Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

Otel sorunu veya diğer sorunları hallederler herhalde tedavi göreceksen :) Şimdiden başarılar dilerim

Son düzenleyen: Moderatör:
slm...
3 kez Bülent hocaya tüp bebek yaptırdım ,, 3 de negatif malesef...
ilk 2 tedavimde transferim yapıldı ama son tedavimde transfer bile yapılamadı.. toplanan 7 yumurtadan 3 ü döllendi ancak bölünme gerçekleşmedi,, bu tedavi de farklı olarak co kültür yapılmıştı, sebep bu mu oldu bilmiyorum... Bülent hoca ve embiryolog Cihan bey bana bir daha co kültür yapmıcaklarını söylediler,, sen istesen bile yapmayız dediler,, ben de zaten istemem dedim .. merak ediyorum,, embiryosu oluşup bölünme olmayan var mı acaba ?*? co kültür yaptırmayı düşünen varsa birdaha düşünün derim,, hem o kadar para hem de zamanım ve umutlarım gitti ....
Bülent hocaya gelince,, hakkında yapılan yorumları okudum... merkez çok yoğun cidden, bazen bende değiştirmeyi düşünüyorum merkezi,, ama diğer merkezlerin burdan çok bir farkı olduğunu düşünmüyorum...
transfer iptalinden sonra hocayla görüşmek istedim,, moralim bozuk odasına girdim ,, gülerek odadan çıktım... çok akıllı ve pozitif bir hoca bence..

arkadaşlar biz mart ayında arkadaş ve kendi doktorumun tavsiyesi ile burdaki merkezleri bırakıp (burdaki fethiye ersan merkezi para tuzağı gibi geldi zaten) istanbul maslak acıbademe gittik. merkez güzel temiz hoca insana güven veriyor. ancaak, hocanın kendisinden ve ekipten açıklama yok.onlar kendi programlarına göre hareket ediyolar. biz merkeze güvendik ancak olmadı. birde kimse derya hanımda dahil olmak üzere sizinle 10 dak. dan fazla konuşmuyor. ben aslında sana şunu sormak istiyorum .burdan konuştuğum biri merkezin kullandığı besiyeri sıvısının tutunma oranı yüksek ama erken gebelik kaybı yapıyor dediler bende de aynen öyle oldu. kafam karıştı ikinci denemeye başka bir merkez arıyorum. birde embiryoskop yapıyorlar mı ? her hastaya ımsı yapıyorlarmı bilgisi olan yazar sa sevinirim.

selam arkadaslar...bende bulent beyın hastasıyım...yaklasık 8 yıldır ara ara tedavı oldugum donemlerde görustuk kendısıyle...ankaradakı merkezde ıken 3 uncu denemede sayesınde dunya tatlısı bır oğlum oldu su an 3 yasında....ıkıncı bebek ıcın gecen sene mayısta acıbademe sırf bulent hoca orada dıye gıttık ama olmadı 3 ay sonra tekrar deneyelım dedıler ama henuz gıdemedık...yorumlarıma gelınce aynen ankaradkı gıbı bu merkezde cok yogun bız transfer ıcın 9 da gıttık araya amelıyat vs gırdı saat 3 e kadar bekledık stresımı tahmın edın artık derya hanım hocanın ankaradkı ekıbınden tutumu hep aynı duygusal olmayan hastalarla mesafeli konusmaları cok uzatmayan net bır tutumu var ...bulent hoca yı ılk gördüğüm günden beri ona karşı değişmeyen duygum "GÜVEN" kendımı cok yakın hıssedıyorum babacan sevecen işini iyi yapan bır doktor...istanbuldakı şartlar benı zorlamasına ve o hastaneye hiç alışamama rağmen tekrar gıdecegım adres sadece bulent hoca ıcın yıne orası olacak....

İki iğne bir hap verdi. Yaşlı olmama rağmen tüp bebek hakkında Google'dan okuduğum şeyler dışında birşey bilmiyorum. hatta iğne olmak için bile yine Cihangir'den kalkıp Maslak Acıbadem'e gidiceğim.İğneleri yanlış anlatırsam yanlış yaparlarsa diye korkuyorum:/ geç evlendim. Geçen yıl 10 haftalık bir düşük ve 1 kimyasal gebelik sonrası bir daha gebe kalamadım. Doktorum İbrahim Bildirici hemen tüp bebek dedi. Umarım ilk denemede olur. Bülent bey açık ve net bir ifadeyle "sizin için tek yol tüp bebek" dedi. En yaşlı hastaları 44 yaşındaymış. Herkesin şansı açık olsun.

Son düzenleme:
İki iğne bir hap verdi. Yaşlı olmama rağmen tüp bebek hakkında Google'dan okuduğum şeyler dışında birşey bilmiyorum. hatta iğne olmak için bile yine Cihangir'den kalkıp Maslak Acıbadem'e gidiceğim.İğneleri yanlış anlatırsam yanlış yaparlarsa diye korkuyorum:/ geç evlendim. Geçen yıl 10 haftalık bir düşük ve 1 kimyasal gebelik sonrası bir daha gebe kalamadım. Doktorum İbrahim Bildirici hemen tüp bebek dedi. Umarım ilk denemede olur. Bülent bey açık ve net bir ifadeyle "sizin için tek yol tüp bebek" dedi. En yaşlı hastaları 44 yaşındaymış. Herkesin şansı açık olsun.

canim bugun kontrolun vardi galiba gittin mi nasil gidiyor

selam arkadaslar...bende bulent beyın hastasıyım...yaklasık 8 yıldır ara ara tedavı oldugum donemlerde görustuk kendısıyle...ankaradakı merkezde ıken 3 uncu denemede sayesınde dunya tatlısı bır oğlum oldu su an 3 yasında....ıkıncı bebek ıcın gecen sene mayısta acıbademe sırf bulent hoca orada dıye gıttık ama olmadı 3 ay sonra tekrar deneyelım dedıler ama henuz gıdemedık...yorumlarıma gelınce aynen ankaradkı gıbı bu merkezde cok yogun bız transfer ıcın 9 da gıttık araya amelıyat vs gırdı saat 3 e kadar bekledık stresımı tahmın edın artık derya hanım hocanın ankaradkı ekıbınden tutumu hep aynı duygusal olmayan hastalarla mesafeli konusmaları cok uzatmayan net bır tutumu var ...bulent hoca yı ılk gördüğüm günden beri ona karşı değişmeyen duygum "GÜVEN" kendımı cok yakın hıssedıyorum babacan sevecen işini iyi yapan bır doktor...istanbuldakı şartlar benı zorlamasına ve o hastaneye hiç alışamama rağmen tekrar gıdecegım adres sadece bulent hoca ıcın yıne orası olacak....

canim bugun kontrolun vardi galiba gittin mi nasil gidiyor

Selam, bugün Taksim'de ( işyerim taksim meydanda) barikatları bombaları geçerek koşup gittim hastaneye. 3 büyük yumurtam varmış 43 yaş için iyi dediler. Yumurta çıkmasa biber gazından diyecektim :) Aynı iğneler aynı doz devam. Cuma sabah yine kontrol var. Kan aldılar sonucunu cuma söyleyecekler herhalde! Acıbadem çok kalabalık. Ve biraz karışık gibi. Benim zamanımda çok azdı. İyi dediler. Şimdilik . Senden ne haber?

mrb thorbank...
cnm bende yumurta rezerv azlığı var ,, bu yüzden çok ara vermek istemiyorum,, 3 ay sonra tekrar yaptırmayı düşünüyorum..co kültür bana hiç yaramadı,,, 2 ıvf tedavisnde transferim yapıldı ama tutmadı,, co kültür yapılan tedavimde embiryolar hiç bölünmedi... bana yaramadı,, bazı yayınlarda okumuştum aslında,, artık hazır besiyerleri co kültürden daha iyi diye,, ama hoca önerince belki yararlı olur diye yaptırdım... forumda bir bayan yazmıştı ,, bülent hocaya co kültür yaptırdım ikizlerime hamileyim diye,, bu yüzden giderken çok umutlu gittim... o bayana senin çocuğun olmaz demişler, 2 defa başka yerde yaptırmış,, sonrasında aramışlar, tekrar gelme bize diye..
hoca bana bu konuda çok fazla açıklama yapmadı,, denedik, sana yararlı olmadığını gördük dedi.. embiryolog Cihan bey çok üzüldü, bana birdaha asla co kültür hazırlamıcağını söyledi... burdan da anlaşılıyor zaten ne düşündükleri....
az önce hoca mail attı bana ,,'' sen istediğin sürece senin arkandayız diye'' 3 kez orda tdv oldum,, yine oraya gitmeyi düşünüyorum, çünkü çoğu yerde yapılan tdv aynı,,

tabi belki sana co kültür yararlı olur, orasını bilemem ,, sadece çok umut bağlamayın derim..

Mrb sedef_27.Ben 34 yaşındayım ve tüp bebek merkezlerini yeni araştırmaya başladım. Ama aysonu /aybası adetimle tedaviye başlamam gerek artık. Bana da yumurta rezervimin cok ıyı olmamdıgı soylendı. Senin FSH değerin ve yaşın kaçtı cnm? Ve en son durumun nedir?

herkese merhaba;
öncelikle tedavi düşünen,başlayan sonuç bekleyen herkese Allah nasip etsin anneliği.ben ve bikaç arkadaşın tavsiye ettiği Bülent beyle ilgili reklam vs gibi şeyler yazılmış çok üzüldüm sonuçta herhangi bir mağaza tavsiye etmiyoruz burda bebek sözkonusu.bende örneğin histereskopiyi söylemiştim gerekmez dedi Bülent bey o ayki transfer yapılamdı baya tartıştık çok uzun anlatmıyorum konuyu burda ben hast.yönetimine şikayet ettim üstüne dava bile açacaktım tüm evraklarımı toparladım.çünkü işlem sırasında beni ameliyathanede bağıra çağıra azarladı ben kusuyorum adam kapris yapıyosun diyo hemşiler asistanlar hepsi donakalmıştı o derece. artı rahimde perde olabiliri ben hasta olarak ona hatırlatıyorum o yok diyo sonra perdeden meğer katateri geçiremiyor ben otoparktayken adan beni tlfla aradı yalvardı nolur geri dönün konuşalım diye aslında çok kılımdır meseleyi uzatırdım ama yapmadım içimden bi ses git dedi neyse Bülent bey özür diledi benden sarıldı bu işe başladık lütfen bitirelim dedi hatta doğum takibimi yapmak istediğini söyledi ama o kadar yoğunki vede ben and yakasında oturuyorum.bi sonraki ay histereskopiyi yaptı ertesi ay donmuşla tran. yaptı. hist.de hoca parası ödemedim donmuşuda yarı fiyatını ödedim çünkü drun kendi hatasıda vardı onun yüzünden 1 ay fazladan ilaç iğne kullandım.artı derya denilen hemşire inanılmaz ukala kendini beğenmiş bir kadın .sanki ssk hast. ne gitmişsin gibi davranıyor sana.ayrıca aşırı kalabalık.benden sonra iki arkadaşım daha başaldı tedaviye bi tanesi umut tüp bebek ulun beye gidiyo daha trf. olmadı sonucu yazarım inş.diğeri de Bülent beye gitti şimdi hamile bir kız bir erkek maşallah.ama ben hiç bi zaman Bülent beyi ısrarla tavsiye etmem benimki olumlu sonuçlandı derim o kadar neticede uzun soluklu vede maliyetli bir tedavi kimden uygun elektiği alıyorsanız ona gidin derim.Allah kimsenin emeğini ve umudunu boşa çıkarması inşallah.

herkese merhaba;
öncelikle tedavi düşünen,başlayan sonuç bekleyen herkese Allah nasip etsin anneliği.ben ve bikaç arkadaşın tavsiye ettiği Bülent beyle ilgili reklam vs gibi şeyler yazılmış çok üzüldüm sonuçta herhangi bir mağaza tavsiye etmiyoruz burda bebek sözkonusu.bende örneğin histereskopiyi söylemiştim gerekmez dedi Bülent bey o ayki transfer yapılamdı baya tartıştık çok uzun anlatmıyorum konuyu burda ben hast.yönetimine şikayet ettim üstüne dava bile açacaktım tüm evraklarımı toparladım.çünkü işlem sırasında beni ameliyathanede bağıra çağıra azarladı ben kusuyorum adam kapris yapıyosun diyo hemşiler asistanlar hepsi donakalmıştı o derece. artı rahimde perde olabiliri ben hasta olarak ona hatırlatıyorum o yok diyo sonra perdeden meğer katateri geçiremiyor ben otoparktayken adan beni tlfla aradı yalvardı nolur geri dönün konuşalım diye aslında çok kılımdır meseleyi uzatırdım ama yapmadım içimden bi ses git dedi neyse Bülent bey özür diledi benden sarıldı bu işe başladık lütfen bitirelim dedi hatta doğum takibimi yapmak istediğini söyledi ama o kadar yoğunki vede ben and yakasında oturuyorum.bi sonraki ay histereskopiyi yaptı ertesi ay donmuşla tran. yaptı. hist.de hoca parası ödemedim donmuşuda yarı fiyatını ödedim çünkü drun kendi hatasıda vardı onun yüzünden 1 ay fazladan ilaç iğne kullandım.artı derya denilen hemşire inanılmaz ukala kendini beğenmiş bir kadın .sanki ssk hast. ne gitmişsin gibi davranıyor sana.ayrıca aşırı kalabalık.benden sonra iki arkadaşım daha başaldı tedaviye bi tanesi umut tüp bebek ulun beye gidiyo daha trf. olmadı sonucu yazarım inş.diğeri de Bülent beye gitti şimdi hamile bir kız bir erkek maşallah.ama ben hiç bi zaman Bülent beyi ısrarla tavsiye etmem benimki olumlu sonuçlandı derim o kadar neticede uzun soluklu vede maliyetli bir tedavi kimden uygun elektiği alıyorsanız ona gidin derim.Allah kimsenin emeğini ve umudunu boşa çıkarması inşallah.

selam gercekten cok talıhsız olaylar yasamıssınız bu surec kendıbasına bıle cok zorken...su anda kac haftalık hamılesınız merak ettım bu olayları yakın zamandamı yasadınız...

herkese merhaba;

Bülent Bey benim tüp bebek işlemimi daha sonrasında da gebelik takibimi yaptı. Hamileliğimin son dönemlerinde bebeklerimden biri riskli bir süreçten geçtiği için çok sıkı takip ediliyordu o yüzden kendisine çok sık gidiyordum. Kendisini uzun süredir çok iyi tanıyorum. Bülent Bey diye anlattığınız kişinin Dr. Bülent Tıraş olmadığını düşünüyorum. Çünkü kendisi asla tıbben zor durumdaki bir hastaya kızacak biri değildir. Son derece insancıl ve hastalarına karşı son derece nazik ve anlayışlı biridir. O kadar zaman gittim geldim, onca hastasıyla sohbet etme imkanı buldum kendisinin herhangi bir hastaya veya yanındaki bir çalışanına ne sesini yükselttiğini duydum ne de herhangi bir hastasından kendisiyle ilgili kötü bir yorum dinledim.Ayrıca işini de çok iyi yapan çok profesyonel biridir. Sizin bahsettikleriniz Bülent Bey'in karakteriyle veya profesyonel bilgisiyle hiç uyumlu şeyler değil. Ya başka birinden bahsediyorsunuz diye düşünüyorum ya da başka bir doktoru ön plana çıkarmak ve Bülent Bey'i kötülemek için bu hikayeyi yazdığınızı sanıyorum. Bu sitede bazı doktorların, başarılı doktorları reklam mecraları aracılığıyla kötüleyerek ön plana çıkmaya çalışmasına hepimiz şahit oluyoruz. Hatta sırf bu yüzden ben bu sitede yazılanlara artık güvenmez oldum. Buradaki herkes de çocuk hayaliyle kendisine en uygun yeri ve doktoru araştırdığı için böyle haberler okuyunca etkilenebiliyor. Bence her doktor kendi başarısıyla hasta çekebiliyorsa çekmeli, bu şekilde kötüleyerek ön plana çıkmaya çalışmak yetersizlik belirtisidir. Ben doktorumun böyle yanlış haberlerle kötülenmesinden son derece rahatsız oldum.

Ben merkezde hocayı ilk gördüğüm de hissettiğim ilk şey güven duygusu idi.simdi sonuç pozitif olunca en iyi merkez ve doktor olur. Ama sonuç negatif olunca aynı şeyleri hisedemeyiz ne yazık ki
.bu doğal, ama şunu unutmamak lazım. Hastalık yoktur hasta vardır. Yani doktor bir matematik problemi çözmuyor. Bazen başımıza ne yaparsak yapalım çok talihsiz durumlar gelebiliyor. Ben burda ayrı ayrı doktorlara sorunca yine bu konuda birinci isim bulent hoca diyorlar. Biz sağlığımızı ortaya koyuyor para veriyoruz evet ama onlar da emek veriyorlar. unutmayalım Ama nasip eden Allah. ..RABBIM HEPIMIZE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR ARMAĞAN ETSİN İNŞALLAH. BİZE DE SAĞLIK. ...

selam arkadaslar daha once de defalarca yazdım forumdakı takıp eden arkadaslar bılır benı ...bulent hocanın hastasıyım 3 denemeden sonra 3 yasında dunya tatlısı bır oglum var...laparoskopı amelıyatımıda gazı de calısırken kendısı yaptı...bız 2 denemedede negatıf sonuc almamıza ragmen yıne bulent hoca ya gıttık hatta gecen sene oglumun kardesı olsun ıstedık acıbademe bulent hocaya gıttık olmadı 1 ay sonra tekrar gıdıcez...yanı bence dr a güven cok önemli ben bülent hocaya çok güveniyorum..cok babacan hümanist kaliteli bir doktor...umarım ikinci kez annelık duygusunu yaşamama vesile olur rabbımın iznıyle.....

Bülent Bey benim tüp bebek işlemimi daha sonrasında da gebelik takibimi yaptı. Hamileliğimin son dönemlerinde bebeklerimden biri riskli bir süreçten geçtiği için çok sıkı takip ediliyordu o yüzden kendisine çok sık gidiyordum. Kendisini uzun süredir çok iyi tanıyorum. Bülent Bey diye anlattığınız kişinin Dr. Bülent Tıraş olmadığını düşünüyorum. Çünkü kendisi asla tıbben zor durumdaki bir hastaya kızacak biri değildir. Son derece insancıl ve hastalarına karşı son derece nazik ve anlayışlı biridir. O kadar zaman gittim geldim, onca hastasıyla sohbet etme imkanı buldum kendisinin herhangi bir hastaya veya yanındaki bir çalışanına ne sesini yükselttiğini duydum ne de herhangi bir hastasından kendisiyle ilgili kötü bir yorum dinledim.Ayrıca işini de çok iyi yapan çok profesyonel biridir. Sizin bahsettikleriniz Bülent Bey'in karakteriyle veya profesyonel bilgisiyle hiç uyumlu şeyler değil. Ya başka birinden bahsediyorsunuz diye düşünüyorum ya da başka bir doktoru ön plana çıkarmak ve Bülent Bey'i kötülemek için bu hikayeyi yazdığınızı sanıyorum. Bu sitede bazı doktorların, başarılı doktorları reklam mecraları aracılığıyla kötüleyerek ön plana çıkmaya çalışmasına hepimiz şahit oluyoruz. Hatta sırf bu yüzden ben bu sitede yazılanlara artık güvenmez oldum. Buradaki herkes de çocuk hayaliyle kendisine en uygun yeri ve doktoru araştırdığı için böyle haberler okuyunca etkilenebiliyor. Bence her doktor kendi başarısıyla hasta çekebiliyorsa çekmeli, bu şekilde kötüleyerek ön plana çıkmaya çalışmak yetersizlik belirtisidir. Ben doktorumun böyle yanlış haberlerle kötülenmesinden son derece rahatsız oldum.

allahaşkına siz ne saçmalamışsınız öyle ben önceki yazdıklarımda zaten kendisi ile ilgili olumlu yorumlarımı yazdım eski mesajlarımı lütfen okuyun. son derece hırslı kendine güvenen ve o güvenide hastasına veren biri dedim sadece reklamını yapıyorsunuz diyenlere başımdan geçen tamamen gerçek olan tüp bebek olayını yazdım.eğer yapacağına güvenmesem zaten o olayı yaşadıktan sonra kendisiyle devam etmezdim.benim tedavim geçen sene Mayıs ayında başladı ve ilk bahsettiğim bu talihsiz olay mayısta oldu sonra histereskopiyi haz da yaptık sonrada temmuzda donmuş transfer yapıldı.hani üşenmesem evrakları yüklerim altında bahsettiğim kişilerin isim ve imzaları yazıyor daha geçen hafta derya hn beni aradı işlemin üstünden tam bir sene geçmişti.oğlumun bilgilerini alıp hasta dosyasına yazdı.ramazan günü Allahı şahit tutarak yemin ediyorum ameliyathanede bu bahsettiklerim oldu.fakat dediğim gibi hast. yönetimini arayıp şikayet ettim.benden özür diledi ve sarıldı kendiside büyüklük gösterip hatasını anladı.hemen bi dahaki aya histereskopi yapıyoruz dedi ve öylece devam ettik.
ben kimseyi körü körüne kötülemem Allahtan korkarım çünkü.eğer dediğiniz gibi olsaydı sonuç olumsuz derdim ama bakın olanı söylüyorum oğlum 5.ayında şuanda hemde önce Allah'ın izni sonrada onun vesilesiyle.eğer dediğiniz gibi hocayı kötülemek için bu hikayeyi yazsaydım 2 tane arkadaşımı kendisine yollamazdım ve onu seçen arkadaşımın ikizlere hamile olduğunu yazmazdım.tabiki burası sanal ortam dileyen dilediğine inansın ben burda sadece tecrübemi paylaşmak istemiştim.ama görüyorumki körü körüne reklam yapan biri varsa o ancak siz olabilirsiniz çünkü ben olumlu olumsuz tüm yaşadıklarımı anlattım kendisiyle hala görüşüyorum endokrin drma düzenli gittiğim için yanınada uğruyorum.eğer sizde kendisiyle hala görüşüyorsanız bu okuduğunuz olayı hocaya aynen anlatın 2012 tem.da tek embryo trans. yapıp başarılı olan ist. and. yakası yaş şuanda 33 diye sorun maslak acıbademe gerçek birimiymişim öğrenin derya hn.da sorabilirsiniz.daha ne yapıyım sizi inandırmak için tc kimlik noyla ad soyadmı verim???????

Son düzenleme:
koronis isimli arkadaş siz en son ne zaman gittiniz acaba merkezin yoğunluğu hakkında bir fikriniz varmı zaten deseydiniz ki evet gerçekten çok kalabalık böyle bir tatsızlık yaşanmış kötü olmuş ama kendisi böyle biri değildir anlardım siz bana birşeyler uyduruyorsunuz deme hakkına sahip değilsiniz ayrıca ne güzel sizin işlemleriniz sorunsuz geçmiş inşallah herkesin tedavisi bizlerinki gibi olumlu sonuçlanır zaten artık dahada bir şey yazmam ben sadece burda bir umut evlat sahibi olmak için uğraşanlara yardımcı olurum diye düşünmüştüm böyle kişisel atışmalar bana göre değil ama uydurma ve kötüleme kelimeleriniz beni çok üzdü.
bu yazılarla kafa şişirmek istemedim sadece Bülent beye değil umarım tüm merkezlere giden aileleri özellikle bu ay dualarımızda analım ben hep geçiriyorum içimden tedavi sürecinde olanların ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN İNŞALLAH

selam gercekten cok talıhsız olaylar yasamıssınız bu surec kendıbasına bıle cok zorken...su anda kac haftalık hamılesınız merak ettım bu olayları yakın zamandamı yasadınız...

bebeğim doğdu çok şükür 9 martta ataşehir şifa has.de .insan bu kadar sevebileceğini düşünmüyor ve neden daha önce ısrar etmemişim çocuk için diyo kısmet böyleymiş. şimdi uyuyor ben yazarken valla yerleri özellikle söyliyim de uyduruk hikaye denmesin sonra.hani nerdeyse adımı soyadımı yazıcam gidin sorun beni diye o derece sinirlendim :KK47::KK47::KK47:

cevabım eksik kalmış kusura bakma yetersiz sen ve senin gibilerdir hocayı neden bu kadar sahipleniyosun o sadece senin değil benim vede pek çok kişinin doktoru senin reklamına hiç ama hiç ihtiyacı yok.

selam, bugün taksim'de ( işyerim taksim meydanda) barikatları bombaları geçerek koşup gittim hastaneye. 3 büyük yumurtam varmış 43 yaş için iyi dediler. Yumurta çıkmasa biber gazından diyecektim :) aynı iğneler aynı doz devam. Cuma sabah yine kontrol var. Kan aldılar sonucunu cuma söyleyecekler herhalde! Acıbadem çok kalabalık. Ve biraz karışık gibi. Benim zamanımda çok azdı. Iyi dediler. şimdilik . Senden ne haber?

sonuçlarınız nedir acaba ? Bende önümüzdeki aylarda denemek istiyorum ,ama şans oranı çok düşük 43 için diyorlar ... :KK43: siz memnun kaldınızmı ? Maliyeti nedir ?

acıbadem maslak ilk muayene ücretli yanılmıyorsam 350tl ....hastane 3500 alıyor ....duruma göre ilaçlar 2000-3000 tutuyor...kalabalık bir hastane...ama labaratuvar ve ekip gelişmiş profesyonel....

sonuçlarınız nedir acaba ? Bende önümüzdeki aylarda denemek istiyorum ,ama şans oranı çok düşük 43 için diyorlar ... :KK43: siz memnun kaldınızmı ? Maliyeti nedir ?

11 hafta 1 günlük hamileyim. Şansınızı deneyin aklınızda kalacak sonra..

Ben fazla araştırmadan gittim. Doktorum oradaydı. Tüm merkezler aynı gibi zaten..

Bol şans

X