Abartı mı degil mi

selmik1302

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2021
19
3
23
Nişanlımın kuzeninin dügünü var , ben daha çok sade bir elbise giymek istedim ama nişanlımın tarafı çoğu seni daha yeni görecek saha ağır sık bişey giymelisin dediler ve abiye aldık ben beğendim ama çok abartı olacağını düşünüyorum lütfen bir fikir verirmisin ? 🙏 elbisenin resmini de yükledim
8D46CBDF-FC62-4655-92D1-F3717FAEE8E8.png

Son düzenleme:

hermionepotter

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
2.104
5.363
Elbise resmi yüklenmemiş.
Ben sadelikten yanayım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-12-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

filmdelisi

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
21.603
64.459
33
Kimseyi ne giyeceğinize karıştırmayın.
Fikir sordunuz mu da söylediler, ister daha güzeli olsun ister kötüsü, siz dik durmalı ve olduğunuzdan şaşmamalısınız ki yarın birgün başka şeylere karışma imtiyazını vermeyin.

blondgunes

Nirvana
Pro Üye
12 Ocak 2010
15.268
21.576
onlara ne kadar yakın oldugu önemli ,
gerçekten çok sevdikleri çok yakın olan bir kuzenleriyse bencede çok abartı olmaz ,

QuantumPhysics

Atom fiziğine de profesörlüğe de...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.053
5.295
24
Nişanlımın kuzeninin dügünü var , ben daha çok sade bir elbise giymek istedim ama nişanlımın tarafı çoğu seni daha yeni görecek saha ağır sık bişey giymelisin dediler ve abiye aldık ben beğendim ama çok abartı olacağını düşünüyorum lütfen bir fikir verirmisin ? 🙏 elbisenin resmini de yükledim
Hani elbise :confused:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 361 gün geçti.

Ladycharms

Ceza gibi histerili ruh halim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
2.710
4.886
resim yok ama kimse ne giyeceğinize karışmasın
gönlüne ne sinerse onu giyinin

gizemliasli

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
8.046
25.419
bence abartı , ve çirkin bi model sevmedim bi de profıilinizde 23 yaş yazıyo. hele bu yaştaysanız uzak durun bundan

QuantumPhysics

Atom fiziğine de profesörlüğe de...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.053
5.295
24
Kolları olmasaymış daha güzel olurmuş. Ancak genede yaşınıza göre fazla ağır değil mi. Genede elbet zevkler tartışılmaz ama benim düşüncem bu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 361 gün geçti.