Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Ayy hasibe okurken yoruldum he :))

Gökçe nur izmire gitti annesini görmeye yazamıycak sanırım aynı kilosu

Son düzenleme:
canlar ben çıkıyorum salı günü görüşürüz inşallah :KK54::KK54:

tebrik ederim bayram olduğu halde güzel düşüş olmuş :) kınayada git eğlen oyna bazen gitmek istemediğimiz bir yerde çokça eğlenebiliyoruuz...

bi koşuşturmaca var evet kolay gelsin hastanızada geçmiş olsun.

bencede haftaya daha iyi olucak ben bütün hafta korkumdan hiç tartılmadım ayrıyeten dünde tamamiyle protein ve meyva atıştırdım zor oldu!
teşekkür ederim cnm sağol

sorma bende yazarken yoruldum
birde uykulu gözlerle yazdım o kadar şeyi düşün :KK1::KK1::KK1:

bu günlerde evimdeki elektronik eşyalarla aram pek iyi değil neye elimi atsam ellimde kalıyor :KK43: elektirik süpürgemin tutma yeri kırıldı yarın kargoyla kırılan parçasını göndericem garantisi hala sürüyor ama inş. karşılarlar , tost makinamın üzerindeki lamba ışığının koruyucusu düştü minik ama can sıkıcıı , ütümden tuhaf kokular geliyor kablo yanığı gibii ama hala ısınıyor :) o çok eski iyi idare etti beni tefal markaydı ....

şimdi buhar kazanlı bir ütü almak istiyorum ama hangi marka alayım karar veremedim tefale mi bakayım yoksa philips markamı bakayım gerçi bunlarda çok pahalı bu markalar bağzen yüzde elli indirime filan girince almak lazım olmasa annemin ütüsünü kullanırım bir süre... sizin tavsiye edeceğiniz buhar kazanlı bir ütü var mı ?

gökçecim kilom malesefki +1 sporda yapamadığım için bu sıralar düzenli beslenemiyorum çok yoğun günler geçiriyorum biran önce toparlanmam lazım...

74 frida canım maaşallah sana yaaaa kilomuz aynıydı 115lere gelmişsin tebrik ediyorum nasıl besleniyorsun canım

Herkese tekrar meraba kilo bildirimi:98.7 aldım bayram da almayanları ve dikkat edenleri tebrik ediyorum çünkü ben tam bir çikolata canavarı oldum iyi değil ama teyzemler falan şımartınca pek kırılmıyor :rolleyes:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gökçecim kilom malesefki +1 sporda yapamadığım için bu sıralar düzenli beslenemiyorum çok yoğun günler geçiriyorum biran önce toparlanmam lazım...

74 frida canım maaşallah sana yaaaa kilomuz aynıydı 115lere gelmişsin tebrik ediyorum nasıl besleniyorsun canım

derincim bayramdan yeni çıktık bayramda herkesin dengesi bozuldu bugün azda olsa artı bildirmemek için dün proteğin ağırlıklı beslendim yoksa bende artı bildirecektim bayramda beslenmem o kadar düzensizdi yaniii ....

bide hayır canım kilomuz aynı değildi ben buraya geldiğimde kilom 130 un üzerindeydi 123 lerde filan senin kilonu yakalamıştım! yoğunsun biliyorum bebeğinde var ama buraya daha sık gelsen iyi olur:KK16: beslenmemde klasik ara öğünlü diyetisyen beslenmesi ama yaz aylarında benim biraz iştahım kapanıyor onun avantajını kullanıyorum şimdilik herşeyide yiyorum benimkisi örnek alınacak bir beslenme çeşidi değil bazen sıcaktan canım yemek yemek istemiyor kutu dondurmada yiyorum.ayrıyeten tibet egzersizleri yapıyorum günde 2 sefer yeşil çay içmeye çalışıyorum 3 ay filan oldu ama halaa yeşil çayı sevemedim. günde 1 veya 2 sefer şekersiz türk kahvesi içiyorum yani bildiğimiz şeyler değişik bişey yok mümkün olduğunca kalorili zararlı şeyleri eve sokmamaya çalışyorum ... bendeki durum bu bakalım ağustos sonundada 110 un altına düşücem :KK34:

Su yeni yila ideal kilomuzda girsek...daha da bise istemem :KK43:

Selamün aleyküm....

ben geldimm...ve artık aranızdayımm....koşturmacalarım şimdilik bitti ama üstümden tır geçmiş gibi..çokkk yorgunum sırt ve bel ağrılarım iyice arttı...üstüne bide regl sancıları...neyse bunlarda geçicek...geçmişe hiçç bakamıyorum kusura bakmayın herkesler iyidir umarım...ben bugün yeniden başladım diyete...başarırım inş...bayram çok kötü geçti tatlılar çikolatalar falan...tartıya çıkmaya cesaretim bile yok..şöyle bir hafta bi düzen oturtayım sonra tartılmayı düşünüyorum....benden haberler böyle...toparlanmama yardımcı olun olurmuu...

derincim bayramdan yeni çıktık bayramda herkesin dengesi bozuldu bugün azda olsa artı bildirmemek için dün proteğin ağırlıklı beslendim yoksa bende artı bildirecektim bayramda beslenmem o kadar düzensizdi yaniii ....

bide hayır canım kilomuz aynı değildi ben buraya geldiğimde kilom 130 un üzerindeydi 123 lerde filan senin kilonu yakalamıştım! yoğunsun biliyorum bebeğinde var ama buraya daha sık gelsen iyi olur:KK16: beslenmemde klasik ara öğünlü diyetisyen beslenmesi ama yaz aylarında benim biraz iştahım kapanıyor onun avantajını kullanıyorum şimdilik herşeyide yiyorum benimkisi örnek alınacak bir beslenme çeşidi değil bazen sıcaktan canım yemek yemek istemiyor kutu dondurmada yiyorum.ayrıyeten tibet egzersizleri yapıyorum günde 2 sefer yeşil çay içmeye çalışıyorum 3 ay filan oldu ama halaa yeşil çayı sevemedim. günde 1 veya 2 sefer şekersiz türk kahvesi içiyorum yani bildiğimiz şeyler değişik bişey yok mümkün olduğunca kalorili zararlı şeyleri eve sokmamaya çalışyorum ... bendeki durum bu bakalım ağustos sonundada 110 un altına düşücem :KK34:

evet canım 130larda diye aklımdaydı ama yanlış olmasın diye yazmadım...bir ara aynı kilolarda olduğumuzu hatırlıyorumda...
inancanm bende uğramak istiyorum ama olmuyor büyük kızım 5 yaşında sürekli pc başında küçük kızım 1.5 yaşında pcnin başına oturduğum zamn kıyamet kopuyor oda masanın üzerine çıkacakmış leslie yapıyordum 2 aydır onuda yapamıyorum izin vermiyor uyuyunca yap diyeceksin ama temizlikti yemekti fırsat yaratamıyorum kendime,yoksa ben 5 senedir bu topikteyim eskiden daha düzenli giriyordum ama şimdi hiç giremiyorum...birde genelde annemlerlede beraberiz ya bn onlarda ya onlar bnde iki küçük çocuk annemde rahatsız herşey benim üzerimde...yeşil çayı bnde sevmiyorum canm arada içmeye çalışıyorum ama düzenli içmek lazım....ben geçen sene 130la doğum yaptım sürekli ayaktayım hiç oturmuyorum aşırı hareketliyim ama spordan sayılmıyor maalesefki..bn spor yapmayınca metabolizmamda çlışmıyor ancak lelie ile verebiliyorum...inş 110lara düşeriz hep birlikte...şu avdeki tatlılarda bitseydi babama gönderdim yarısını annemle az önce...

Herkese iyi aksamlar. Gecmisi okuyamadim liste hazrlandi mi bilmiyorum

Kilo bildirimi 68.5

Bu arada izmirdeyim arkadaslar annem cok iyi sukur biraz naz yapiyo sadece :)

nur1835

Kizlar iyi geceler suan girdim eve tatilden dondum. Gozum akio mikrop kapti. Gunes yanigi oldum. Bi de pisik oldum. Burnumdan geldi bes gun. Neyse artik diyete baslayabiliriz yarin :KK66: öpüyorum gudnayt

gecmis olsun hosgeldin

selamün aleyküm.....
nasıl sıcak hava nasıl.....
kısa süre sonra artık yağmurlar gelicek diye duydum ama eğer doğru ise inşaallah.... bu yaz iyi yandık...
bir bakayım dedim size girdim nete:)
evi hiç elleyemedim daha, evde iş kaynıyo şuan:):KK60::KK60:
2komşum bayramlaşmaya kahveye geldiler gittiler bi ara öğlenleyin.....
birazda dün gelirken yolda klimadan oldu heralde, kemiklerim acıyo duruyo duruyo:KK43:
geçerde işte acıyo nihayetinde....
çok sıcaktı yine dünde yollar ve dışarısı.....
ayrıca kiloda aldım..... en kısa sürede başlamam lazım artık diyete....:KK25::KK25::KK25:

gecmis olsun canim :)

ne güzel planlar inş. gökçecim burda birlikde incelelim seni 70 altına bende 100 ün altında düşeyim mutlu bir şekilde yeni yıla girelim :KK16::KK16::KK16:
:

amin canim!!! Hepimiz insallah hedefimize ulasmis oluruz 2015 icin :)

Mardin'den selaaamm :) kizlar gecmisi okumadim inşallah herkes iyidir.. benim tatil bi sure daha devam edecek :)

Gokcee beni izinli yazar misin sana zahmet.. :)

Hepinizi öpüyorum... görüşürüz😚

tamam canim

Günaydınn günaydınn enerjik olmaya çalıştığım bir sabahtan tekrar günaydın :) enerciyi kim kaybeymişte ben bulayım...

Dün biraz avm de yürüdüm diye bugün zor kalktım yerimden belim sırtım nasıl ağrıyo...

Bolca börek tatlı ve çukulat = +100 gr iyi yav baya iyi çarşamba günü +1,5 kiloydum.

gökçe liste yapıcaksan 91.3 yaz beni hemşire...

Daykom inş bolca çırpınıyosundur suda :)

yapicam listeyi canim :) ama biraz daha bekliycem... belki yazmayanlar yazar :KK70:

slm kızlar
hepiniz iyisinizdir inşallah
bayramdan önce düzceye gitmiştim
dün nöbete oradan geldim
bugünde yine oraya gitcem eve bir uğrayayım dedim
camları kapıları açtım çiçekleri sulucam
biraz ortalık toparladıktan sonra duş alıp çıkcam yine inşallah
3 nöbetim kaldı pazartesi-cuma-pazartesi şeklinde
bu nöbetlerede düzceden gel git yapcam
nöbet çıkışları eve uğrayınca sizlere selam veririm inşallah
kayınvalidemin kayınvalidesi rahatsız biraz ondan düzceden gel git yapcam
3 nöbet sonrası Allah nasip ederse 14ünde izmir yolcusuyuz
düzcede internet olmadığı için giremiyorum ama izmirde inşallah aranızda olcam
ayyyy ne çok şey yazdım bıraksan daha yazarım
neyse bugün ben bildirim günü olduğunu unuttum hastanede kahvaltı yaptım kahvemi içtim 1 litreye yakın su içtim
bayramda yedim içtim yalan söylemiyorum aslında az yedim gibime geliyordu ama anamın kaynanası birde olduğu için gelen giden çok oldu
sürekli atıştırma tarzı yedim veee sonuç kilommmm 91.6 :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
gökçecim bugün denk geldi bildirim yaptım ama haftaya cuma nöbetçiyim sonraki haftaya izmirde olcam inşallah o zaman bildirim yapabilirim diye düşünüyorum haftaya izinli yazarsın cnm
hepinizi çok özledim herkesi kucaklayıp öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

masallah canim desene bayagi kosturmacali :) kv nin kvsine gecmis olsun canim!!!
Kendine dikkat et... ben seni haftaya izinli yazarim :)

herkeze selam.
ben bugun kendime inanamiyorum.evden ciktim ise geldim tartilmayi da unuttum o yuzden beni bugun izinli yazarsaniz sevinirim.
kilo veren bayanlari da kutluyorum.:KK9:

tamam canim bir daha olmasin hemi :)

sagol :) ama bildirim yapti :)

bu günlerde evimdeki elektronik eşyalarla aram pek iyi değil neye elimi atsam ellimde kalıyor :KK43: elektirik süpürgemin tutma yeri kırıldı yarın kargoyla kırılan parçasını göndericem garantisi hala sürüyor ama inş. karşılarlar , tost makinamın üzerindeki lamba ışığının koruyucusu düştü minik ama can sıkıcıı , ütümden tuhaf kokular geliyor kablo yanığı gibii ama hala ısınıyor :) o çok eski iyi idare etti beni tefal markaydı ....

şimdi buhar kazanlı bir ütü almak istiyorum ama hangi marka alayım karar veremedim tefale mi bakayım yoksa philips markamı bakayım gerçi bunlarda çok pahalı bu markalar bağzen yüzde elli indirime filan girince almak lazım olmasa annemin ütüsünü kullanırım bir süre... sizin tavsiye edeceğiniz buhar kazanlı bir ütü var mı ?

ben tefal kullaniyorum ve coook memnunum... 7bucuk yil oldu alali :KK1::KK1:

Selamün aleyküm....

ben geldimm...ve artık aranızdayımm....koşturmacalarım şimdilik bitti ama üstümden tır geçmiş gibi..çokkk yorgunum sırt ve bel ağrılarım iyice arttı...üstüne bide regl sancıları...neyse bunlarda geçicek...geçmişe hiçç bakamıyorum kusura bakmayın herkesler iyidir umarım...ben bugün yeniden başladım diyete...başarırım inş...bayram çok kötü geçti tatlılar çikolatalar falan...tartıya çıkmaya cesaretim bile yok..şöyle bir hafta bi düzen oturtayım sonra tartılmayı düşünüyorum....benden haberler böyle...toparlanmama yardımcı olun olurmuu...

oooo supersin hosgeldin canim!!!!

evet canım 130larda diye aklımdaydı ama yanlış olmasın diye yazmadım...bir ara aynı kilolarda olduğumuzu hatırlıyorumda...
inancanm bende uğramak istiyorum ama olmuyor büyük kızım 5 yaşında sürekli pc başında küçük kızım 1.5 yaşında pcnin başına oturduğum zamn kıyamet kopuyor oda masanın üzerine çıkacakmış leslie yapıyordum 2 aydır onuda yapamıyorum izin vermiyor uyuyunca yap diyeceksin ama temizlikti yemekti fırsat yaratamıyorum kendime,yoksa ben 5 senedir bu topikteyim eskiden daha düzenli giriyordum ama şimdi hiç giremiyorum...birde genelde annemlerlede beraberiz ya bn onlarda ya onlar bnde iki küçük çocuk annemde rahatsız herşey benim üzerimde...yeşil çayı bnde sevmiyorum canm arada içmeye çalışıyorum ama düzenli içmek lazım....ben geçen sene 130la doğum yaptım sürekli ayaktayım hiç oturmuyorum aşırı hareketliyim ama spordan sayılmıyor maalesefki..bn spor yapmayınca metabolizmamda çlışmıyor ancak lelie ile verebiliyorum...inş 110lara düşeriz hep birlikte...şu avdeki tatlılarda bitseydi babama gönderdim yarısını annemle az önce...

haklısın canım zor gerçekten bence tatlıları komşulara filan dağıt :) biliyorsun bu yolda süreklilik önemli mağlesef ömür boyu bu şekilde beslenmemiz lazım, yolumuz çok uzun oluncada insan sıkılıyor yoksa 40 kilo veripde geri almış insanım o yüzden bence başarı kilo vermek değil verdiğin kiloyu koruyabilmek ama bu sefer olucak!!! canıma tak etti hem artık yaş itibari ile zorda veriyorum ........vs...vs

Son düzenleme:
ben tefal kullaniyorum ve coook memnunum... 7bucuk yil oldu alali :KK1::KK1:

gökçe bende tefal kulanıyorum inan 10 yılı geçti en uzun ömürlü ütüm buydu ama şimdi kazan buharlı istiyorum yorumlar pilihips in iyi olduğu yönünde tefalden öncede plihilps kulanıyordum çabuk bozuldu ve tamir parası olarak ütü parası kadar para isteyince bende tefali almıştım tefal bana daha iyi gibi geliyor senin ütün kazanlı mı?

gökçe bende tefal kulanıyorum inan 10 yılı geçti en uzun ömürlü ütüm buydu ama şimdi kazan buharlı istiyorum yorumlar pilihips in iyi olduğu yönünde tefalden öncede plihilps kulanıyordum çabuk bozuldu ve tamir parası olarak ütü parası kadar para isteyince bende tefali almıştım tefal bana daha iyi gibi geliyor senin ütün kazanlı mı?

evet canim kazanli... 2 ayda bir kere borusu ile kirec birikmeden temizliyorum... dahada bir 7yil goturur her halde :KK70: ama 2sene dayansin yeter

haklısın canım zor gerçekten bence tatlıları komşulara filan dağıt :) biliyorsun bu yolda süreklilik önemli mağlesef ömür boyu bu şekilde beslenmemiz lazım, yolumuz çok uzun oluncada insan sıkılıyor yoksa 40 kilo veripde geri almış insanım o yüzden bence başarı kilo vermek değil verdiğin kiloyu koruyabilmek ama bu sefer olucak!!! canıma tak etti hem artık yaş itibari ile zorda veriyorum ........vs...vs

aynen canım ben bu topikte 103 lere kadar indim bir zamanlar ama sonra hamilelikti lohusalıktı geri aldım bir keresinde 108lere indim ikinciye hamile kaldım burada sürekli olabilsek dahada hırslanıyor insan birbirinden destek alınca inşallah başaracağız...çünki en büyük hayalım iki hanelerEn Büyük KKEn Büyük KK

NoKullanıcı1.Hafta1.Hafta (Fark)2.Hafta2.Hafta (Fark)3.Hafta3.Hafta (Fark)4.Hafta4.Hafta (Fark)Aylık Sonuç
1ilkay8086,5-0,5?
2Berkuras101,4102,1+0,7
3fazey40izinliizinli
4Derin122ayni123+1
5y.o.l.c.u.izinliizinliizinliizinli
6dafi90,4ayni?
7Nur 183568,5-0,568,5ayni
8OĞULCUKLARIMizinliizinliizinliizinli
9Uskuplu94+0,3izinli
10Gökçe_İremim92,8-0,292,8ayni
11meyra__izinliizinli
12HasibeGizinli91,6+2,6izinli
13ogretmenimcanimbenim89,4-0,1izinli
1474Frida115,6-1,4114,9-0,7
15sozen??
16Bonus91,2ayni91,3+0,1
17Dayko92,8-0,6izinli
18Coconut29?107,7ayni
19Cicekb98,7

​

kizlar bu hafta 1nci 2nci 3ncu yapmiyorum cunku yok... zaten eksiklerde var bu hafta... neyse bu hafta normal bayramdi... haftaya insallah listedeki herkes bildirim yapar...

Buhar kazanlısını bilmem ama philipsi kesinlikle tavsiye ederim ütüde. 12 senelik benimkide bi kere seninki gibi koku geldi fişi pirize takılan yerden kopar gibi oldu onu yaprtırdım onun dışında performansı ilk günkü gibi

X