Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Bayram teaşı,uzaktaki akrabaları ziyaret için yol telaşı ve tatil telaşı hepsi birbirine girdi :) herkeste bir koşuşturmaca hepinize kolaygelsin mutlu olacağımız dinleneceğimiz, huzurlu az kaloriliiii !! bir bayram geçireleiiim ...

benim eşim bayramda çalıştığı için evde olucam ama yinede belli olmaz kardeşlerimle anlık plan yapıp kısa şehir dışı gezmesine veya günübirlik gezmelere gidebilirim çevremdeki bir çok tanıdığım akrabam ,dostum şehir dışına çıktı bilee. eee sizde gidiyorsunuz, bende buraları bekleriim artık :)

cuma günü kilo bildirimi ve spor bildirimi yapan arkadaşları tebrik ederim. bayramdan sonra hep birlikte toparlanıp daha iyi olucaz ....

NoKullanıcı1.Hafta1.Hafta (Fark)2.Hafta2.Hafta (Fark)3.Hafta3.Hafta (Fark)4.Hafta4.Hafta (Fark)Aylık Sonuç
1ilkay8086,5-0,5
2Berkuras101,4
3fazey40izinli
4Derin122ayni
5y.o.l.c.u.izinliizinliizinliizinli
6dafi90,4ayni
7Nur 183568,5-0,5
8OĞULCUKLARIMizinliizinliizinliizinli
9Uskuplu94+0,3
10Gökçe_İremim92,8-0,2
11meyra__izinli
12HasibeGizinli
13ogretmenimcanimbenim89,4-0,1
1474Frida115,6-1,4
15sozen?
16Bonus91,2ayni
17Dayko92,8-0,6izinli
18Coconut29?

​Haftaya listeye girecek olanlar: Cicekb

Teşekkürler Gökçe abla :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O kadar alinti yaptim tam gonderecektim gitti :mad::mad:
Gökçecim meyracim listeler icin teşekkürler ellerinize saglik canlarim
Kizlar tebrik ediyorum hepimizi fridacim seni ozellikle :-)
Meyracim kizim getirdi taslari hala da odasinda duruyor :-) sizede iyi eglenceler canim
Ogretmenim sizede iyi tatiller bol gezmeler :KK70:

Bende pazara gittim geldim yaniyor ortalik simdide utu yapicam valiz toparliycam sukur evin ici serin
Bonusum sen neler yaptin nasil oldu bulantilarin Allah yardim etsin kuzum aklimdasin hep unutma mucukkkkssss

Telden yaziyorum birki birki deneme:KK70:
gokceye cevap yaziyim dedim:)

Sagol canim:-*
Esin beysehirlimi?
Ben hic gitmedim beysehire, yalniz golunun cok guzel oldugunu
duydum, bu yaz gidicektik vazgectik sonra.
Komsumun biri beysehirli, bicok akrabalari orada oldugu icin sik sik
gidip geliyorlar beysehire.
Emekli olduktan sonra yerlesme dusunceninde hayirlisi olsun, gonlunuze
gore olsun insaallah canim.
Opuyorum:)
:*

denemen coook basarili canim :KK70:
yok esimin babasi aslen kutahyali annesi ispartali... ama bir cok sehiri gezmisler memur gibi :KK70: cunku babasi yol yapimi sirketindemi ne calisiyormus zamaninda... sonra beysehire gitmisler ordada balikcida uzun yol soforlugu yapmis...
bence muhakkak git gidebildigin an!! Cunku gercekten coook guzel!!! göl kenari falan cok guzel...
aminnn canim hayirlisi :)

Hayırlı bayramlar size de. Ben bugün kilomu bildirmeyi unutmuşum yaa olamaz oruç kafa bir de hep disaridaydim... 😔

tamam o zaman seni 1nci hafta olarak yaziyorum yani haftaya bildirim yapicaksin ondan sonraki haftada listeye giriceksin tamam :)

Bayram teaşı,uzaktaki akrabaları ziyaret için yol telaşı ve tatil telaşı hepsi birbirine girdi :) herkeste bir koşuşturmaca hepinize kolaygelsin mutlu olacağımız dinleneceğimiz, huzurlu az kaloriliiii !! bir bayram geçireleiiim ...

benim eşim bayramda çalıştığı için evde olucam ama yinede belli olmaz kardeşlerimle anlık plan yapıp kısa şehir dışı gezmesine veya günübirlik gezmelere gidebilirim çevremdeki bir çok tanıdığım akrabam ,dostum şehir dışına çıktı bilee. eee sizde gidiyorsunuz, bende buraları bekleriim artık :)

cuma günü kilo bildirimi ve spor bildirimi yapan arkadaşları tebrik ederim. bayramdan sonra hep birlikte toparlanıp daha iyi olucaz ....

bende bir yere gitmiyorum burdayim :KK70: 31temmuzda gunu birlik gezmeye gidicez eglence amacli o kadar :)

Teşekkürler Gökçe abla :)

birsey degil canim :)

Bende pazara gittim geldim yaniyor ortalik simdide utu yapicam valiz toparliycam sukur evin ici serin
Bonusum sen neler yaptin nasil oldu bulantilarin Allah yardim etsin kuzum aklimdasin hep unutma mucukkkkssss

ayyy ne guzel havalar sicak demek :)
bizim burda berbat... kovadan su bosalirmiscasina yagmur yagiyor...

denemen coook basarili canim :KK70:
yok esimin babasi aslen kutahyali annesi ispartali... ama bir cok sehiri gezmisler memur gibi :KK70: cunku babasi yol yapimi sirketindemi ne calisiyormus zamaninda... sonra beysehire gitmisler ordada balikcida uzun yol soforlugu yapmis...
bence muhakkak git gidebildigin an!! Cunku gercekten coook guzel!!! göl kenari falan cok guzel...
aminnn canim hayirlisi :)

tamam o zaman seni 1nci hafta olarak yaziyorum yani haftaya bildirim yapicaksin ondan sonraki haftada listeye giriceksin tamam :)

bende bir yere gitmiyorum burdayim :KK70: 31temmuzda gunu birlik gezmeye gidicez eglence amacli o kadar :)

birsey degil canim :)

2 gun burda da yagdi canim ama sicagi dusurmedi hic sicaktan cok nem etkiliyor insani nefes alinmiyor
Size de iyi eglenceler :-)

Son düzenleme:

Teşekkür ederim simdi tartildim 89.9 iftara doğru 89.5 oluyor iftardan sonra 90.1 ☺

Meyracim kizim getirdi taslari hala da odasinda duruyor :-) sizede iyi eglenceler canim

Sagol dayko sana da :) bu arada o alintilarin gitmesi beni de sinire boguyo :)

Bugünümün menüsü

Sabah kahvaltıyı sağlam yaptım 10 da kalktım kayınvalidem bizde
Tereyağı yumurta 2 dilim ekmek peynir kasar domates salatalık biber yağlı LİMONlu tereyağ bal 3 lokma

Öğlen salata 1 dilim baklava

Aksam tepsi kebabı kayınvalidem yaptı superdi bu arada 1 dilim de ekmek

Sonrasında da 2 dilim karpuz yedim

Nasıl görünüyor kaçmış mı?

Arzu' dan sevgiler.

Dafi
Asumanzeynep
Meyra
Gökçe
Yasemin
Frida
Yolcu
Dayko
Bonus
OĞulcuklarım
Nur
Derin
Sözen
Hasibe
ismini atladıklarım kusura bakmasın..:KK71:
Ve uzun zaman en ala paylaşımda bulunduğum tüm +90 arkadaşlarımın bayramını en içten dileklerimle kutluyor hepinizi sımsıkı kucaklıyorum.. yetmiyor bir de üzerine öpüyorum şapşup.:KK66:
kendinize çok iyi davranın güzel insanlar...:KK54:

HAFTANIN 1.si _________ - 1,4 kg. ________74Frida:KK19::nazar::KK9::KK76::KK16::21::KK8::KK71:

HAFTANIN 2.si _________ - 0,6 kg_________ Dayko :KK19:
:nazar: :81::118::KK71:

HAFTANIN 3.sü _________ - 0,5 kg. _________ Nur1835 & ilkay80:KK19::nazar::KK9::KK62::KK66::KK71:
Ellerine saglik canim yarim kiloyla dereceye girmekte cok güzelmiş:)
arkadaşlar eğer bayramdan önce yada bayramda görüşemezsek şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun....
herkese hayırlı bayramlar inşaallah....
hepinizi öperim ayrı ayrı....:KK19::KK16::KK16::KK16:
​
Canim seninde ellerine saglik bende hepinizin bayramini kutlarim Allah kedersiz saglikli mutlu nice bayramlar gostersin insallah...

Canim hayirli yolculuklar sana ve diger arkasalara kazasiz gidin dönün insallah bayramda biz evimizdeyiz beklerizzz:))

Dafi
Asumanzeynep
Meyra
Gökçe
Yasemin
Frida
Yolcu
Dayko
Bonus
OĞulcuklarım
Nur
Derin
Sözen
Hasibe
Ve uzun zaman en ala paylaşımda bulunduğum tüm +90 arkadaşlarımın bayramını en içten dileklerimle kutluyor hepinizi sımsıkı kucaklıyorum.. yetmiyor bir de üzerine öpüyorum şapşup.:KK66:

oy oy oy :) guzel arkadasim benim coook sagol!!!
Seninde bayramin mubarek olsun!!!
bende seni sapsup öptüm canim :)
kendine iyi bak :KK54::KK54:

Dafi
Asumanzeynep
Meyra
Gökçe
Yasemin
Frida
Yolcu
Dayko
Bonus
OĞulcuklarım
Nur
Derin
Sözen
Hasibe
Canimmm bende senin bayramini kutlarim (kalp,kalp,kalp)
Bendende mucuksssss kocaman
Ellerine saglik canim yarim kiloyla dereceye girmekte cok güzelmiş:)

Canim seninde ellerine saglik bende hepinizin bayramini kutlarim Allah kedersiz saglikli mutlu nice bayramlar gostersin insallah...

Canim hayirli yolculuklar sana ve diger arkasalara kazasiz gidin dönün insallah bayramda biz evimizdeyiz beklerizzz:))

Sagol tatlim :-)

sağol canım:KK54: bende anlamadım hareketden olucak son haftalar iyi gidiyor ama 2 gündür fena yedim bayramda hiç kaçırmamam lazııım :KK50:

sizde bugün yola çıkıyordunuz dimii, hadi sağsağlim gidin gelin :KK3:

tamam canım bayramda burda birlikdeyiz desene :) keşke buralardada yağmur yağsa hem serinlerdik hemde susuzluğumuza çare olurdu...

Dafi
Asumanzeynep
Meyra
Gökçe
Yasemin
Frida
Yolcu
Dayko
Bonus
OĞulcuklarım
Nur
Derin
Sözen
Hasibe

bende seni öpüyorum canım, mutlu geçireceğimiz bir bayram tatilimiz olsuun :KK16::KK16::KK16:

sağol canım:KK54: bende anlamadım hareketden olucak son haftalar iyi gidiyor ama 2 gündür fena yedim bayramda hiç kaçırmamam lazııım :KK50:

sizde bugün yola çıkıyordunuz dimii, hadi sağsağlim gidin gelin :KK3:

tamam canım bayramda burda birlikdeyiz desene :) keşke buralardada yağmur yağsa hem serinlerdik hemde susuzluğumuza çare olurdu...

bende seni öpüyorum canım, mutlu geçireceğimiz bir bayram tatilimiz olsuun :KK16::KK16::KK16:
Evet canim 3-4 gibi cikicaz kismetse tesekkur ederim :-)

Ben mola verdim diyete 1 hafta diyetisyenede dedim bu hafta listeye uymayacagim oda izne cikiyormus ağustos sonunda cagirdi bende dedimki ay sonuna kadar kilo alsamda veririm iyi denk geldi :KK70:

Evet canim 3-4 gibi cikicaz kismetse tesekkur ederim :-)

Ben mola verdim diyete 1 hafta diyetisyenede dedim bu hafta listeye uymayacagim oda izne cikiyormus ağustos sonunda cagirdi bende dedimki ay sonuna kadar kilo alsamda veririm iyi denk geldi :KK70:

canım bir haftada ne kadar kilo alıcaksın kii geldiğinde çıkan artı olsa bilee o bağırsaklarındaki doluluk filan olucak ...düşünme git tatilinde eğlen dinlen herşeyden de ye fakat fazla kaçırma bu kadar kilo verdin uzuzn zamandır sağlıklı besleniyorsun birden atıyorum kızartmalar.....vs. . mideni ağrımasın....

canım bir haftada ne kadar kilo alıcaksın kii geldiğinde çıkan artı olsa bilee o bağırsaklarındaki doluluk filan olucak ...düşünme git tatilinde eğlen dinlen herşeyden de ye fakat fazla kaçırma bu kadar kilo verdin uzuzn zamandır sağlıklı besleniyorsun birden atıyorum kızartmalar.....vs. . mideni ağrımasın....

Haklisin canim hazir mideyi kucultmusken tekrar basa donmemek gerek dikkat edicem tabi :-)

evet işi bağladım bayramın 1. gün planı belli oldu sabah kahvaltıya kardeşlerim geliyor kalabalık olucaz ne hazırlıyım? bi börek yapıyım peynir çeşitleri bal tereyağ yumurta haşlarım veya sucuklu kırarım biber kızartması domatesli , domates, salatalık varmı artıraaan ???

evet işi bağladım bayramın 1. gün planı belli oldu sabah kahvaltıya kardeşlerim geliyor kalabalık olucaz ne hazırlıyım? bi börek yapıyım peynir çeşitleri bal tereyağ yumurta haşlarım veya sucuklu kırarım biber kızartması domatesli , domates, salatalık varmı artıraaan ???

Anammm 3 aydir peynir zeytin yumurta uclusunden baska kahvaltilik oldugunu unutmusum :KK70:
Mihlama tereyaginda :KK70:
Krep olabilir ,patates kizartma cocuklar bayilir
Ilk aklima gelenler

Son düzenleme:
X