkışlarınızla
zeynep:)))):KK19:
:nazar::nazar::nazar:
kızçeni öp benim yerime olarmı:):KK19:

X