Mutfak Dekorasyonu açık renk mi koyu renk mi???

bence açık renk
benim mobilyalarım açık renk öle bembeyaz deil kenarları falan kahve , ama ben koyu renk sevmiyorum içim kararıyo..
açık renk hem ferah hem huzur vericiopuyorumnanaktan
koyu renk sıkıcı :nazar:

koyu renk aynen benim de içimi karartiyo acik renk bence..

salonu ne renk yapmak istediğine göre değişir bence.

koyu renk daha oturaklı duruyor çoğu renkle ama bazı renklerle de açık renk süper oluyor. değişken yani. ama ben salonda koyu rengi tercih ederim.

biz de açık renk aldık, tozu kiri daha az gösterir, ferah durur diye, koltuklarımız koyu renk

ilk resim en güzeli bende bide acık renk kesinlikle koyu renkte toz cok oluo

ben ne tam beyaz ne koyu renk aldm.kahvenin açık tonları ve beyaz karışımı hem farklı oldu hem toz filan belli etmz fzla..ama bunlardn tercih ediceksen bence ilkini al açık renk hem aydınlk hem büyük gösterir salonunu yerimseniben

açık renkten yanayım herzaman..evi daha ferah gosterir.. koyu renk severim normalde ama kasvet getiriyor koyu renkte..

valla salon takımım siyah ona zıt olarak yemek odam bembeyz..çok modern duryor..normalde herkes yemek odasını siyah koltukları beyaz allırrr..ama kullanım açısından koltukların kirlenmemesi için siyah,yemek odasınında habire tozunu almamak için beyaz aldım:)annemin evindeki yemek odası siyah ve hergün toz almak zorunda kalıyorusss..

açık renk canım bence koyu renk yani siyah filan tozu belli ediyo ama kahve tonu belli etmiyo buda koyu renkleri sevenlere seçenek olsun

ben full beyaz almayı düşünüyorum hem odayı aydınlatıo hemde çok şık duruo kahve ve siyah tonlarında hep aynı modeller! karar senin

en son olan çok güzel.bence koyu renk daha şık duruyor..açık renk basit duruyor biraz.

çok koyu ve siyah renklerde parmak izleri gitmek bilmiyor. ben de görünüş itibarıyle beğeniyorum ama, böyle bir zorluğu var.
açık renk de ferah bir görüntü oluşturur, özellikle küçük alanları genişletir. ben ara renkleri tercih ediyorum. sütlü kahve rengi gibi.

hayırlarla kullan inşallah

Bunlardan birini mi seçmelisin mutlaka. Acık renk olanlar çok sade. Böyle sewiyorsan baska ama daha beyaz ve daha şık duranlar oluyor. Ama sen bilirsin cnm . Bu fotolar arasında koyular güzel:)

benim yemek odam siyah herkes evlenirken açık renk al toz almaktan bıkarsın dedi ama yinede vazgeçmedim
hee evt hergün toz alıyorum ama memnunum istediğimi aldığım için :lepi:

X