Abisi syler miydi?

zaten bir işi tam olarak doğru yapsam şaşarda kalırım valla :) Ya yaşım 19 onunki 21 ama benim acelem yok zaten düşündüğümüz ey farklıydı yani benimki farklıydı. Ben zaten 3 sseneye yayılır diye bekşiyordum evlenme planımız ama o tutupta yok ben 3 sene kaar erteledim diyince şok oldum. Neden yani duygularımı bitti diye. Bugün öğle arasında çıktı beni aradı ama inanılmaz sert konuşuyo. Heran patlamaya hazır bir bomba sanki. Bi kaç kere alttan aldım ama en sonunda bende kızdım çok abartıyosun artık diye. Haklısn dedi özür diledi ve sustu. Bugün neler yaptın dedi. Günlük yaptıklarımı saydım. Ben pek ev işi yapmam ve benimki buna çok kızar. Temizlik felan yaptım dememi bekledi sanırım ama demedim. Çok bozuk attı. Öğleden sonra dışarı çıktım eve geldim biz geldik eve temizliğe başlıyoruz dedim ve o andan itibaren bi melek oldu arkadaşlar. Ben bir de saçlarımın rengini ve modelini onun istediği gibi yaptırdım ayrıyken bugün çok tuhaf baktı yüzüme. Her önüne gelene beni gösterdi. Annesine abisine :) Utanmasa babasına göstercekti. Şimdi bir arkadaşının yanında ve beni deniyor. Bakalım yine beni sıkacakmı diye.

o zaman acelen yok gibi davrankaydirigubbakcemile3

burada evlenme meraklısı bi kız gibi gösteriyorsun kendini-tatlicadiarzu-

boşver o sinirden söylemiştir... parası pulu yoktur

adam daha askere gidecek

e ister istemez bi 3 yıl geçer zaten:nazar:

şimdiden aileleri işin içine katarak 3 yıl beklemek daha zor olur :hulya:

her işini hallettikten sonra 1 ay içinde bile evlenebilirsiniz şakkıdı

hiç bi iş yapmıyorum :KK70: ev kızı modundayım cnm

bi mesleğim yok ama kursa gidicem bi kaç gün sonra en azından bi mesleğim olur demi cnm

herşey için bu kadar acele ediyorsun da evlendikten sonra nasıl geçineceksiniz? onun geliri iyi mi :bbo:

bence abisini aramamalıydın,kendini tutmalı ailesinden kimseyi aramamalısın.Çaresizlikle olur olmaz şeyler yapmamak için kendini tutmalısın.Ayrıca başkası olsa da söylemez tabiki,o onun kardeşi,söyler mi hiç.

zeynep hanım çok doğru sölemiş aramakla yanlış yapmışsın canım

hmm yeni gördüm yaşınızı ikiniz içinde daha erken evlilik için hele senin geç olgunlaşan bir yapın varmış gibi gelio bana biraz zmna bırakın.. Olacaksa olur..

Son düzenleyen: Moderatör:
artık neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorum kızlar. Gerçekler öyle bi yüzüme vurdu ki neye uğradığımı şaşırdım inanın. Çok fazla ilgiden bunalan sevgilimi dün ilgisiz bıraktım. O da şöyle oldu. Vodafone un sms kampayasını bilmeyenimiz yoktur herhalde. Bizde onu kullanıyorduk ve msj haklrım aylık periyod dolduğu için bitmişti. Dün knt attırmaya gittim. Attırdım fakar sel felaketi yüzünden vodafone teknik aksaklıklar yaşıyor ve benden kontörler düşmedi. Bende msj haklarım gelmedi diye düşündüğüm için yol üzerinden benimkini aradım ve nereye gidicemi napıcamı neden msj atamadığımı herşeyi en baştan söledim. Bana atacağı mesajlarada çağrı olarak karşılık vereceğimi. O şekilde anlaştık. O da bana gittiği yerleri naptını haber verdi ama zırt pırt ee noldu senin bu kontör acilikiz bilmem ne diye söylenmeye başladı. Hani fazlada ilgilenememiş oldum dolayısıyla onunla ve paronaya yapmaya başladı. Neyse eve geldi beyfendi ve beni nete çağırdı gelde kouşalım burda aşkım diye. Gittim. Çok güzel bir şekilde konuşmaya başladık. Sonra para konusu açıldı. Biliyosunuz Ankaraya gelmek için para biriktiriyordu. Ben de biriktirdim. Ama paranın içerisinden 10 tl aldım. Lazım oldu. Geri yerine koyacaktım. Ki kendiside benim için biriktirdiği paranın içinden 25 tl almıştı ama ben sorun etmemiştim.

Benim 10 tl almam onun için çok büyük sorun oldu ama kızlar. Sen beni istemiyosun galiba. Ankaraya gelmemi istemiyosun acilikiz da bilmem ne. Ordan başladı zart zurt etmeye. Sonra konu bir şekilde ailevi bir meseleye geldi. Ve benima slında 2 yıl boyunca sakladığım ama benden 1 hafta önce öğrendiği gerçeği sanki dün yeni öğreniyormuş gibi davrandı kızlar. Öyle tuhaf davrandıki. Gene bahane arıyor zannettim. Yemek yemeğe gitti. Geldiğinde bana msj attı. Acilikiz sen neden kontör almadın diye. Resmen bozuk plak gibi tekrar etti kendini. Nete gelde konuşalım dedim bende. Geldi. Konuşuyoruz ama bana karşı öyle büyük bir tepkisi var ki.. Görende onu öldürdüm, aldattım ya da çok afedersiniz başka kötü bişey yaptım zanneder. Sakladığım şey zamanında abim ile ilgili bir konuda abime söz vermiş olmamdı. Ortada abimin gururunun incilmesi söz konusuydu ve bende söz verdiğim için benimkine söyleyemedim 1.5 yıl ama artık dayanamadım. Herşeyi bilsin istedim ve söledim. Neyse bu netteyken beni öyle büyük bir sorguya çekiyor ki. Cam aç dedim. Yok abim var yanımda dedi. Ama ben açtırdım zorla. Hani abin dedim. Gösterdi ve abisinin bana karşı öyle bir bakışı vardıki. O telefonda şaşkın konuşan adamın yüz ifadesine yansımış haliydi kızlar. Beni abisinin gözünün önünde bir güzel haşladı. Bir güzel erkekliğini konuşturdu Sanki FBI ajanıymışımda gizli bir hayatım varmışta ona açıklamıyormuşum gibi davrandı. Tamam tepkisinde haklıydı ama bunu abisinin önünde yapmamalıydı ve ilk şoku atlatınca kendisini benim yerime koyup anlayışla yaklaşabilirdi değil mi? Ama yapmadı. Benimle dalga geçerek konuştu. Bir daha dalga geçersen Allah şahidim olsunki yüzüne bakmam adını anmam dedim.

Bana yalan söylediğini hissedersem dalga geçerim acilikiz dedi ve bir süre düzelmiş gibi yapıp tekrar dalga geçti. Dalga geçtin tekrar hoşçakal dedim. Hoşçakal dedi bana. Bi süre atıştık ve o beni engelledi. Ama üzülmedim hiç. Üzüldüğüm tek şey abisinin önünde bana bunları yapmasıydı. Dün gece boyunca sürekli konuştuk. Msjlarla tabii. Ben dedimki ara sana bişe sölicem bunu yüzüne sölemem lazım dedim. Sana bakıcak vaktim yok dedi. Abisi yanında ya havalandı. Sonra yine msn e geldi. Bir kavgamızda sinirlenip bunun askerlik resimlerini yırtmıştım ki o zaman aldatıldımı sanmıştı. Arada nefret etmekle ilgili bir cümle geçti ve ben dedimki benden nefret eden birisini daha fazla sevemem. O bana ne dese beğenirsiniz? Sen benim resimlerimi yırttın benden nefret ettin peki ben nasıl sevicem benden nefret eden birisini diye. Ki bana göre o şekilde bir tepki vermek hala onu sevdiğimi gösterirdi. Ban bi şekilde sanki arada başkası varmış gibi imada bulundu. Bu konuşmadan öncede benimkine yeni sevgiline git dedim. Abisi bana kızdı. Ben söylemedim mi acilikiz a başkası yok diye neden bana inanmıyorki dedi ve bana küstü abisi. Neyse o konuşmadan sonra beni tamamen engelledi. Msn şifrelerini değişti vs. Ama ben felaket sinirliyim. Bu sefer içime atmak istemiyorum ve rahatlamak istedim. Ağzıma ne geldiyse tlfnda msj atarak söledim. Bunlar gece maça gitmiş ve geldiğinde tlfnunu açmış hepsini gördü tabii. Bi iki msj attı sonra beni aradı

birbiriniz için para biriktiriyorsunuz

sonra biriktirdiğiniz parayı harcamak zorunda kaldıgınız için haşlanıyorsunuz mu? şaka mı bu?

abinle ilgili sırrı niye ona söyledin ki?

2 kişinin bildiği sır olmaz diye bir laf var

onun ailesi de öğrenir ileriki zamanda

boşuna kürek çekiyorsun bence artık

canım ya bu cocuk sana ne kadar acı cektırıor farkındamısın
yasın kac bılmıorum senınde cok hatalı oldugun konular var ama bence mutsuzlugun mutlulugunun onune gecmıs
abısı ne dıye ılıskınıze akrısıor
sen nıe abısını bu kadar on plana alıyorsun
parayı alıyorsun tafra yapılıyor bu felan okurken ben yoruldum gercekten
sen su an ne kadar zor yıpratıcı bısey yasadıgını ancak dısarıdan bakabılecegın zaman gorursun canımcım baya zor işin
ne dıyım Allah kolaylık versın hakkında hayırlısı

Sesi çok perişandı geri adım atmak ister gibiydi aşırı tepki verdiğinin farkındaydı ama neye yarar ki kızlar. Beni o kadar kırıp döktükten dalga geçip abisinin önünde hırpaladıktan sonra neye yarar. Tamam o zaman düzgün bi şekilde ayrılalım allaha emanet ol vs dedi. Ve bu konuşmada gece yarısı oluyo kızlar ben uyumuşum o beni uyandırdı benden nefret etmediğini arada başka kız olmadığını beni sevdiğini söledi vs tabi imaa yoluyla neye yarar ki yaa. Bende ayrılığı kabul edince sesi felan titredi ağlamaklı oldu. Tlfnu kapadıktan sonra bi msj attım. Benim bedduamdan çok korkuyor. Korkma sana beddua etmedim etmiyorumda seni yalızca allaha havale ediyorum ama eğer bana ihanet ettiysen ya da ediyosan işte o zaman benim hakkım seni bırakmaz iyi geceler bayramın kutlu olsun dedim. Cvp aynen şu kızlar. Saol yavrum seninde bayramın kutlu olsun annenin ellerinden öperim. Bu kızlar. Ne zannetti acaba onunla barıştığımı felan mı? Sabahta öle alakasız bi msj attıki. Onun huyur küsken beni deneyip benim tavrıma göre hareket etmek. Ne oldu die bi msj attı. Bende ne demek ne oldu başkasına atarken bana gelmiş galiba dedim. Bir dahada sesi soluğu çıkmadı

Sesi çok perişandı geri adım atmak ister gibiydi aşırı tepki verdiğinin farkındaydı ama neye yarar ki kızlar. Beni o kadar kırıp döktükten dalga geçip abisinin önünde hırpaladıktan sonra neye yarar. Tamam o zaman düzgün bi şekilde ayrılalım allaha emanet ol vs dedi. Ve bu konuşmada gece yarısı oluyo kızlar ben uyumuşum o beni uyandırdı benden nefret etmediğini arada başka kız olmadığını beni sevdiğini söledi vs tabi imaa yoluyla neye yarar ki yaa. Bende ayrılığı kabul edince sesi felan titredi ağlamaklı oldu. Tlfnu kapadıktan sonra bi msj attım. Benim bedduamdan çok korkuyor. Korkma sana beddua etmedim etmiyorumda seni yalızca allaha havale ediyorum ama eğer bana ihanet ettiysen ya da ediyosan işte o zaman benim hakkım seni bırakmaz iyi geceler bayramın kutlu olsun dedim. Cvp aynen şu kızlar. Saol yavrum seninde bayramın kutlu olsun annenin ellerinden öperim. Bu kızlar. Ne zannetti acaba onunla barıştığımı felan mı? Sabahta öle alakasız bi msj attıki. Onun huyur küsken beni deneyip benim tavrıma göre hareket etmek. Ne oldu die bi msj attı. Bende ne demek ne oldu başkasına atarken bana gelmiş galiba dedim. Bir dahada sesi soluğu çıkmadı

biri bana o tarz mesaj yazsa "yavrum"lu falan dalga geçtiğini düşünürüm
-tatlicadiarzu-kötükedihüso

Hakkımda hayırlısı oldu arkadaşlar bitti tamamen benim için. Ne aklımda ne kalbimde ona ait en ufak bi sevgi kırıntısı dahi kalmadı. Nefrette etmiyorum. Nefret etmekte sevmek demektir. Sadece acıyorum ona. Bu kadar dar düşünceli olduğu için. Bir de bana dün ne dedi biliyo musunuz? Ben kötlüyüm sen benim yaşamıma ayak uyduramazsın sen şehirlisin bende senin pırıltılı yaşamına ayak uyduramam. Görende beni jet sosyeteden sanır ya. Kendi halinde bi aileyiz. Ne saçma ama ya. Dün gece bu hatasınıda yüzüne vurdum.

ay normalde ayrılıklara uzulurumde
ay bu ne cocuk buradan benı bıle yordu
bence gelısmemıs bı kultur yapısı var, bıraz dar bı dunyada yasıyor
canım sende ılerıde ılıskını artık cevrenden aynı sehırde bırı ıle yaşa bence
hep uzk hep uzak yorar daha net tanırsın
bu cocugu her gun ankarad tanısaydın coktan vazgecmıstın
başta şu nıckını bıle degsıtır, kendıne pozıtıf enerjı ver azcık
Allah korusun ınsanlar ne acılar acılar yasıyor, bu akdar dengesız bırı ıcın deger mı bu kadar uzulmeyeee

X