Saç Rengi ve Saç Boyama açık renkler mi yoksa koyu renkler mi saçı daha çok gösterir...buyrun!!!

ten rengine de bağlı cnm açık tenliysen koyu renk seni çok güzel gösterir :KK1::KK1::KK1:
eğer koyu tenliysen açık renk saç daha güzel durur :KK53::KK53::KK53:

bence açık renk saç daha çok gösterir çünkü kafa derisine yakın saç rengi az saçı belli etmiyor.koyu renk olunca kafa derisi gözüküyor az olduğu belli oluyor tecrübeyle sabit :)

koyu renklerde kafa derisinin ve ayrımların daha belirgin durduğu doğru ama zaten saçın koyu olduğndan derimizin daha beyaz gözükmesini sağladığından o zaten.. yoksa azlıktan diye birşey yok ama saç azsa eğer daha belirgin durabilir tabi ayrıklar. Bana göre koyu saç kırıkları da daha az belli eder,daha sağlıklı gösterir.

ten rengine de bağlı cnm açık tenliysen koyu renk seni çok güzel gösterir :KK1::KK1::KK1:
eğer koyu tenliysen açık renk saç daha güzel durur :KK53::KK53::KK53:

ben buğday tenliym kimileri esmer der kimileri buğday saçlarım da koyu kahve ama herkes genelde bana koyu rengi daha çok yakıştırır? açık saçı da denedim karamel,balköpüğü vs.. onları koyu kadar beğenmedi kimse.. koyu tenli olunca saç daha açık olmalı diye birşey varmıki? :KK31:

ben buğday tenliym kimileri esmer der kimileri buğday saçlarım da koyu kahve ama herkes genelde bana koyu rengi daha çok yakıştırır? açık saçı da denedim karamel,balköpüğü vs.. onları koyu kadar beğenmedi kimse.. koyu tenli olunca saç daha açık olmalı diye birşey varmıki? :KK31:

saç rengini daha farklı gösterir diye dedim. eğer koyu renk daha güzel duruyo dedilerse koyu renk dene cnm :KK9::KK9:

X