Selülit Accent Prime

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Bigjetplane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2019
712
512
32
Merhaba herkese,
Ben uzun süredir selülitlerle savaşıyorum, temiz beslenmeye çalışıyorum, spora da başladım ama bir yandan da desteklemek istiyorum. Doğumdan sonra diz üstümden itibaren sıkılık kaybı da oldu. Accent prime cihazını çok duyuyorum, 2 başlıklı. 2 hafta sonra başlayacağım ama tereddütlerim var. Zaten çok zayıfım acaba daha da inceltip daha kötü olur mu bilmiyorum. Bu cihazı deneyimleyen var mı yardımcı olunnnn

Kimse yazmamış ama ben yaptıracak olanlara belki fikir olur diye yazmak istedim. 4 seanstan 3ü bitti ama hiç değişiklik yok. Önce ultrason başlıkla yağları parçalayıp sonra radyofrekans başlığıyla uygulama yapıyorlar. Oldukça zayıfım, haftada en az 3 gün spor da yapıyorum, beslenmeme de dikkat ettim bu süreçte, ama yine de bende bile etki etmedi. Bakalım bu parçalanan yağların atılması 3 ay sürermiş. Ben pek memnun kalmadım açıkçası. Haftaya son seansım ondan sonra fotoğraflarla karşılaştırıcaz durumu. Umarım zamanla etkisini gösterir de o zaman da yazarım burda.

Durum güncellemesi yapıyorum yaptıracak olanlar için(az bir para ödemiyorsunuz çünkü benim yaptırdığım yerde 4 seans 2500 civarıydı) öncesi sonrası fotoğraf yaptık farkettim ki hiç fark yok(özelden foto atabilirim gitmeyi düşünen olursa)😅 1.5 ay da geçti ama yine bi değişiklik yok. Cildimin sıkılaştığını da hissetmedim yani çok zayıf olduğum için mi etki etmedi bilmiyorum, bende olmayacaksa kimde etki edicek anlamadım. Belki kişiden kişiye değişir farklı etkiler gören vardır ilerde yazarlar ama ben tavsiye etmiyorum.

Durum güncellemesi yapıyorum yaptıracak olanlar için(az bir para ödemiyorsunuz çünkü benim yaptırdığım yerde 4 seans 2500 civarıydı) öncesi sonrası fotoğraf yaptık farkettim ki hiç fark yok(özelden foto atabilirim gitmeyi düşünen olursa)😅 1.5 ay da geçti ama yine bi değişiklik yok. Cildimin sıkılaştığını da hissetmedim yani çok zayıf olduğum için mi etki etmedi bilmiyorum, bende olmayacaksa kimde etki edicek anlamadım. Belki kişiden kişiye değişir farklı etkiler gören vardır ilerde yazarlar ama ben tavsiye etmiyorum.
Oh ya. Şöyle doğru yorumlara ihtiyacımız var. Ben de araştırıyorum . Çok iyi oldu bu bilgi

Oh ya. Şöyle doğru yorumlara ihtiyacımız var. Ben de araştırıyorum . Çok iyi oldu bu bilgi
Çok ümitliydim başlarken, birçok yerde reklamı vardı hatta sonuçları görünce kesin işe yarar demiştim. 4 ay olucak, selülitlerimde, popomda ve tam basen bölgemde çökme gibi bişey var bi kısımda oraya özellikle çalıştılar ama yok yani sonuç yok. Keşke işe yarasaydı, ha bi de uygulanan bölgenin köşelerinde kılcal varislerim oluştu çerçeve gibi 🤦🏼‍♀️ 168 boy 52 kiloyum. Bacaklarımın sıkı olmamasını sporla halletmeye çalışıyorum, bu tarz yöntemlere inancımı kaybettim galiba😅 keşke işe yarasalar, yine deneyip belki memnun kalanlar vardır ama bence instagramda 1 seans sonrası değişim fotoları yalan🤷‍♀️

X