acaba kaç haftalık? lütfen tecrübelerinizi paylaşın!!

bravexx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
8
9
herkese merhaba. bu sitede ilk sorum olacak. konu hamilelik.. tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim. ben 11 gün önce yani 10 ocakta regl bekliyordum. olmadım,, birkaç gün gecikiyor sandım sorun yoktu ama aşşırı şekilde turşu yediğim için eşimle konu üzerine şakalaştık çünkü beklemiyorduk ve bunun üzerine merak ederek 12sinde test yaptığımda idrar testi direkt pozitif çıktı. sonraki gün kan testim de pozitifti. yani hamileliğim kesin. benim merak ettiğim şey ise şu acaba 5 6 haftalıktan fazla süredir hamile olabilir miyim... 10 ocak öncesi henüz hamilelikten şüphelenmiyorken aşırı göğüs hassasiyetim ve halsizliğim vardı. yumurtlama tarihime baktığımda da 27 aralık yani yumurtladıktan sonra o ilişki esnasında hamile kalsam bulantı aşerme gibi belirtiler 2 haftada başlamaz ve idrar testinde de hemen pozitif çıkmaz diye düşünüyorum. internetteki araştırmalarım da bunu doğruluyor. kafamı karıştıran şey ise geçen ay olması gereken şekilde regl oldum. baya ağrılı 3 4 gün süren normal regl gibiydi. 10 haftayı geçmemişse bebeği aldırmayı düşünüyoruz bazı özel sebeplerden dolayı. ama bu bahsettiğim durumlar da kafamı kurcalıyor. bu tarz bir urumu deneyimleyen varsa lütfen cevap verebilir mi? iki duruma da kendimi hazırlamak istiyorum. teşekkürler...

Arkadaşlar gören varsa bebeği doğurmaya karar verdim. Dün doktorda aslında aldırma niyetiyle gitmiştik doktor ultrasonla bakarken kalbi durdu sandı başta ses alamadı işte orda anladım bebeği sevdiğimi eşim de içten içe istemiyordu. Olumsuzluklara göğüs gereceğiz. Sorunlar gerçekten büyük dualarınızı eksik etmeyin
Çok sevindim 👏👏👏

Arkadaşlar gören varsa bebeği doğurmaya karar verdim. Dün doktorda aslında aldırma niyetiyle gitmiştik doktor ultrasonla bakarken kalbi durdu sandı başta ses alamadı işte orda anladım bebeği sevdiğimi eşim de içten içe istemiyordu. Olumsuzluklara göğüs gereceğiz. Sorunlar gerçekten büyük dualarınızı eksik etmeyin

Sorunlarınıza çare olsun bebeğiniz🙏 çok sevindim şahsen, tebrik ederim 💐

Sorunlar ikiniz dışında üçüncü kişiler tarafından mı, müdahaleler?

X