Mutfak Dekorasyonu açık renk mi koyu renk mi???

ben mobilyaların hepsini açık renk aldım.Beyaz açık kahve tonunda hatta salon koltuklarımda beyaz ve açık kahve tonunda.koyu renk mobilya sevmiyorum açıkk renk daha huzur veriyo banakaydirigubbakcemile2

ben açık renk çok seviyorum.insan kapıdan girdiğinde içi açılıyor yaniboshayallersmile adı üstünde açık renk hem içimiz hem evimiz açılsın değilmi

evlilik kararı olmadan önce hep koyu renk mobilyalar tercihimdi.. ama şimdi iş ciddiye binince açık renk düşünüyorum. koyu renk kullanan arkadaşlar hep tozundan bahsetmişler, onlarından dediğni dinlemek lazım diye düşünüyorum..
zamanla beyzı sevmeye başladım bende..

açık renk aldım hepsini. kahveli kremli yani. hem evi ferah gösteriyor hem de tozu belli etmiyor

koltuklarım koyuuu mobilyalarımmm beyaz..çok memnunumm..beyaz yani açık renk hiç tozu belli etmiyor..yatak odam siyah komidinin üzerinin hergün tozunu alsam banamısın demes:)salonumun tozunu haftada bir alıyorum hatta almasam bile hiçte tozlu durmuyor sadece içim rahat etmiyor diye alıyorumm..

ben nerdeyse her şeyimi çok koyu aldım ,pişman mıyım evet ne kadar önce umursamasam da inanılmaz toz oluyor
ama açık renk hala sevmiyorum bence ortası

vallahi bacım benim tv ünitemi koyu renk aldım günde 2 defa toz alıyorum illallah dedim sen bilirsin=(

Bence açık renk olması hem evin ferah görünümü açısından hemde temizliğinin kolaylığı açısından çok daha iyi.. Ama bembeyaz mobilyadan hoşlanmayanlar açık, koyu 2 rengin birarada kullanıldığı mobilyaları tercih edebilirler...

Bence de her zaman için açık renk. Hem daha modern duruyor hem de koyu renkte toz al arkanı dön sanki hiç silmemişsin gibi:kızgın:

açık renk al cnm modeli nsl olursa olsun farketmes..annemin yemek odası siyahhhh hergün toz almaktan bıkmış durumda..benimki beyazzz hafta da bi tozunu alıyorum almasam bileeeee tozlu durmuyor..özelliklee beyaz lake almanı tavsiye ederim..hem ferah hem kulanışlı:)

Kizlar ben kesinlikle beyaz renk seviyorum ama temizligi acisindan pratik mi bilmiyorum. beyaz kullanan arkadaslar beyaz mobilya kullanisli mi? Cizikleri gosteriyormu ve cocuklu ailede beyaz mobilya dogru bir secim mi?

Boşuna düşünme açık renk mutlaka.asla pişman olmassın.daha genç işi,daha sempatik çeşitli dekorlarlada asil ve gösterişli yapman elinde.insanın içi açılır ayol.koyu renk alıp temizlikçi tutarım diyorsan o ayrı tabi.canının sokakta mı buldun sen:) ben gibi toz almaktan nefret edenlere tek tavsiyem açık renk.:KK3:

koyu renkler daha ağır duruyor fakat aşırı tozlanma yapıyor. ben de açık renk alıcam çümkü evdeki siyah ve hergün toz alıyorum yinede ne zaman baksam tozlu. açık renklerde de çok asil modeller var

X