Acaba kimyasal gebelik mi?

kugukusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
32
44
35
Merhaba kızlar. Adetime 1 gün kala erken gebelik testi yaptim, boyle çok silik çizgi çıktı. Normalde 3 hamilelik yaşamış birisiyim (3'ü de hüsranla bitti...uzun konu...) her birinde normal gebelik testi 4-5 gün önceden baya belirgin çizgi ile hamileliyimi göstermisti. Normalde eğer hamileysem, neredeyse adet gunumde ve erken gebelik testi belirgin gostermeli değil mi? Ilk kez boyle birsey yaşıyorum. Kimyasal gebeligi de ilk kez okudum buradan...acaba oyle mi?

Eklentiler

• IMG_20240201_093914.jpg
    IMG_20240201_093914.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 92
Damlatınca hemen çıktı ise hormonlar biraz var demek ama , işte testi mesela sabah mı yaptın ilk idrar ile. Tarih de yeni olunca bir şey diyemiyor insan. Aklının karışması normal hafif gözüküyor gibi

Damlatınca hemen çıktı ise hormonlar biraz var demek ama , işte testi mesela sabah mı yaptın ilk idrar ile. Tarih de yeni olunca bir şey diyemiyor insan. Aklının karışması normal hafif gözüküyor gibi
Bu sabah ilk idrar ile test yaptim. 4-5 ci dakikada çıktı, hemen değil. Yarın adet olmam lazım...

Hm değer çok düşük o halde. Takip etmek lazım. Bir de çok yeni olunca çıkar çıkmaz bilemiyorum. Bende erken gebelik testinde 4 gün geçince silik çizgi direk çıktı, ama sizinki kadar belirsiz değildi. Yine de ben de şüphelendim bekledim. 1 hafta sonra gittim kontrole

Hamileymişim :KK54:
Diğer normal idrar testleriyle de dün ve bugün denedim, silik çizgi koyulayaşarak belirginleşiyor... demekki geç döllenme olmuş olabilir. Çok mutluyuuuum :KK200:

Darısı bütün bebek isteyenlerin başına, kimsenin gözü yolda kalmasın Allahımm :KK200:

Hamileymişim :KK54:
Diğer normal idrar testleriyle de dün ve bugün denedim, silik çizgi koyulayaşarak belirginleşiyor... demekki geç döllenme olmuş olabilir. Çok mutluyuuuum :KK200:

Darısı bütün bebek isteyenlerin başına, kimsenin gözü yolda kalmasın Allahımm :KK200:
hayırlı olsun kan. verdınız mı değeriniz
kaç cıktı

Kizlar bende bisey soracağım benimde adetim 7 gün geçti dün kan verdim beta 193 çıktı ama kese görünmedi bende iki kez kimyasal geçirdim sizce yine oylemidir çok endişeliyim lütfen cevap verin😭

Bugün doktora gittim, adetimden 7 gün geçti benim de, şübheli kese dedi kan tahlili için yolladı. Normal olabilir de, olmayabilir de dedi. Çok korkuyorum bende :KK43:

X