abim, eşi ve ailem

Allah'tan normal bir kizcagizin başını yakmamis abiniz. Davul dengi dengine bulmuşlar birbirini. Sizde bir garipsiniz o kadar şeyden sonra neden sürekli ulaşmaya çalışıyorsunuz. Enişte ne alaka birde niye milletin yuvasiyla oynuyorsunuz. Hepten denk olmuşsunuz gerçi.

gelin fena ama siz de az degilsiniz, iyi eglenceler

Allah evladın da anne babanın da hayırlısını versin. İnsanız hepimiz hata yaparız ama bu konuda okuduklarım akıllara zarar. Çok yorucu bir hayat biçimi bana göre.

Demek sen bana laf edersin heee ! İşte böyle banlanırsın beni beğeneceksin ! Sensin diyeceksin !! Yoksa bam bam bam
Şaka bir yana şu hatunu bi şikayet etmen bee !

Suç abinde. Babana ve sana yazık, annen de hasta. Geri çekilin. Abin o kızı bırakmaz, kendine layık zaten. Ama kız artık kötülükşe beslenemeyeceği için abini bırakır yakın zamanda. Bari abin sizin yüzünüzden demez size. En iyisi uzaklaşmak.

Suç ailende

Bizim bi yeni evli elti var onunla kv kb min yaşadıkları aynı bu. Ben onların yüzüne de dedim çok yüz verdiniz yaşadığınız her şeyi hak ettiniz ilk terbiyesizliginde tepki koyacaktınız konusmayacaktınız. Ama senin ailen gibi onlar da "biz iyi insanlarız iyi olmak istedik ondan ayağına gittik vs vs " dedi. Senin aileni tenzih ederim ama bizimkilere oh olsun yaşadıkları tüm rezilliği hak ettiler dünürleri evden bile kovdu. Ama yine sorsan pişman değiller yine giderler. Iyy fazla iyi insanlar beni tiksindiriyor insanda biraz gurur olur

Hepsini okuyamadım. Yengeniz çok uyanık biri. Abinizi istediği gibi yönetmiş. Kendini otelde odaya kilitleme filan... annenizin söylediği söz şaka bile olsa hoş olmamış. Babanızın altın sayması neden? Bence çiftler saymalı ve onlara direk verilmeli. Güzellik mevzusuna gelince abinizin bunu iletmesi yanlıştı. Size karşı yengede önyargı oluşturmuş. Hepimiz güzel veya değil diye bu tür eleştiriler yaparız.

Hepiniz çok ilginç insanlarsınız. İnsanın yaşayabileceği ve yaşatabileceği rezilliklerin bir sınırı olur yani, bir yerden sonra karşıdakini durduramıyorsa kendini durdurur.
Ben şöyle bir ilişki ve iletişim ağının içine düşsem ilk 5. dakikada falan "bu kadar rezillik ponçik bünyeme fazla. Bana müsaade" deyip herkesten el etek çekerdim.
Sizin hiçbirinizde böyle bir mekanizma yok belli ki. O kadar şey yaşanmış, hakaretler havada uçuşuyor, hala karşı tarafa dıdısının dıdısından ulaşmaya çalışıyorsunuz. İlginç gerçekten.
Neyse ki abiniz kendisi gibi birini bulmuş da normal bir kadının başı yanmamış.

Ay direk silin bu nedir böyle ben okurken şok oldum . Ne terbiyesizlik bu BÖyle gelin mi olur.

Şimdi şöyle söyliyim burada bazıları bana da çirkin deseler bende nefret ederdim demiş ama. Herkesin ailesi kendi için biriciktir hep daha iyisini daha güzelini isteriz danaya dıgasi güzel gelir derler bizim oralarda abim kardeşim mesela benim gözüm de hep en iyileri en güzeli hak ediyorlar. Güzellik tek başına yeterli mi asla bazen çok iyi huylu biri olur dış görünüşü o kadar da hoş değildir ama biliriz ki canımız dediğimiz insanı mutlu edecek. Bu nedenle ailemizden biri evlenmeden önce biz ondan daha seçici oluruz en iyisini isteriz. Örnek vereyim aylarca birşeyi almak istiyim acırım parama ertelerim ama kardeşim istesin aynı anda veririm bu bizim baba eksikligimizfen kaynakli olabilir kardeşler olarak aşırı duskunuz. Ama bizim milletimiz de herkes kabul etsin ki genel olarak böyle. Bizim olan en iyisidir olarak görürüz kimse inkar etmesin. Bu nedenle ben evlenmeden eleştirmiş olmanızı yadirgamiyorum. Abiniz direk karaktersiz mis net olan bu ortalığı o karistirms. Fakat diğer taraflar da susmams ne anneniz ne yengeniz hoş görmek ara bulmak lazım uzadıkça uzar her gelin her Kaynana arasında olabilecek şeyler ülkemiz de geçmişten beridir değişmeyen şeylerdendir gelin kaynan çatışması çoğunluk birbirini sevmez bu böyledir yani. Ama biraz sükûnet lazım. O zaman halloluyor. Ben sakinlikle çözülmeyeck şey görmedim. Ha sizde ipler felaket kopmuş daha da düzelmez herkes mutlu olsun kendine diyin konuyu kapatıp tamamen uzaklaşın benim tavsiyem budur. Yoksa da daha cirkinlesir herşey

Abin kadar kaypak birini benim bile parmağımda oynatasım geldi şu an.Ben de eşimi arada iki yüzlülük ediyor zannederdim yok ayol senin abinin yanında ne ki benimki

Fakat şu konuda gelin haklı gelin çirkin dememeniz gerekirdi belki de bu laftan sonra her hareketiniz batar oldu.Kendimden örnek vereyim bekarken zayıftım 48 49 kiloydum eşimin babaannesi benim için bu kız çok zayıf iş yapamaz çocuk gibi duruyor evlenme demiş eşim sen karışma demiş bir de yüzüme yüzüme anlattı bunu o zamandan beri ona karşı önyargilıyım her lafı batıyor olaylarin baslamasına sizin bu lafınız sebep olmuş bence

abinizi rahat bırakın ben gelininizi de sevmedim sinsi şeytan mış o ne demek hopörleyi aç duyayım annenin ne dediğini
abim karektersiz bir kız ile evlenmiş onları rahat bırakın göreceksiniz o gelin abini boşayacak sizde artık o şekilde rahatlarsınız zaten erkek için boşanma kolay o gelin zaten karektersizliğinden dolayı bu evliliği yürüteceğini de sanmıyor dengisizin biri asil değil , sizde böylece ailecek ondan kurtulmuş olursunuz , allahım ne dengesiz ahlaksız şeytan ruhlu saygısız kadınlar var, bunları kim nasıl yetiştiriyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…