aciiill kilo vermem lazımm :(

liaison

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2012
11
0
arkadaşlar acil kilo vermem lazım isveç diyetini buldum internetten uygulamayı düşünüyorum 13 günde 7-20 kilo verdiriyor bu diyet bende 60 kilotum ve 49 kiloya düşmek istiyorum bana bu konuda yardımcı oluunn ... :,(

arkadaşlar acil kilo vermem lazım isveç diyetini buldum internetten uygulamayı düşünüyorum 13 günde 7-20 kilo verdiriyor bu diyet bende 60 kilotum ve 49 kiloya düşmek istiyorum bana bu konuda yardımcı oluunn ... :,(

canım 13günde okadar veremedim ben bugün 11. günüm benim toplamda 6 gitmiş ama 2si ödem ve sudur bence. ilk hafta çok halsiz kalıyorsun onu söyleyeyim direncin zayıfsa başlama

Bir yakınımız hızlı kilo vermeye kalktı felç oldu. Neden kısa zamanda kilo vermeye çalışıyorsunuz? Ben 55 oldum bana hala zayıfsın diyorlar. Fazlam yok. Kendime bakınca 49 da neyin nesi diyorum. Ne gerek var o kadar vermeye? Hem sadece diyetle olmaz. Zayıflayınca her yeriniz sarkar. Bacaklar kollar göğüsler göbek... Spor da gerekiyor. Ayrıca zayıflayınca selülitler de cabası. Kısaca kısa zamanda sadece aç kalarak zayıflamak delilik...

ve şunu belirtmek isterim ben sporla verdim bu kiloyu. zaten ye iç zayıfla olmuyor. spor şart abartılan kadar 10 kilo felan vermiyosun

canım 13günde okadar veremedim ben bugün 11. günüm benim toplamda 6 gitmiş ama 2si ödem ve sudur bence. ilk hafta çok halsiz kalıyorsun onu söyleyeyim direncin zayıfsa başlama[/QUO

benim boyum 167 kilom 60 ve basen bölgemde toplanmış sanki hepsi zaten 10-11 kilo versem iyi benim için bu diyetle beraber yürüyüşte yapmayı düşünüyorum işte sence verebilir miyim ?

hayalmı goruyorsun 13 gunde 2 kg ancak verırsın he hıc bısı yemıcem dıosan bılmıorm o zaman belkı 6 7 kg verırsın
ayrııca normal yyeme duzenıne gecınce metabolızman cokmus olacagı ıcın hızla kat kat kılo alacagınında farkındasındır umarım

Son düzenleyen: Moderatör:
canım dediğim gibi sıkı bi diyet sağlıklı oldugunu söyleyemem ama ben verdiğim kiloyu söyledim sana. ilk hafta cok zor geçiyor ama kilon fazla değil senin zamana yay bence öyle ver bide egzersiz yap muhakkak:KK34::KK34:

canım dediğim gibi sıkı bi diyet sağlıklı oldugunu söyleyemem ama ben verdiğim kiloyu söyledim sana. ilk hafta cok zor geçiyor ama kilon fazla değil senin zamana yay bence öyle ver bide egzersiz yap muhakkak:KK34::KK34:

sorun şu ki sadece yürüyüş yapabilirim çünkü belimde fıtık var çok rahat haraket edemiyorum baya ileri bir seviyede fıtığım sanırım yürüyüşte yeterli olur ama .. herhalde bilmiyorum..

sorun şu ki sadece yürüyüş yapabilirim çünkü belimde fıtık var çok rahat haraket edemiyorum baya ileri bir seviyede fıtığım sanırım yürüyüşte yeterli olur ama .. herhalde bilmiyorum..

bu sporlar hakkında doktora danışmalısın canım şu yeterli olur yada bunu yap diyemem. geçmiş olsun buarada

hayalmı goruyorsun 13 gunde 2 kg ancak verırsın he hıc bısı yemıcem dıosan bılmıorm o zaman belkı 6 7 kg verırsın
ayrııca normal yyeme duzenıne gecınce metabolızman cokmus olacagı ıcın hızla kat kat kılo alacagınında farkındasındır umarım

bu arada google isveç diyeti yazarsan çıkar yorumları okursun insanların kaç kilo verdiğini okursun senin hayal dediğini çoğu kişi gerçekleştirmiş zaten bence bir gir bak

bu arada google isveç diyeti yazarsan çıkar yorumları okursun insanların kaç kilo verdiğini okursun senin hayal dediğini çoğu kişi gerçekleştirmiş zaten bence bir gir bak

çok ıyı bılıyorum saglıksız oldgunu sen bılıyomusun metabolızma hakkında bılgın varmı sonrasında 70 80 kg olacagını bılıomusn
ayrıca obez bır ınsanla balık etlı bır ınsanın kg verme oranı esıt degıldır 2 haftada 10 kg verenler obezdır buyuk ıhtımalle

neyse sen bılırsın

ben de yapıorum isveç,4.günüm,4 günde1.5 kg civarı verdim.ben de bu diyeti çok sağlıklı bulmuorum fakat fazla kilosu olan insanlar için bi atak ewresi niteliğinde iyi oluyor,sonrasında da diyet yapmaya dewam edeceğim we deli gibi spor yaptığım için tekrar werdiklerimi almayacağımı biliorum,çevremde canlı örnekler var.ama hiç 20 kg wereni de görmedim.fakat canım bana sorarsan senin kg isveç diyetlik bi kilo deil we senin şikayetin bölgeselmiş,bence bölgesel egzersizler we normal bi diyet programı uygulaman daha doğru olur.tabi karar senin.umarım hedefine ulaşırsın

X