Dövme Abartılı dövmem

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Bence kararının büyük ya da küçük dövme olmasından çok renkli ya da siyah olması kısmını gözden geçir.

Tabikide acı olucak ama sırta veya bacağa yapılan dövme kadar acı vermez bunu anlatmaya çalışıyorum.
Öyle kesiyolarmış gibi hissetmek falanda ne? canınız çok kıymetli sanırım sizin dayanamıyosunuz :KK1:

neyse sen bir yaptır
sonra acısını anlatırsın:KK1:

Evet size ne derece sinir olduğumu tahmin bile edemezsiniz amacı insanları kırıp açıklarını yakalamak olan insanlardan nefret ediyorum !
Arkadaş yalnışlıkla yazdığını söyledi, ayrıca ' kızım düzgün yazsana' değilde daha düzgün bir dille söyleseydiniz daha az tepki alırdınız.

Ben gayet sakinim sende sakin ol derim :KK34:
Yanlışlıkla o kadar yanlış yazılmaz zira nerde bi topiğe girsem kedinin yazdığı bir şey varsa hep aynı yazma şekli vardır.
Bi insan bu kadar yanlış yapmaz.
Kaç kere düzgün uyarı aldığını ben hatırlamıyorum :)
Bu arada kedi dokolte değil dekolte...

Resmen ibretlik bir dovme...ben bakarken korktum iyyyyyyy...(sahsen boyle bir dovmeyi hicbir kadina yakistirmam) vucudunuza yazik....bu dovmeyi yaptiran goruntu bozuklugunu engellemek icin ustsuz gezsin de verdigi emege deysin....

Ben gayet sakinim sende sakin ol derim :KK34:
Yanlışlıkla o kadar yanlış yazılmaz zira nerde bi topiğe girsem kedinin yazdığı bir şey varsa hep aynı yazma şekli vardır.
Bi insan bu kadar yanlış yapmaz.
Kaç kere düzgün uyarı aldığını ben hatırlamıyorum :)
Bu arada kedi dokolte değil dekolte...

Haddinizi aştınız hemde fazlasıyla.
Sizinle daha fazla tartışmıyorum iyi geceler.

Resmen ibretlik bir dovme...ben bakarken korktum iyyyyyyy...(sahsen boyle bir dovmeyi hicbir kadina yakistirmam) vucudunuza yazik....bu dovmeyi yaptiran goruntu bozuklugunu engellemek icin ustsuz gezsin de verdigi emege deysin....

Ne gerek var üstsüz gezmeye ben görsem yeter :KK16:

Deri altı diye bir şeyler buldum ama kedinin parıltılı ve güzel diye tabir ettiği gördüklerim olmamalı sanırım. İnsanlar piercing diye resmen kendi kendilerini boynuzlamışlar.:120:

Deri altı diye bir şeyler buldum ama kedinin parıltılı ve güzel diye tabir ettiği gördüklerim olmamalı sanırım. İnsanlar piercing diye resmen kendi kendilerini boynuzlamışlar.
bende merak edip baktım netten; gördüklerim resmen midemi kaldırdı:120:
insan bunu neden yapar ki güzelim vücuduna diye düşündüm. tabii bu benim düşüncem herkes kendi bedeninden sorumlu, yapanı eleştirmek bize düşmez.

Deri altı diye bir şeyler buldum ama kedinin parıltılı ve güzel diye tabir ettiği gördüklerim olmamalı sanırım. İnsanlar piercing diye resmen kendi kendilerini boynuzlamışlar.:120:

ben de baktım simdi deri altı dövmelere nasıl bir şey o yaa.
nasıl oyle kabartı duruyor yan, deri altına aparat falan mı konuyor anlamadım ve begenmedimmm:KK19:

Kedide varmış deri altlarından vay be diyecem:/ yada o pırıltı dediği titaniumlari deri altı sanıyor hahahahayyyy

Dermal Piercing olarak aratırsanız görürsünüz, deri altına yerleştirerek yapılıyor. Örneğin bunlar gibi;

$Savan.jpg

$2102983759_4c0b590bb9.jpg

Kedide varmış deri altlarından vay be diyecem:/ yada o pırıltı dediği titaniumlari deri altı sanıyor hahahahayyyy

ben de baktım simdi deri altı dövmelere nasıl bir şey o yaa.
nasıl oyle kabartı duruyor yan, deri altına aparat falan mı konuyor anlamadım ve begenmedimmm:KK19:

Ben de kedinin bahsettiklerini merak ettim, hem deri altında hem parıltılı, derinin altındayken nasıl parıldıyor ki, ilginç:126:

Edit: Nasıl olduklarını gördükten sonra deri altından parıldama beklentim biraz saçma kaldı.:KK67:

Son düzenleme:
X