acaba bu sefer hamilemiyim?

seldalondra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
41
1
merhabalar cok ilginc bir durum yasiyorum en son normal adet tarihim 12 eylul,4 gun normal surede gordum sonra 2 ekim tarihinde 1,5 gunluk tuhaf bir kanama oldu basladi ve bitti o gunden bugune kanama yok idrar testi yaptim surekli negatif cikiyor doktora gittim elle muayenede hamilelik var gibi dedi son 4 gundur bembeyaz akintim var ara ara oldukca yogun midem surekli bulaniyor goguslerim karincalaniyor,kasik ve tuhaf bir karin agrim var ara ara gercekten nedir bu basina gelen varmi?burada kan testi yapmiyorlar idrar testinde cikmasini bekliyorlar cok acilse yapiyorlar bugun 3 kasim ve hala aybasi olmadim lutfen bir fikri olan varmi?tesekkurler:sinifsinif::emir_bebek::ecrin_bebek:

canım kelin ilacı olsa başına sürer hesabı.. ben de aynı durumdayım. adetlerim 2 aydır sökülmüyo. sadece lekelenmeler görüyorum. testlerde negatif. stresten olabilir. gerçi senin belirtin çok hamiş olabilirsin yani. keşke kan testi yaptırma imkanın olsaa.. bazılarının idrarda geç gözüküyo.şu an da senin durumunu sadece kan testi gösterir. inşallah hamilesindir :emir_bebek:

Ne demek elle muayene? Ultrasonla mı baktı? Elle dışarıdan belli olmaz ki!!! ınşallah hamilesindir ama öyleyse zaten bebeğin susam tanesi kadar. ınşallah değildir de başka şeyler de olabilir Allah korusun, kist falan. Neyse ağzımdan yel alsın. Hamileysen de neredeyse 2 aylık olmuş, bunun testleri var, dikkat etmen gereken şeyler var. Bence başka bi dokra git ve abart. Ağustostan beri olmadım de. Kan testi istiyorum de. Hiç olmazsa alttan ultrasonla baksınlar. Aaa böylesini de hiç duymadım. Ne biçim sağlık sistemi varmış orada!!!

Haa idrarda çıktı da diyebilirsin. Sonuçta idrar testleri sıklıkla yanılıyor zaten. Belki idrarda çıktı dersen kanda bakarlar ve çıkmasa da o zaman da idrar testi yanlışmış herhalde dersin. Bu yolda herşey mübah. Hemen test yaptır.

Haa idrarda çıktı da diyebilirsin. Sonuçta idrar testleri sıklıkla yanılıyor zaten. Belki idrarda çıktı dersen kanda bakarlar ve çıkmasa da o zaman da idrar testi yanlışmış herhalde dersin. Bu yolda herşey mübah. Hemen test yaptır.

bilmiyorum canim ya gercekten bu ulkede bazi seyleri istedigin zaman yapma sansin yok cok kuralcilar bekliyeceksin diyorlar oyle adet sokturucu vermek,yada kan tahlili ,yada canin istediginde ultrason yok ya of keske turkiyede olsaydim:sinifsinif:turkbayragi

X