Abdominoplasti ve lipo surecim devlette yaptırıyorum

maya3878

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
15
4
40
Merhaba hanımlar
Istanbul Süleyman Yalçın sehir hastanesinde tüm karin germe ve lipo ameliyati olacagim yarin...süreci gun gun buradan aktarırim..merak ettiğiniz bir sey olursa sorun lutfen

merhaba çok geçmiş olsun ,ameliyat süreci hakkında deneyimlerinizi paylaşır mısınız.ben de olmak istiyorum ama çok korkuyorum forumda bu ameliyat için çok zor dayanılmaz süreç ağrılı diyor
ameliyat sonrası kaç gün toparlanma oluyor

Merhaba ameliyat oldum surec aynen forumda okuduklarimiz gibi gelisti..ilk 2 gun destekle hareket edebildim tuvalet yürüyüş vs... daha sonra yataktan kendim kalkmaya basladim... 3. Gun drenlerim cikti azicik hissediliyor diren çekilirken ama dayanilmayacak gibi degil..4. Gun taburcu oldum..evdeyim simdi eğik yuriyororum ama bazi hanımların dedigi gibi 7. Gunde normal hayatıma donemedim sadece kendi özel işlerimi görebiliyorum.... 2 kat korse var bende 2 gunde bir göbek deliği pansumani yapiyorum...bakalim cuma dr kontrolüm var ne diyecek...tek söyleyebileceğim gece yatmak cok zor sirt ustu oturur vaziyette olmak bir süre sonra cok axi veriyor popo uyusuyor

Merhaba , ameliyat oldunuz mu acaba? Ben de 23 martta olacağım.
Merhaba Merhaba ameliyat oldum surec aynen forumda okuduklarimiz gibi gelisti..ilk 2 gun destekle hareket edebildim tuvalet yürüyüş vs... daha sonra yataktan kendim kalkmaya basladim... 3. Gun drenlerim cikti azicik hissediliyor diren çekilirken ama dayanilmayacak gibi degil..4. Gun taburcu oldum..evdeyim simdi eğik yuriyororum ama bazi hanımların dedigi gibi 7. Gunde normal hayatıma donemedim sadece kendi özel işlerimi görebiliyorum.... 2 kat korse var bende 2 gunde bir göbek deliği pansumani yapiyorum...bakalim cuma dr kontrolüm var ne diyecek...tek söyleyebileceğim gece yatmak cok zor sirt ustu oturur vaziyette olmak bir süre sonra cok axi veriyor popo uyu

Çok geçmiş olsun. En azından olağan akışında bir süreç geçiriyorsunuz. Benim çok az kaldı. Umarım sorunsuz gelir geçer .

X