Abartı mı degil mi

selmik1302

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2021
19
3
26
Nişanlımın kuzeninin dügünü var , ben daha çok sade bir elbise giymek istedim ama nişanlımın tarafı çoğu seni daha yeni görecek saha ağır sık bişey giymelisin dediler ve abiye aldık ben beğendim ama çok abartı olacağını düşünüyorum lütfen bir fikir verirmisin ? 🙏 elbisenin resmini de yükledim
8D46CBDF-FC62-4655-92D1-F3717FAEE8E8.png

Son düzenleme:
Kimseyi ne giyeceğinize karıştırmayın.
Fikir sordunuz mu da söylediler, ister daha güzeli olsun ister kötüsü, siz dik durmalı ve olduğunuzdan şaşmamalısınız ki yarın birgün başka şeylere karışma imtiyazını vermeyin.

Nişanlımın kuzeninin dügünü var , ben daha çok sade bir elbise giymek istedim ama nişanlımın tarafı çoğu seni daha yeni görecek saha ağır sık bişey giymelisin dediler ve abiye aldık ben beğendim ama çok abartı olacağını düşünüyorum lütfen bir fikir verirmisin ? 🙏 elbisenin resmini de yükledim
Hani elbise :confused:

resim yok ama kimse ne giyeceğinize karışmasın
gönlüne ne sinerse onu giyinin

bence abartı , ve çirkin bi model sevmedim bi de profıilinizde 23 yaş yazıyo. hele bu yaştaysanız uzak durun bundan

Kolları olmasaymış daha güzel olurmuş. Ancak genede yaşınıza göre fazla ağır değil mi. Genede elbet zevkler tartışılmaz ama benim düşüncem bu

Elbisenin rengini sevemedim bana göre abartı bir elbise değil daha abartı elbiseleri giymişliğim oldu. Sonuçta ileri de akraba olacaksınız ve düğün yani biraz abartmanın bir zararı olacağını düşünmüyorum. İçine sindi ise elbise gayet iyi. Kol kısımları beni biraz rahatsız etti ama giyilebilir.

Nişanlımın kuzeninin dügünü var , ben daha çok sade bir elbise giymek istedim ama nişanlımın tarafı çoğu seni daha yeni görecek saha ağır sık bişey giymelisin dediler ve abiye aldık ben beğendim ama çok abartı olacağını düşünüyorum lütfen bir fikir verirmisin ? 🙏 elbisenin resmini de yükledimEki Görüntüle 2904041
Bence bu abartı bir elbise değil. Ama önemli olan sizin ne istediğiniz. Hiç kimse için istemediğiniz bir şey yapmayın.

X