Acı tecrübem herkese ibret olsun

1.5 yıldır evliydim ben de. Son 2 aydır çok garip davranıyordu. Sevmiyorum soğudum vs. Çekti gitti. Bekar hayatı cazip geldi. Üzüldüğüm tek şey salaklığım ve yaptığım fedakarlıklar oldu. Ama bunun suçlusu kesinlikle biz değiliz. Eden bulur inşallah
Hiç üzülme çok erken gerçek yüzünü gördüğüne şükret ..Hayat gerçekten onsuzda devam ediyormuş ben bu geç gördüm

Merhaba arkadaşlar ,yazacaklarımdan sonra tepkilerinize hazır olduğumu bilmenizi isterim :)bana istediğiniz hakaretleri yapın hakettim çünkü 21 yıllık evli 3 çocuk annesiyim...çocuklarımın babası olacak şahıs 4_5 yıldır sanalda sürekli yabancı uyruklu kızlarla tanışıp konuşuyordu eski konularımda var ve ben onun iyi bir adam olduğu konusunda israrciydim salak gibi ..Her defasında özürler dileyip vazgeçiriyordu boşanmaktan ...Formdaki kizlar ondan adam olmayacağı söylediler ama insan benim gibi gerizekalı olunca böyle oluyor işte ...Hem çocuklarıma kıyamadım hemde ayrılacak cesareti bulamadım çocuklar doğunca işimi birakmistim ..
Şimdi ne durumdayım biliyor musunuz :)Her serefsizligine katlandigim şahıs bundan 5 ay önce benden sogudugunu söyleyerek çekti gitti ..Arkasına bile bakmadı ..Ne kadar komik dimi hakettim ben ...1 ay sonra boşanma davamız var ..
Sizlere örnek olsun diye yazdım bir kere aldatan adam asla vazgeçmiyor yine yapıyor asla affetmeyin ..Konu çocuklar bile olsa asla işinizden kariyerinizden vazgeçmeyin çalışın hayat ne getiriyor asla belli olmuyor gerekirse aldığınız maaşı bakıcıya verin ama çalışın ..Önce kendinizi sevin kendini sevmeyen birini kimse sevmiyor bunu bilin ...Hayat bir şekilde devam ediyormuş bunu çok geç olsada anladım ..
Hayatta her şey tecrübe, siz de geç olsa da anlamışsınız. Kendinizi üzmeyin, yıpratmayın bunun bir faydası olmayacak. Kendinizi de suçlamayın, kötü olan siz değilsiniz karşınızdaki.
Bundan sonrası için planlar yapın, özgürlüğünüzün tadını çıkarın :) hiçbir şey için geç değil. Bol şans size :)

Ne diyim ki bilemedim. Kendinizi kovdurmadan gitmiyorsunuz çok üzücü, kendinizi gitmeye bile layık görmüyorsunuz, onun kararını da herif veriyor. Yarın yuvamı özledim dese yine kapınız açılır, kapıyı kapatmayı bile kendinize layık görmezsiniz, ona bile herif karar verir.
Bunu tabela yaptırıp şu kk nın kapısına asmak istiyorum

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim ,yorumlarınız umut oldu güç oldu ..Ben doğru yolda oldukça herşey çok güzel olacak biliyorum buna inanıyorum artık ..Her bir yaradan haberdardır YARADAN ..

Öncelikle buradakiler dahil hiçkimsenin size hakaret etme hakkı yok. Paşa gönlünüz devam etmek istemiş, etmişsiniz. Hayat sizin hayatınız. Zaten uzaktan şunu yapsaydın, kapıyı çarpsaydın demek kolay. İçinde yaşamak öyle değildir. Yeniden başlamak zor ama imkansız değil. İyi bir avukat bulup haklarınızı alın, bu süreçte bolca sabır ve güç dilerim size.

Çok güzel yazmışsınız ama bhnu yaşayarak tecrübe edinmeniz çok acı olmuş. Oysaki her gün her yerde kızları okusun çalışsın diye boşuna bangır bangır bağırılmuyor. Bazı şeyler tecrübe edilmeden de öğrenilebilir

Ne diyim ki bilemedim. Kendinizi kovdurmadan gitmiyorsunuz çok üzücü, kendinizi gitmeye bile layık görmüyorsunuz, onun kararını da herif veriyor. Yarın yuvamı özledim dese yine kapınız açılır, kapıyı kapatmayı bile kendinize layık görmezsiniz, ona bile herif karar verir.
+1

Adamın terk etmesi hayırlı olmuş böyle bi ilişkide insan kendinden nefret eder hiçbir çocuk annesine saygı falan da duymaz boşanmadı diye

1.5 yıldır evliydim ben de. Son 2 aydır çok garip davranıyordu. Sevmiyorum soğudum vs. Çekti gitti. Bekar hayatı cazip geldi. Üzüldüğüm tek şey salaklığım ve yaptığım fedakarlıklar oldu. Ama bunun suçlusu kesinlikle biz değiliz. Eden bulur inşallah
Bir kitapta okumuştum. Birine çok fazla iyilik yaparsanız kendini size borçlu hissedecektir. Ve kimse alacaklısı ile her gün yüz yüze gelmeyi istemez

X