Trend Ayakkabı Modelleri Acil.. Ayakkabı Modeli Arayışı

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

nefesalnefesver

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2014
5.443
12.931
Sevgili kk hatunları
Şimdi hep kv-kp-elti-görümce dertleri varken bu da dert mi demeyin. senede 6-7 düğüne giden biri için valla da dert. Belki yeri BDV değil ama en hızlı buradan yardım göreceğim için yöneticilerden ricam yarına kadar konu burada kalabilir mi? en azından bir kaç öneri göreyim.
Ekte göreceğiniz ayakkabının rengi fark etmez ruganını arıyorum. bir düğünde elbisemi aldım güzel bir model ve siyah ama tövbe allah süet altına olmaz komik kaçar.. o sebeple her renk olur ama rugan olması lazım bir de bu model ayakkabılara bayılıyorum.
modelin adını da bilmiyorum. bi stiletto ama tam adı var mı bilen varsa veya herhangi bir internet sitesinde görmüş olan varsa yardım ederseniz çok memnun olurum..
Şimdiden teşekkürler..

Eklentiler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    720,4 KB · Görüntüleme: 248
pelininayakkabilari sitesinde olacagini dusunuyorum. ki cok kaliteli ayakkabilari, ben oradan aliyorum. yada nisantasiayakkabi.. bir bak bakalim belki vardir..

Size gore sacma olan sey bi baskasina gore guzeldi.
Nasil bir yorum bu.sizene milletin zevkinden.hic hos degil bu konusmaniz.

size ne yahu konu sahibi bişey dememiş siz ne atlıyosunuz. ahahahahah duyar kasasınız geldi heralde. kaldıki kadının istediği tipte ayakkabı bulup link bile vermişim. szin şu faydasız yorumunuz neye hizmet ediyor?

Sevgili kk hatunları
Şimdi hep kv-kp-elti-görümce dertleri varken bu da dert mi demeyin. senede 6-7 düğüne giden biri için valla da dert. Belki yeri BDV değil ama en hızlı buradan yardım göreceğim için yöneticilerden ricam yarına kadar konu burada kalabilir mi? en azından bir kaç öneri göreyim.
Ekte göreceğiniz ayakkabının rengi fark etmez ruganını arıyorum. bir düğünde elbisemi aldım güzel bir model ve siyah ama tövbe allah süet altına olmaz komik kaçar.. o sebeple her renk olur ama rugan olması lazım bir de bu model ayakkabılara bayılıyorum.
modelin adını da bilmiyorum. bi stiletto ama tam adı var mı bilen varsa veya herhangi bir internet sitesinde görmüş olan varsa yardım ederseniz çok memnun olurum..
Şimdiden teşekkürler..

Arkasındaki kurdelemsi şey olmasa çok daha şık olur. Ve aslında çok klasik bir model.

fotoğrafı koyamadım.. pelininayakkabilari sitesinde bu modelden çok var..ruganları da var aşağılarda.

Eklentiler

• IMG_0200.PNG
    IMG_0200.PNG
    176,3 KB · Görüntüleme: 169
Sevgili kk hatunları
Şimdiden teşekkürler..
http://www.ayakkabiprensi.com/SITILETTO,LA_108-2.html?tp=28#labels=108-2

https://faafshoes.com/faafshoes-klasik-sola-siyah-rugan-arkası-açık-kadın-stiletto.html

https://mecrea.com/ayakkabi/candy-mint-yesili-arkasi-acik-stiletto/120933

size ne yahu konu sahibi bişey dememiş siz ne atlıyosunuz. ahahahahah duyar kasasınız geldi heralde. kaldıki kadının istediği tipte ayakkabı bulup link bile vermişim. szin şu faydasız yorumunuz neye hizmet ediyor?

hanımefendi biraz hassas davranmış ama ben modeli gösterebilmek açısından o resmi atmıştım fiyonk fark etmez.. n11 işyeri bilgisayarımda açmadı şimdi linki alıp telimde açıp bakcam.. teşekkür ederim ilgine..

O modeli cok sevdiysen arkasi acik rugan stiletto al. Tokacidan ruganvari kurdale toka al kurdelesini arkasina slikonla bitti gitti

X