Abla gorusu istiyorum 😟

hisis

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2021
43
-8
25
Ablalarim selam. 2 gun once 2. cinsel iliskimi yasadim. Dun hicbirseyim olmamasina ragmen bugun sabah uyandigimdan beri sadece idrara cikarken biraz kan ve yanma hissi geliyor. Sabahki kanamam daha yogundu yaklasik 9-10 saat gecti suan daha hafif ama gecmis degil. İlk iliskimde boyle bir sey yasamamistim. Ve bu biraz korkuttu acikcasi. Sizden yasayan varsa abla tavsiyesi almak icin yazmak istedim. Doktora gitmem gerekir mi veya kendiliginden gecer mi? Bosa mi endiseleniyorum bilmiyorum

Zorlamış olabilirsiniz güzellik. Bir kaç gün takip et geçmezse jinekologa git. Korunmasızda ilişkiye girme emi

İlişkiye en az bir hafta ara ver geçmesini bekle

Abla ne biliyim ya biraz korkmadım degil olay yasandiktan sonea aynı gun hicbiseyim olmadı bugun sabah uyandıgımdan itibaren basladi bi de normal otururken hicbiseyim yok sadece idrara gittigimde damla damla kan geliyo biraz o kafama takildi
Ağlama kuzucum geçicek her genç kızın başına geliyo

Sıkıntı olacağını sanmam ama bekle biraz sonra kan gelmeyince bi daha dene baktın yine kanıyo doktora git zorlamışsınız belli ki

İlkinde kan hiç mi gelmedi? Bu sefer bekaretini kaybettin o zaman. Off benim o kadar uzun sene oldu ki, hatırlamıyorum. Bekaret kanı açık pembe idi. Onu net hatırlıyorum.
Kan sürekli gelirse bir sorun var demektir. Kesilmezse Jinekologa görün.

İlkinde kan gelmedi. Zaten zorlandigimiz icin biraz surdurup birakmistik. Simdi 2. de tamamen basardik. Olay oldugu gun hicbiseyim olmadi ertesi gun yani bugun sabah uyandigimdan itibaren sadece idrara gittigimde damla damla dediginiz gibi acik pembe kanamam oldu. Normal otururken refl kanamasi gibi devam etmiyor sadece idrara gittigimde geliyor

Bence idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz, kanlı sistit denilen olay. Sık idrara çıkma, idrara yaparken, özellikle sonlara doğru yanma ve sancı yapar. Bunlar varsa doktora gitmelisiniz, idrar yolu enfeksiyonu kendi kendine geçmez antibiyotik tedavisi gerekir. Aile hekimine gidebilirsiniz, ilişkiye girdiğinizi söylemenize gerek yok. idrar ile ilgili şikayetinizi anlatın, belki bir idrar tahlili isteyebilir sonra ilaç tedavisi verir. Geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim şikayetlerim azaldı sadece zarla ilgiliymiş sanırım. Ama devam edecek olursa tavsiyelerinizi ciddiye aldım gidicem takipteyim

Benim de öyle olmuştu. İlişki sırasında hiç acı olmadı, kan da gelmedi. Ertesi gün hafif pembelik gördüm çamaşırımda, acıyordu. Hafif tahriş olmuştu. Geçiyor.

O yanma olayını 1 ay hissetmiştim ben her idrarda ama sadece 3 gün çok acılıydı,kan da 3 gün boyunca hafif leke olarak geldi idrar sonrası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…