Saç Rengi ve Saç Boyama açık kahve rengi

adanaadana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
557
9
kızlar kolestonun açık kahve rengi 5 6 tüp aldım.dun boyadım ya baya koyu bı renk oldu 40 dk beklettım acaba bıraz daha acık durması için 30 dk beklemelıyım bılgısı olan paylasırsa cok sevınırım

Valla kolestonun renkleri öyle oluyo zaten..Mesela geçenlerde de arkadaşımın saçını kolestonun çikolata kahvesinden daha açık bi renge boyadık simsiyah oldu :1shok:
Saç boyasını akıtmak için bazı yöntemler var oku araştır forumda.. akıttıktan sonrada asla kolestonun boyalarıyla boyama saçını.. Pallettenin açık kahve tonlarını tercih et :)

canım koleston genelde öyle yapıo yani ben sapsarı röfleli saçımı kışkırtıcı kahve die bi renge boyadım saçlarım kapkara oldu inanamadım :1shok:sonra çok az aktı ama berbat bi renk oldu yeşillendim resmen şimdi begendigim bi bakır rengi war kapakta güsel duruyo ama cesaret edemiyorum artık bide tam zamanında bekletmek gerekiyormuş boyanın yapısı bozuluyomuş kuaför öyle demişti ama bende tam olarak zamanına uymam sanki uzun süre beklersem daha iyi olcakmış gibi gelir:eek:

ya kızlar 5 kutu aldım bıde salak gıbı acaba peroksıtını 6 lık degılde 9 ukla uygulasam acık olur bıraz bıse olurmu acaba

X