Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

kızlar bende tedavime bülent traşla başlıcam.beni oradan elvan hanım aradı ve tedavi ile ilgili bilgiler verdi.tüp bebek paket ücreti 4200 ama sgk nız varsa 3750 oluyor dedi.ilk muayeneden sonra eğer başka bir sorunla karşılaşılmazsa yaklaşık olarak ilaç fiyatı 1000 lira civarı dedi ve yine ilaçların bir kısmını sgk nın karşıladığını söledi.ısrarla ilaç için rapor çıkarmaya gerek varmı diye sordum.gerek olmadığını tüp bebek paketininde ilaçlarında bir kısmını karşılıyor dedi.İlk muayenelerin ücretsiz olduğunu belirtti.Ama hala kafam karışık yorumları okuyunca daha fazla tutcak gibi geliyo

en bulent beye basladım canm 2 hafta oldu suana kadar ben olumsuz herhangı bıseyle karsılasmadım doktor ve ekıbı hastane ıcın olumsuz bısey soyleyemıycem hastaneye 4200 odıycez ılaclarada herhangı bı eczaneden hasaplattırdık 1800 cıktı tanıdık bı eczaneden 1300 e aldım ben ama kısıye göre kullanılacak ılac mıktarı degısıo tabı ben saglıkdan yararlanmadım oncesınde asılamalarımda o hakkımı kullanmısdım suan hastanedede kullanmadım ılaclardada muayene tahlıl flan flan baska para vermedım hıc

herkes bulent hocayı cok ovuyordu ılk defa boyle bır yorum okudum.cok onemsıyorum yorumları dogrusuç.sen sımdı hamılemısın kesın?ıkız olmasına neden bu kadar kızdınkı bebeksız kalmaktan cok cok ıyı bıse bence ama tabı yasadıgın seylerı bılemem yorum ypamam o yuzden de.......

slm ben o hastaneyi de bülent hoca yı da tavsiye etmiyorum
ben de orada yaptırdım
bende tedavi sırasında ohss gelişmiş ama buna rağmen transfer yapıldı benimle hiç ilgilenmediler şikayetlerimi anlattığımda normal olduğunu çok yumurta toplanmasına bağlı olduğunu söylüyorlardı.20 gün üniversite hastanesinde yattım onların ihmali yüzünden .bir de bana hiç sormadan çift transfer yaptı.şimdi ikize gebeyim ama yataktan çıkamıyorum sancım hiç geçmiyor.tam bir aydır raporluyum işimede uzun süre devam edemeyeceğim .benden uyarması arkadaşlar .adamların işi sadece para .Allah herkese hayırlı evlattan önce sağlık versin inşallah.

bu yorum bana ait değil bi yanlışlık var

kanımda pıhtılaşma var.. bülent hocanın hastasıyım.. benimle aynı durumda olan var mı?

merhaba ben de ilk denememi acıbademde yaptırdım çok ta memnun kaldım sonuçta pozitif... benimde kanımda pıhtılaşma var bu nedenle günlük iğne vuruluyorum ve hap kullanıyorum şuan herşey yolunda ilk gebeliğimde pıhtılaşma problemini fark etmediğimiz için kayıp yaşadık ama şuan çok şükür şuan iyi sende dert etme transverden hemen sonra iğnelerine başlıyorsun doktoruna söyle durumunu rapor çıkarılıyor iğneler karşılanıyor zaten, iğne de öle iğne gibi değil tedavi sırasında kullanılan iğne gibi,hayırlısı olsun inşallah...

umutluyum :KK3: nbr nasıl gidiyor evet topiğin eski tadı yok arada bakıyorum bende ne var ne yok die... ben çok şükür iyiyim rahim ağrısı devam ediyor ama minniş sağlıklı olsun die razıyız. :emir_bebek: sen neler yaptın yazışmayalı :KK54: nasıl gidiyor ?

elchın kaç haftalık oldu bebiş nasıl gidiyor :KK49:

saol canım bilgilerin için içime su serptin.. bu şekilde hamile kalabilirmıyım bilmiyorum bülent hoca 3 ay bekle dedi.. senin bebeğin kaç haftalık? sağlıklı sıhatli kucağına alırsın inşallah....

Son düzenleme:
merhaba ben de ilk denememi acıbademde yaptırdım çok ta memnun kaldım sonuçta pozitif... benimde kanımda pıhtılaşma var bu nedenle günlük iğne vuruluyorum ve hap kullanıyorum şuan herşey yolunda ilk gebeliğimde pıhtılaşma problemini fark etmediğimiz için kayıp yaşadık ama şuan çok şükür şuan iyi sende dert etme transverden hemen sonra iğnelerine başlıyorsun doktoruna söyle durumunu rapor çıkarılıyor iğneler karşılanıyor zaten, iğne de öle iğne gibi değil tedavi sırasında kullanılan iğne gibi,hayırlısı olsun inşallah...

umutluyum :KK3: nbr nasıl gidiyor evet topiğin eski tadı yok arada bakıyorum bende ne var ne yok die... ben çok şükür iyiyim rahim ağrısı devam ediyor ama minniş sağlıklı olsun die razıyız. :emir_bebek: sen neler yaptın yazışmayalı :KK54: nasıl gidiyor ?

elchın kaç haftalık oldu bebiş nasıl gidiyor :KK49:

kuzum sonunda bugün adet oldum iyiyim şükür happywomen sayesinde genetik testlerimide c.tesi verdim artık bu ara kendimi denemelerimiz olucak sonuçlar çıkınca ona göre yol alıcaz inşşşşş

senin kuzu seni istirahat ettrimek için uğraşıyo annesi sen şimdi dinlen doğunca ben seni hiç uyutmuycam şimdi acık ağrı yapıyımda yat diyo sana:KK6::KK6::KK6::KK6:

saol canım bilgilerin için içime su serptin.. bu şekilde hamile kalabilirmıyım bilmiyorum bülent hoca 3 ay bekle dedi.. senin bebeğin kaç haftalık? sağlıklı sıhatli kucağına alırsın inşallah....
amin çok teşekkür ederim 10 haftalık oldu teyzesi darısı başına inşallah...:KK16:
kuzum sonunda bugün adet oldum iyiyim şükür happywomen sayesinde genetik testlerimide c.tesi verdim artık bu ara kendimi denemelerimiz olucak sonuçlar çıkınca ona göre yol alıcaz inşşşşş

senin kuzu seni istirahat ettrimek için uğraşıyo annesi sen şimdi dinlen doğunca ben seni hiç uyutmuycam şimdi acık ağrı yapıyımda yat diyo sana:KK6::KK6::KK6::KK6:

:KK1: hiç sorma şimdiden böyle ilerde ne yapıcaz nazlı bişi olucak :KK25: herhalde ama razıyız yaa demii, ama var ya siz siz olun hamile kalınca rahim ağrısı oldukça normalmiş ben bunu anladım halaa adet olucak gibiyim, inşallah sonuçların temiz çıkar canım yaaa :26: acıbademdemi devam etmeye karar verdin ne yaptın :44: kendine dikkat et şimdiden folbiole başla 3ay önceden başlamada fayda var...

amin çok teşekkür ederim 10 haftalık oldu teyzesi darısı başına inşallah...:KK16:

:KK1: Hiç sorma şimdiden böyle ilerde ne yapıcaz nazlı bişi olucak :KK25: Herhalde ama razıyız yaa demii, ama var ya siz siz olun hamile kalınca rahim ağrısı oldukça normalmiş ben bunu anladım halaa adet olucak gibiyim, inşallah sonuçların temiz çıkar canım yaaa :26: Acıbademdemi devam etmeye karar verdin ne yaptın :44: Kendine dikkat et şimdiden folbiole başla 3ay önceden başlamada fayda var...

ya canım galiba aynı yerde devam olucak baştan ayrı bi doktor çok zor geliyo folikasit ve ecopirin içiyorum hergün kuzum adetin 17.günüde duphastona başlıyorum 10 günde o içilecek( bülent hoca verdi duphastonu adet gecikmelerim için) bu ay çok geç başladım içmeye sonuç ortada 48 günde adet ve kistim oldu :KK1::KK1::KK1: Inş.adetle gitmiştir:KK4::KK4: Sonuçlarında hayırlısı olsun be canım allahım dermansız dert vermesinde ilaçla hallederiz:79::79::79: Senin bebiş kızçemi olucak paşamı olucak acep :KK52::KK52:merak ediyommm bu kadan naza erkektir kesin :))))))))))))))):KK53::KK53:

ya canım galiba aynı yerde devam olucak baştan ayrı bi doktor çok zor geliyo folikasit ve ecopirin içiyorum hergün kuzum adetin 17.günüde duphastona başlıyorum 10 günde o içilecek( bülent hoca verdi duphastonu adet gecikmelerim için) bu ay çok geç başladım içmeye sonuç ortada 48 günde adet ve kistim oldu :KK1::KK1::KK1: Inş.adetle gitmiştir:KK4::KK4: Sonuçlarında hayırlısı olsun be canım allahım dermansız dert vermesinde ilaçla hallederiz:79::79::79: Senin bebiş kızçemi olucak paşamı olucak acep :KK52::KK52:merak ediyommm bu kadan naza erkektir kesin :))))))))))))))):KK53::KK53:
:emir_bebek: önceden erkek olsun die takınıtm vardı da şimdi 1 gr ağırlıklı şu olsun diyemiyorum :KK53: sağlıkla gelsin de bize tek dileğim bu, bi de düşük korkusu çok hamile kalınca da bitmiyor bu sefer karnı kocaman olmuşların bebeklerini kaybettikleri duyuyorum çok üzülüyorum :KK59: benim hamililiği henüz kimse bilmiyor eşim ve ben bi tek. daha önce 2 düşüğüm olduğu için hamileyim demeye açıkçası çekiniyorum... bence sende bülent hocaya devam etmekle çok iyi hatta süper bi karar almışsın Allahın izniyle bu sefer sana %98 şans veriyorum, olucak inşallah seninkide pek nazlı olucak yandınız :86:

:emir_bebek: önceden erkek olsun die takınıtm vardı da şimdi 1 gr ağırlıklı şu olsun diyemiyorum :KK53: Sağlıkla gelsin de bize tek dileğim bu, bi de düşük korkusu çok hamile kalınca da bitmiyor bu sefer karnı kocaman olmuşların bebeklerini kaybettikleri duyuyorum çok üzülüyorum :KK59: Benim hamililiği henüz kimse bilmiyor eşim ve ben bi tek. Daha önce 2 düşüğüm olduğu için hamileyim demeye açıkçası çekiniyorum... Bence sende bülent hocaya devam etmekle çok iyi hatta süper bi karar almışsın allahın izniyle bu sefer sana %98 şans veriyorum, olucak inşallah seninkide pek nazlı olucak yandınız :86:

ayyy kuzum inş.doğru karardır artık olumsuz bir sonuç daha beni yıkabilir allahım sonumuzu hayır etsin bakalım bu ay sonu işte finito dört dönüm boston yan gel yat osman olucam bikaç sonrada artık 2.deneme olur :)))))))))))))))aman çok naz yapıyo bizim veletler çok istediğimi biliyolar ya hıhh naza geçiyler kendilerini kız barim en yakın birine diseydinn ben çatlardım bende 3 ay bitmeden dimem gebe kalınca ama anama ablama bide ingeme derim puhahah :)))) çok az kişi oldu sanırsam:KK1::KK1:

:KK1: hiç sorma şimdiden böyle ilerde ne yapıcaz nazlı bişi olucak :KK25: herhalde ama razıyız yaa demii, ama var ya siz siz olun hamile kalınca rahim ağrısı oldukça normalmiş ben bunu anladım halaa adet olucak gibiyim, inşallah sonuçların temiz çıkar canım yaaa :26: acıbademdemi devam etmeye karar verdin ne yaptın :44: kendine dikkat et şimdiden folbiole başla 3ay önceden başlamada fayda var...

amin canım inşallah allah isteyen herkese versin en kısa sürede....

ayyy kuzum inş.doğru karardır artık olumsuz bir sonuç daha beni yıkabilir allahım sonumuzu hayır etsin bakalım bu ay sonu işte finito dört dönüm boston yan gel yat osman olucam bikaç sonrada artık 2.deneme olur :)))))))))))))))aman çok naz yapıyo bizim veletler çok istediğimi biliyolar ya hıhh naza geçiyler kendilerini kız barim en yakın birine diseydinn ben çatlardım bende 3 ay bitmeden dimem gebe kalınca ama anama ablama bide ingeme derim puhahah :)))) çok az kişi oldu sanırsam:KK1::KK1:
abuuuuuu ben zamanında anneme dediydimde telal çığırmadığı kaldıydı :KK52: 2-3gün geçmedi kürtaj olmak zorunda kaldım,annemlere aslında doğana kadar söylemiyim diyom da neyse yine 1-2 ay bebiş daha bi oturursa söylerim,nedendir bilmem ilk aydan hamile kalanlara hiç bişicikler olmaz biz bi hamile kalınca millet bi :KK53: böle olur,Allahım nazarlardan korusun :nazar: hepimizi...
amin canım inşallah allah isteyen herkese versin en kısa sürede....
inşallah tez zamanda,sen başladınmı tedaviye ne yaptın?

abuuuuuu ben zamanında anneme dediydimde telal çığırmadığı kaldıydı :KK52: 2-3gün geçmedi kürtaj olmak zorunda kaldım,annemlere aslında doğana kadar söylemiyim diyom da neyse yine 1-2 ay bebiş daha bi oturursa söylerim,nedendir bilmem ilk aydan hamile kalanlara hiç bişicikler olmaz biz bi hamile kalınca millet bi :KK53: Böle olur,allahım nazarlardan korusun :nazar: Hepimizi...

Inşallah tez zamanda,sen başladınmı tedaviye ne yaptın?

canım bizim ağustosta negatif tüp bebek denememiz oldu..kanımdaki pıhtılaşmayı geçen hafta ögrendim. Bülent hoca 3 ay bekle belki gebe kalabilirsin bi umut dedi..beklemedeyiz.. Ama beklemelimiyiz yoksabaşlamalımıyız açıkcası bende bilmiyorum..şimdilik dr. Ne derse onu yapıyoruz..hayırlısı bakalım..

kızlar merhaba bende bülent hocanın hastasıyım bu ikinci denemem ilkinide bülent hoca yapmıştı ankarada ikinciyide ona yaptırdım istanbulda şuan transferin 7.günü bu sefer beklemek çok zor geliyor günler geçmiyor, hersabah bugün test günü geldimi acaba deyip saymaya başlıyorum çok kötü bir durum heyecan yapmıyım diyorum ama dayanamıyorum acaba şunu doğrumu yapıyorum yoksa böylemi yapsaydım acaba zarar vermişmiyimdir sürekli böyle düşünüyorum 3 gün yattım sonrasında yatmadım işe gitmiyorum izinliyim ama aklım çok karışık ve hiçbir belirti yok ilkindede böyle olmuştu ama erken hastalanmıştım şimdide acaba hastalanacakmıyım diye süreki düşünüyorum umarım bu sefer böyle olmaz aslında busefer çok umutluyum ama bilmiyorum işte bazen umutsuzluğa kapılıyorum işte daha 5 günüm daha var bakalım nasıl geçicek sürekli kadınlar kulübünü okuyorum bazen çok umutlanıyorum bazen bir anda umutsuzluğa sürükleniyorum şuan bunları yazarken bile kalbim çarpıyor bu arada bende kanımda pıhtılaşmada var ilkinden sonra test yapınca o zaman öğrendim onun için şimdi hergün iğne oluyorum 2 tane 8 hücreli bir tane 7 hücreli embiriyom vardı doktor hepsini koydu bakalım umarım bana tutunurlar yada tutunmuşlardır. Sizlere sonucuda yazarım duygularımı sizlerle paylaşmak istedim.

abuuuuuu ben zamanında anneme dediydimde telal çığırmadığı kaldıydı :KK52: 2-3gün geçmedi kürtaj olmak zorunda kaldım,annemlere aslında doğana kadar söylemiyim diyom da neyse yine 1-2 ay bebiş daha bi oturursa söylerim,nedendir bilmem ilk aydan hamile kalanlara hiç bişicikler olmaz biz bi hamile kalınca millet bi :KK53: Böle olur,allahım nazarlardan korusun :nazar: Hepimizi...

Inşallah tez zamanda,sen başladınmı tedaviye ne yaptın?

hehehhee bizim yıldızımız düşük ondan nazara geliyozzzz hehehe :KK37: Bende hamş kalsam kocam eline ne gelirse onu çalacakkk:KK52::KK52::KK52: Sennde otursun hamişlik dersin kuzummmm acuk kaldı zaten tehlikeli dönemi atlatmanın :KK19::KK19::KK19:

kızlar merhaba bende bülent hocanın hastasıyım bu ikinci denemem ilkinide bülent hoca yapmıştı ankarada ikinciyide ona yaptırdım istanbulda şuan transferin 7.günü bu sefer beklemek çok zor geliyor günler geçmiyor, hersabah bugün test günü geldimi acaba deyip saymaya başlıyorum çok kötü bir durum heyecan yapmıyım diyorum ama dayanamıyorum acaba şunu doğrumu yapıyorum yoksa böylemi yapsaydım acaba zarar vermişmiyimdir sürekli böyle düşünüyorum 3 gün yattım sonrasında yatmadım işe gitmiyorum izinliyim ama aklım çok karışık ve hiçbir belirti yok ilkindede böyle olmuştu ama erken hastalanmıştım şimdide acaba hastalanacakmıyım diye süreki düşünüyorum umarım bu sefer böyle olmaz aslında busefer çok umutluyum ama bilmiyorum işte bazen umutsuzluğa kapılıyorum işte daha 5 günüm daha var bakalım nasıl geçicek sürekli kadınlar kulübünü okuyorum bazen çok umutlanıyorum bazen bir anda umutsuzluğa sürükleniyorum şuan bunları yazarken bile kalbim çarpıyor bu arada bende kanımda pıhtılaşmada var ilkinden sonra test yapınca o zaman öğrendim onun için şimdi hergün iğne oluyorum 2 tane 8 hücreli bir tane 7 hücreli embiriyom vardı doktor hepsini koydu bakalım umarım bana tutunurlar yada tutunmuşlardır. Sizlere sonucuda yazarım duygularımı sizlerle paylaşmak istedim.

canım benim bunları düşünmen çok normal ama olabildiğince kafanı oyalıycak bişiler bul umutsuz hiçbir şey düşünme helede şimdi rahatsızlığının ne olduğunu biliyosun iğnenide oluyosun allahın izniyle bebişin yada bebeişlerin sana sıkıca tutunur sakın olumsuz düşünme sana dondurulmuşmu konuldu baştanmı başladın tedaviye kuzum

Happywomen ben bizde 2.tedaviye başlıycaz happywomendede ilkinde tutmadığı için genetik yapıldı ondada sendeki gibi sorun çıktı bendede tutmadı bende bu ay verdim genetikleri bu ay sonu açıklanacak ona göre yol alıcaz canım

canım benim bunları düşünmen çok normal ama olabildiğince kafanı oyalıycak bişiler bul umutsuz hiçbir şey düşünme helede şimdi rahatsızlığının ne olduğunu biliyosun iğnenide oluyosun allahın izniyle bebişin yada bebeişlerin sana sıkıca tutunur sakın olumsuz düşünme sana dondurulmuşmu konuldu baştanmı başladın tedaviye kuzum

Hayır canım benim donduruluşum ilkindede kalmamıştı kalmadı ilkinde embiriyolar kalitesizdi ikincide gayet iyi zaten ikisindede 6 yumurta toplandı benim iki tane çikolata kistim var eşimdede problem var ikincisinde kistler için lucrin3m kullamdım tedavi başlamadan önce 15 eylülde başladım ikinci tedaviye umarım bu sefer olur canım Allah seninde hepimizinde bu yolda yardımcısı olsun gerçekten zor sen şu anda ne aşamadasın?

hayır canım benim donduruluşum ilkindede kalmamıştı kalmadı ilkinde embiriyolar kalitesizdi ikincide gayet iyi zaten ikisindede 6 yumurta toplandı benim iki tane çikolata kistim var eşimdede problem var ikincisinde kistler için lucrin3m kullamdım tedavi başlamadan önce 15 eylülde başladım ikinci tedaviye umarım bu sefer olur canım allah seninde hepimizinde bu yolda yardımcısı olsun gerçekten zor sen şu anda ne aşamadasın?

kuzum ben genetikleri bekliyorum dinlenme sürecindeyiz biz bende 1 ve 2 kalite yumoş oldu ama donduralacak kalmadı sağlıklı demişlerdi yumoşlar için ama olmadı eşimde benimde biraz problem var bendede kist var ama folikül kistmi ne oluyo olup kaybolanlardan geçen ay 5.5 cmlik kistim vardı inş.adetimle gitmiştir allahım hayırlı güzel sonuçlar almanı nasip etsin canım

X