Ac kalma muhtac kalma issiz kalma korkulari

Bu üye ne zaman konu açsa altına sürekli birileri gelip sarı manolya diye yorum yapıyorlar. Eski bir üye olduğunu iddia ediyorlar sanırım. Daha garip olansa konu sahibi bunları ne doğruluyor ne de inkar ediyor. Belki de sarı manolyadır cidden 😅
Konu sahibi hakkaten neden bir şey demiyor ki tuhaf bende yeniyim arada girip bakıyorum siteye dikkatimi çekti başka üyelikler yasak diye biliyorum yanılıyor muyum onuda bilmiyorum

Bu korkuları çok yoğun yaşıyorum.gecmiste isten çıkarıldım.isimi çok güzel yaparken hem de.biraz ortama uyum sorunlarım var.kabul görmüyorum vs.
Boşandım.sag olsun babam sokaklara düşeceksin ac kalacaksın kapıma gelme.almayacam seni diye çok hakaretler etti.
Ve bunlar kafamda defalarca dönüyor. Işsiz kalmaktan evsiz kalmaktan gelecekte hasta ve muhtaç olmaktan korkuyorum.
Ya isten atılırsam.borc alabileceğim biri bile yok.kimsem yok.saglik sorunum olur mu vs diye korkular yaşıyorum.bunu her an he gün yaşıyorum.
Aynısını yaşayan var mı nasıl yenebilirim
Kesinlikle arkadaşlara katılıyorum arkadaşım var çalıştığı halde ek iş yapıyor evde magnet, lokumluk vs üretiyor kazanca geçti artık sizde yapabilirsiniz

Sizin toplu paraniz vardi en son,hepsini yediniz mi? Ayrica devlet memurusunuz,kim sizi atacak isten? Gittiginiz her yerde sorun yasiyorsaniz ibre sizi gosteriyor demektir. Problemi kendinizde aramalisiniz. Cok isterdim olaylari bir de anne babanizdan dinlemeyi. Sizin de cocugunuz var ,Allah vermesin ondan cekme ihtimaliniz yuksek cunku ailenizi bu hallere siz dusurdunuz bence.

Konu sahibi hakkaten neden bir şey demiyor ki tuhaf bende yeniyim arada girip bakıyorum siteye dikkatimi çekti başka üyelikler yasak diye biliyorum yanılıyor muyum onuda bilmiyorum
Bu üye sürekli hesap açıyormuş sanırım. Tabii birinin kaç farklı hesap açtığını, ya da o mu değil mi bilmek mümkün değil elbette ama üslup ve anlatılanlardan dolayı eski üyeler öyle olduğunu düşünüyorlar sanırım. Konu sahibi de yalanlamiyor. İlginç hakikaten.

Bunlar her an herkesin başına gelebilir. Bunları düşünüp her an acı çekmek yerine düşünmeyin, eğer tekrar başınıza gelirse o zaman çaresine bakarsınız.
Düşünmeyin demek kolay diyeceksiniz. O an aklınıza vesvese geldiğinde hemen güzel bir anınızı uzun uzun düşüneceksiniz ya da hemen bir işle uğraşmaya başlayacaksınız. Böylece negatif enerji, olumluya dönüşecek. Eğer negatif kalırsa sizi çok yorar.
Bunlar vesvese, başka bir şey değil. Bir de şu var ki insanin korktuğu başına gelir derler ya, işte onun bilimsel bir açıklaması da var. Sürekli bu olumsuz seylere odaklanıp ona zemin hazirliyormussunuz. Şartlari bir nevi siz olusturuyormmussunuz

Bu korkuları çok yoğun yaşıyorum.gecmiste isten çıkarıldım.isimi çok güzel yaparken hem de.biraz ortama uyum sorunlarım var.kabul görmüyorum vs.
Boşandım.sag olsun babam sokaklara düşeceksin ac kalacaksın kapıma gelme.almayacam seni diye çok hakaretler etti.
Ve bunlar kafamda defalarca dönüyor. Işsiz kalmaktan evsiz kalmaktan gelecekte hasta ve muhtaç olmaktan korkuyorum.
Ya isten atılırsam.borc alabileceğim biri bile yok.kimsem yok.saglik sorunum olur mu vs diye korkular yaşıyorum.bunu her an he gün yaşıyorum.
asırı derecede bensiniz suan. anksiyetem tutttu

Sizin toplu paraniz vardi en son,hepsini yediniz mi? Ayrica devlet memurusunuz,kim sizi atacak isten? Gittiginiz her yerde sorun yasiyorsaniz ibre sizi gosteriyor demektir. Problemi kendinizde aramalisiniz. Cok isterdim olaylari bir de anne babanizdan dinlemeyi. Sizin de cocugunuz var ,Allah vermesin ondan cekme ihtimaliniz yuksek cunku ailenizi bu hallere siz dusurdunuz bence.
Sarımanolya birikimi ile kredi çekip ev aldı..şimdi bankada birikmiş parası olmadığı için bunalıma girdi🤷‍♀️

Baya gerilerde kalmisim 😬
Ben öyle hatırlıyorum kimbilir hangi nick ile açmıştı ..hatta evi de babası ile birlikte buldu etti..insanlar gene yaranamıyorlar🤷‍♀️ Allah evladın da hayırlısını versin atsan atılmıyor..satsan satılmıyor, onca rezilliğe rağmen torun sevdasına o yaşta bizim kızın peşine dolaşıyorlar hala

Ben öyle hatırlıyorum kimbilir hangi nick ile açmıştı ..hatta evi de babası ile birlikte buldu etti..insanlar gene yaranamıyorlar🤷‍♀️ Allah evladın da hayırlısını versin atsan atılmıyor..satsan satılmıyor, onca rezilliğe rağmen torun sevdasına o yaşta bizim kızın peşine dolaşıyorlar hala
Amin 🙏 Allah yardim etsin o zavalli babaya anaya. Agzim acik kaldi inan.

Babanizin soyledigi icinize islemis farkli sekilde korkular bende de var söyle dusun gaybi (gelecegi ) ancak allah bilir.sen nerden biliyorsun isten atilacagini .hem diyelim ki atilacaksin psikolojik olarak guclu ol ki herseyin uatesinden gelebilesin bende boyle yenmeye calisiyorum korkularimi

X