Abim

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.378
357
25
Burası dertleşebildiğim tek yer olduğu için herşeyi yazabiliyorum teşekkür ederim. Yine yazmak istemem abim için. Abim 32 yaşında evli 1 çocuk sahibi. Makine teknikeri olarak fabrikalarda çalıştı burada durumu pekde iyi değildi evi kira borçlar vs derken baya sıkıntılıydı durumu. Aileden de hiç yardımcı olan olmadığı için son zamanlar yurtdışına çalışmaya gitmek istiyordu ve istediği oldu yurtdışından iş teklifi geldi Polonya da makine teknikeri olarak teklif geldi evi vs herşeyi hazır olarak bugün Türkiye’den oraya temelli olarak gitti. Bir aksilik olmazsa birkaç aya yengemleri de yanına alacak. Abimle yıllarca konuşmadık bazı durumlardanama 2 yıldır çok bağlıydık birbirimize şimdi çok üzülüyorum sürekli buluşurduk ama onun adına da çok seviniyorum. Buraya yazıp dertleşmek istedim

Kendisi ve ailesi için çok iyi olmuş açıkcası. Tabi söz konusu kardeş olunca insanın içi burkulur ama mutlu olurlar inşallah.

Zordur sizi az çok anlıyorum kardeşim doğuda üs bölgede askerliğini yapmıştı hiç izni yoktu ve onu 11 ay gibi bir süre görmedik günde birçok kez telefonda görüşmemize rağmen yine de çok zordu şöyle düşünün orda mutlu olsun sağ olsun sesini duyun size yeter yapacak bir şey yok ziyarete gidersiniz hem gezmiş olursunuz.

Burası dertleşebildiğim tek yer olduğu için herşeyi yazabiliyorum teşekkür ederim. Yine yazmak istemem abim için. Abim 32 yaşında evli 1 çocuk sahibi. Makine teknikeri olarak fabrikalarda çalıştı burada durumu pekde iyi değildi evi kira borçlar vs derken baya sıkıntılıydı durumu. Aileden de hiç yardımcı olan olmadığı için son zamanlar yurtdışına çalışmaya gitmek istiyordu ve istediği oldu yurtdışından iş teklifi geldi Polonya da makine teknikeri olarak teklif geldi evi vs herşeyi hazır olarak bugün Türkiye’den oraya temelli olarak gitti. Bir aksilik olmazsa birkaç aya yengemleri de yanına alacak. Abimle yıllarca konuşmadık bazı durumlardanama 2 yıldır çok bağlıydık birbirimize şimdi çok üzülüyorum sürekli buluşurduk ama onun adına da çok seviniyorum. Buraya yazıp dertleşmek istedim
Abiniz ve ailesi hakkında hayırlısı olsun, inşallah gönüllerinden geçirdikleri gibi gerçekleşir her şey. 🌸
Siz de hayatınıza bir şekilde devam edeceksiniz kendi aileniz hayat telaşı derken ömür geçiyor. Onlar gelir-gider, siz ziyaret edersiniz. İnternet vasıtası ile çok şükür artık iletişim bir nebze olsun daha iyi görüntülü konuşursunuz.🤍
İlerde belki dönerler , belki siz gidersiniz kim bilir hayat bu

yolu ve bahtı açık olsun. çok güzel bir ülkeye gidiyor. umarım elindeki imkanları çocuklarının yararına bunu sonuna kadar kullanır. siz ziyarete gidersiniz çok özlediğinizde.

Gidersiniz gelirler. Allah sağlık esenlik versin. Ne var artık mesafeye..... Üzülmeyin aranızdaki tek mesafe yollar olsun aşılır elbet daha güzel günleriniz de gelsin beraber sağlıkla

Sağlıklı mutlu olsunlar da bırak uzakta olsunlar böyle avut kendini,bu zmanda nerde kazaniyorsan memleketin orası malesef

X