Rüya Yorumları A-Z 'ye Rüya Tabirleri

rüyamda iş yerimizin önünde düğün var. akrabamızın düğünüymüş bu arada lokma dökülüyor o çoğalıyormuşki lomalar çörek halinede geliyormuş. iş yerimzden içeri girip hazırlanmak istiyorum bir sürü odalar görüyorum yorumlarsanız sevinirim

merhaba arkadaşlar. annem rüyasında beni görmüş. beni kurban edin ölmeyeceğim diyormuşum. bıçakla bir erkek beni boğazımdan kesmiş kanlar fışkırmış. sonra bana sarılıyor ama ben hayalmişim gerçekte bana sarılamıyormuş. annem rüyasından bayağı etkilenmiş bu rüya ile ilgili yorum yaparsanız sevinirim hoşçakalın

dun aksam ruyamda......enistem ( 9 sene once kaybettikbenneyaptımki)ekmek almaya gidiyor eski evimizin oralar bakkalda evin hemen yaninda 2 yasinda oglumda onun pesinden cikiyor hemen kapidan bende arkasindan bakiyorum (nasi olsa bise olmaz goruyorum)diye....ve oglumun yolunun ustunde kucuk bi cukur ve ici su dolu kucucuk ama oglum bi anda oraya dusuyo ve bi kafasi gorunecek sekilde batiyo o sirada amcamda orda ne yaptin sen bakiyim der gibi guluyo bisey olmaz diye dusunuyo bende tebessumle bakiyorum olanlara ama ne olduysa cocugum birden hepten batiyo,bataklik gibi cekiyo cocugumu ben feryat kiyamet en son kolunu goruyorum cocugumun tutmaya calisiyorum ama tutamiyorum ve daliyorum suya ayaklarimla cocugumu kurtaricam hissediyorum orda oldugunu tam tutucam ama oda gidiyo..................cok kotuydu yaaaa anlatamam ,yazarken bile kotu oluyorum....oglumum dun aksam yaninda yatmistim uyanip onu yanimda gorunce o kadar sevindimki.....varmi sizce bi yorumu bu kotu ruyamin...........hayirlara gitsin herseyden once.....

canım senin gibi nerdeyse aynı diyebilirim oğlumu bu şekilde rüyamda gördüm nette arastırdım cokta iyi şeyler değildi ne kadar doğru bilinmez ya bence bu duaları oku ve kötü rüya gördüğünde kimseye anlatma iyi değilmiş Allah hayırlara vesile etsin inşallah
Kötü rüya gören kimseye söylemesin, şeytandan da Allahü teâlâya sığınsın.) [Müslim]

(Kötü rüya gören uyanınca sol tarafına üç defa tükürüp, şeytanın şerrinden Allahü teâlâya sığınsın. Bu takdirde rüya, ona zarar vermez.) [Müslim]

İster hayra, ister şerre işaret olsun, korkutan rüyalardan sonra umumiyetle şu duâ okunmalı, Allah'a sığınmalıdır:

"Eûzü bi-kelimatillâhi't-tâmmati min gadabihî ve şerri ibadihi ve min hemezati'ş-şeyâtîne ve en yahdurûn.."

"Allah'ın tam olan kelimeleri ile gazabından, kullarının şerrinden, şeytanların vesveselerinden ve şeytanların hazır bulunmasından Allah'a sığınırım."

--------------------------------------------------------------------------------

canım senin gibi nerdeyse aynı diyebilirim oğlumu bu şekilde rüyamda gördüm nette arastırdım cokta iyi şeyler değildi ne kadar doğru bilinmez ya bence bu duaları oku ve kötü rüya gördüğünde kimseye anlatma iyi değilmiş Allah hayırlara vesile etsin inşallah
Kötü rüya gören kimseye söylemesin, şeytandan da Allahü teâlâya sığınsın.) [Müslim]

(Kötü rüya gören uyanınca sol tarafına üç defa tükürüp, şeytanın şerrinden Allahü teâlâya sığınsın. Bu takdirde rüya, ona zarar vermez.) [Müslim]

İster hayra, ister şerre işaret olsun, korkutan rüyalardan sonra umumiyetle şu duâ okunmalı, Allah'a sığınmalıdır:

"Eûzü bi-kelimatillâhi't-tâmmati min gadabihî ve şerri ibadihi ve min hemezati'ş-şeyâtîne ve en yahdurûn.."

"Allah'ın tam olan kelimeleri ile gazabından, kullarının şerrinden, şeytanların vesveselerinden ve şeytanların hazır bulunmasından Allah'a sığınırım."

--------------------------------------------------------------------------------

cok tesekkur ederim arkadasim...........hala etkisinden kurtulamadim zaten sanki bise olacakmis gibi cocuklarima hep korku icindeyim(Allah esirgesin).Allahim cumlemizin evlatlarini korusun..........duayida hemen ezberliyip ,hep okuycam.....Allah razi olsun tekrardan......optum....a.s.

cok tesekkur ederim arkadasim...........hala etkisinden kurtulamadim zaten sanki bise olacakmis gibi cocuklarima hep korku icindeyim(Allah esirgesin).Allahim cumlemizin evlatlarini korusun..........duayida hemen ezberliyip ,hep okuycam.....Allah razi olsun tekrardan......optum....a.s.

rica ederim canım bende senin gibiyim hep bir korku anne olmak cok zor birazda bu korkular yüzünden bunların etkisiyle görüyoruz bunları..(.Allahın gazabından ve azabından kullarının şerrinden şeytanların vesvesesinden ve yanıma gelmelerinden eksikliği olmayan Allahın sözlerine sığınırım)bu duayı ezberle canım ben oğlumada üzerine hep okurum arastırırsan cok etkili bir dua a.s.

KİTAP : Başarılı olup, yükseleceğinizin işaretidir. Herkesin takdirini kazanıp yükseleceksiniz.

hadi bakalım inşş gerçekleşir xDxD

Dün gece rüyamda beyaz bir at gördüm küçük çok güzeldi..

AT : Bolluğun, bereketin, zenginliğin simgesidir. hayatta çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız anlamına gelir.

slm sanırım rüya yorumu yapabilen arkadaşlar var burda hemen anlatayım rüyamda geçen sene kaybettiğimiz eniştem ve daha evel kaybettiğimiz ablamı gördüm çok garipti ablameniştemi orurtmuş leğen gibi bir şeye yıkayacak ama ben sadece sırtını görüyorum bana lifi veriyo ben lifliyorum bembeyaz sabunla sadece sırtını devamlı lifledim bu ararlar acaip rüyalar görüyorum hayırdır inşallah

rüyama yorum lütfen çok korktum! hiç tanımadığım kapalı bir genç kızla tartışmaya girdik sebebi laf atışmasıydı bi anda bana saldırdı bende kızın boynunu kıvırdım ve anlayamadığım bir şekilde aniden kızın boynu kırıldı kollarıma yığıldı mafoldumben nasıl korktum aman allahım öldü ben şimdi naapıcam diye panikledim ama bi kaç saniye sonra kız kollarımda nefes almaya başladı ve gözlerini açtı , gözlerinin içi kıpkırmızıydı! kan ter içinde uyandım halaa etkisindeyim ne anlama gelir bu rüya?

yalnız rüyamı yorumlayacak arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim ve bişey eklemek istiyorum. ben yakın bir tarihte ametist taşı aldım uyuyamıyordum bu sorunum halloldu fakat bu taşı yastığımın altına koymaya başladığımdan beri bu rüyama benzer kabus gibi şeyler görüyorum. ametistten öncede her gece rüya görürdüm fakat hiç kabus görmezdim! bu neyin nesidir acaba? bilen varsa yardım etsin lütfen:Saruboceq:

rüyada sela duymak ne anlama geliyor bilen varmi arkadaslar???
her yere baktim bulamadim...

X