92 kilodan 57ye ama şimdi yine diyetteyim

myocean21

aşklarım benim
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2015
125
49
40
Kızım 3 yıl tdv fln tup bebek ilk denemede oldu 9 ay yerde yat fln 92 yi gordum sonrada tartılmadım kızım 4 aylıkken daha kilolar varken oğluma hamile old öğrendim ondada 90 lardaydım ve kendimden nefret ediyordum oğlum 6 aylıkken diyet spor 3 ay içersinde 62 oldum okula gittiğimde kimse tanıyamıyordu beni yıllarcada korudum bu kiloyu hatta geçen kış 57 kiloydum taa yaz tatiline kadar şimdi yine 62 ler ve o 57 halimdeki çtırlığımı özlediğim için diyetteyim

3 ayda 28 kilomu vermis oldun 90dan 62 ye inerek?
Neler yaptigini anlatarak bizlerede yardimci olurmusn

3 ayda 28 kilomu vermis oldun 90dan 62 ye inerek?
Neler yaptigini anlatarak bizlerede yardimci olurmusn
Aslında birçok diyeti denedim pirinç lapası kiraz kuru fln çok diyet çeşidi denedim akşam yemeği yemedim hamur işi hiç yemedim koşu bandı ve bisikletle spor yaptım gobeğime lahana yağı ve biberiye yağı surdum lahana suyu içtim fln

Merhabalar
Öncelikle tebrik ederim harika kilo vermissiniz darisi basima ben göbeğiniz için kullandiginiz yağları nasıl kullandığınızi niçin kullandığınızi ve fayda gorup görmediğinizi öğrenmek istiyorum yazar misiniz
sevgilerimle

İkisini bir arada suruyordum önce biberiye sonra lahana yağını üzerine streç film sarıyordum spor yaptıktan sonra suruyordum iki saat fln bekletip uyuyordum. Birde bel kemerleri satılıyor spor esnasında takarken çok etkili oluyor ben geçen sene almıştım spor salonundan bu senede ağır ev işleri yaparken takıyorum çok etkili

X