94/2 ( mayıs haziran 2014) asker yolu bekleyen sevgililer eşler nişanlılar

Şimdiden daraltma içini canım bol bol dua, içini feraha çıkarır :KK31:

Yok tatlım ben hiç kart yollamadım ya da giderken yanında hiç kart götürmedi, çünkü askeriye de mutlaka oluyor.

iyi o zaman canım mutlu oldum şimdi bakalım dua ediyorum hayırlısın olur inşallah :)

Canım şimdiden hayırlı teskereler. Bende 94/1 yareniyim. Acemi birliğinde konuşmaya pek bi vaktimiz olmamıştı. Hergün meraktan ölüyodum. Bizimki rahatına pek bir düşkündü çünkü. Ama gitmeden suratına bir hüzün düşücek. Sakin morelinizi bozmayın gidene kadar güldürün edin. Gitmeden bi gece önce onlardaydım. Evde olan morel bozukluğunu anlatamam. Ama içiniz kan ağlasa bile bişey belli etmeyin. Bana o gece söylemişti sevdiğini benim için acemi birliğide zor geçti. Hergün günlük tutum falan ama 20 gün çok çabuk geldi. Dağıtım izniymiş falan derken 265 günümüz daha var. Usta birliğinde benimki gibi daha rahat olucak. Arkadaşlarından telefon alıp arayabilcek, nöbetlerde mesaj atabilcek falan. Dualarımız iyi ve rahat bir yere düşmesi. Canım umarım tez vakitte gidip gelir. Dualarımız seninle.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar :) sevgilimin sevk tarihi 5 mayıs sanırım o tarihte teslim olacak acemi birliklerin yerlerinin açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz bu dönemde gelin birbirimize destek olalım birlikte şafak sayalım:KK1:

Bu topiği görünce bir garip oldu içim. Vay be dedim geçmiş sanki zaman. Oysa O'nu gönderdiğim gün daha dün gibi aklımda...
93/3 yareniyim ben de. Sanırım siz bizim torunlar oluyorsunuz :KK9:
Şu günlerinizi dolu dolu geçirmenizi tavsiye ederim, şimdiden hayırlı tezkereler olsun. En Büyük TÜRKİYE
Herhangi bir sorunuzda da çekinmeden sorabilirsiniz. Genel olarak en aktif topik de bizimkisi zaten bulmanız zor olmaz :KK34:

selamlar kızlar,
hayırlı teskereler şimdiden.
son günleriniz sanırım, sıkı sıkı sarılın sevdiceklerinize...

Allah kavuştursun canım baktım da bizim kızlar buraya da el atmış :KK9: :KK9: Bende 93-4 asker yareniyim En Büyük TÜRKİYE
Sıkma kendini çok zor ama alışıyosun be bi bakysun alştkça zmnda geçyo yarılıyosun bi şeklde geçiyo işte .Geçcek inş bu günlerimiz .. Tek gereken SABIR :26:

Merhabalar kıslar bu topiğe PembeLokum tavsiyesi üzerine geldim. Canım benim sağolsun beni düşünmüş ve davet etti kıramadım geldim :KK16:

Benim nişanlım 92 doğumlu fakat tecil bozdurarak 7 Mayısta askere gidiyor. Acemi birliğimiz Safranbolu En Büyük TÜRKİYE

Allahım şimididen sevdiklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah :KK16:

Allah kavuştursun canım baktım da bizim kızlar buraya da el atmış :KK9: :KK9: Bende 93-4 asker yareniyim En Büyük TÜRKİYE
Sıkma kendini çok zor ama alışıyosun be bi bakysun alştkça zmnda geçyo yarılıyosun bi şeklde geçiyo işte .Geçcek inş bu günlerimiz .. Tek gereken SABIR :26:

inşallah canım seninki yaz kalmış biz daha başlamadık bile sabretmek çok zormuş

Merhabalar kıslar bu topiğe PembeLokum tavsiyesi üzerine geldim. Canım benim sağolsun beni düşünmüş ve davet etti kıramadım geldim :KK16:

Benim nişanlım 92 doğumlu fakat tecil bozdurarak 7 Mayısta askere gidiyor. Acemi birliğimiz Safranbolu En Büyük TÜRKİYE

Allahım şimididen sevdiklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah :KK16:

Canım benim :KK16: benim icin asker beklemek zor degil kuzenim sonucta
Ama o 1 yıl gecince hayallerime kavusacagım
Kuzenimin askerligi bitecek ben de hayallerime kavusacagım :KK9:

Allah sabırlar versin tatlım
Okuldan yakın arkadasımın sevgilisi pazartesi bitirdi askerligi uzun dönemdi
Onlar atlattı sıra sizde insaAllah :KK16:

Canım benim :KK16: benim icin asker beklemek zor degil kuzenim sonucta
Ama o 1 yıl gecince hayallerime kavusacagım
Kuzenimin askerligi bitecek ben de hayallerime kavusacagım :KK9:

Allah sabırlar versin tatlım
Okuldan yakın arkadasımın sevgilisi pazartesi bitirdi askerligi uzun dönemdi
Onlar atlattı sıra sizde insaAllah :KK16:

İnşallah tatlım benimm :KK16:

Bizde o 365 günü atlatıp kavuşacağız En Büyük TÜRKİYE

İnşallah tatlım benimm :KK16:

Bizde o 365 günü atlatıp kavuşacağız En Büyük TÜRKİYE

Nişanlın 92liymiş şimdi gidiyormuş.. 2014 mayîs/haziranda uzun dönem gidenler 94/2 ler olarak isimlendiriliyor tatlım kaç dogumlu olursa olsun
Ben öyle biliyorum yani

Son düzenleme:
Hayirli teskereler kizlar ben de 93/3 yareniyim sevdiceklerinize sıkı sıkı sarilinnn vaktiniz varken:KK16: ilk gittiklerinde alisamayacaginizi dusunseniz de zaman geciyor bir sekilde siz de askerlerinizle birlikte asker oluyorsunuz askerlikle ilgili ne varsa ogreniyorsunuz. Zor olsa da gecip gidiyor bir sekilde gunler eger akliniza takilan bir sey olursa ben de buralardayim bilginiz olsun. Havaci benim askerim eger merak ettiginiz olursa;
Acemilik: Kütahya Hava Er Egitim Komutanlığı
Ustalik: Izmir/Güzelyalı Hava Eğitim Komutanlığı

Nişanlın 92liymiş şimdi gidiyormuş.. 2014 mayîs/haziranda uzun dönem gidenler 94/2 ler olarak isimlendiriliyor tatlım kaç dogumlu olursa olsun
Ben öyle biliyorum yani

Bende öyle biliyorum kuzum. Hayırlısı olsun kaça kaç gittiği mühim değil. Yeter ki kavuşayım ona :KK17: :KK16:

Hayirli teskereler kizlar ben de 93/3 yareniyim sevdiceklerinize sıkı sıkı sarilinnn vaktiniz varken:KK16: ilk gittiklerinde alisamayacaginizi dusunseniz de zaman geciyor bir sekilde siz de askerlerinizle birlikte asker oluyorsunuz askerlikle ilgili ne varsa ogreniyorsunuz. Zor olsa da gecip gidiyor bir sekilde gunler eger akliniza takilan bir sey olursa ben de buralardayim bilginiz olsun. Havaci benim askerim eger merak ettiginiz olursa;
Acemilik: Kütahya Hava Er Egitim Komutanlığı
Ustalik: Izmir/Güzelyalı Hava Eğitim Komutanlığı

inşallah canım benim umarım dediğin gibi olur sevgilim burdura acemi birliğine gidiyor haftaya cuma :)

X