ACİL!! artı med gebelik testi kullanan var mı?

okbyimgaliba

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
18
3
22
29 nisan ve 28 mayısta regl oldum. 29. günümde(25 haziran) ilişki yaşadım o da şu şekilde; sadece zevk suyu belki değmiştir içime girme üstüme boşalma olmadı. 4 gün sonrasında 29 haziranda regl oldum adetim 3 gün gecikti. bazen midem bulanıyor gibi ancak 29 hazirandan sonraki 26. günümde regl oldum 4 gün sürdü. reglim bittikten sonra sabah idrarıyla ARTI MED GEBELİK TESTİ yaptırdım ve keskin bi kırmızıyla negatif çıktı. bu testten yanlış sonuç alan oldu mu? testi yenilemeli miyim? lütfen yardım edin. pozitif çıkacak olsaydı bu kadar zaman sonra çıkar mıydı?

29 nisan ve 28 mayısta regl oldum. 29. günümde(25 haziran) ilişki yaşadım o da şu şekilde; sadece zevk suyu belki değmiştir içime girme üstüme boşalma olmadı. 4 gün sonrasında 29 haziranda regl oldum adetim 3 gün gecikti. bazen midem bulanıyor gibi ancak 29 hazirandan sonraki 26. günümde regl oldum 4 gün sürdü. reglim bittikten sonra sabah idrarıyla ARTI MED GEBELİK TESTİ yaptırdım ve keskin bi kırmızıyla negatif çıktı. bu testten yanlış sonuç alan oldu mu? testi yenilemeli miyim? lütfen yardım edin. pozitif çıkacak olsaydı bu kadar zaman sonra çıkar mıydı?
Jou Jou sürekli cevaplarınızı görüyorum acaba bu anlattığım duruma bakar mısınız? lütfen

Regl olduktan sonra gebelik beklentiniz neden var onu anlayamadim zaten regl olmussunuz ice bosalma yok boyle birsey olabilirmi sizce insanlar defalarca gece gunduz deniyor bebek sahibi olmak icin oyle kolay degil artimedi ben kullandim iki tesste de pozitif gayet guzel bir test ama ice bosalmadan veya regl olduktan sonra hamilelik imkansiz biraz tuhaf bebek sahibi olmak istiyorsaniz iki gunde bir duzenli iliski gerekir ve regl doneminiz gecikir agri bulanti veya siskinlik belirtileri olusur sonra gidip bir test alirsiniz pozitifse kan verirsiniz sonra bebeginizin buyuyusunu takip edersiniz

X