Acil bakar mısınız??

Meryembess

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2022
377
335
26
Kızlar transfer oldum ben 6. Günü bugün test yapmak istedim bazı belirtiler var ama ilaçtan ya da çok kendimi dinliyorum bilemedim.Dünkü test ve bugünkü testte çizgi var mı ben yanlış mı görüyorum

Eklentiler

• IMG_1283.jpeg
    IMG_1283.jpeg
    242,6 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_1297.jpeg
    IMG_1297.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_1294.jpeg
    IMG_1294.jpeg
    250,9 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_1295.jpeg
    IMG_1295.jpeg
    195,7 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_1285.jpeg
    IMG_1285.jpeg
    271,5 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar transfer oldum ben 6. Günü bugün test yapmak istedim bazı belirtiler var ama ilaçtan ya da çok kendimi dinliyorum bilemedim.Dünkü test ve bugünkü testte çizgi var mı ben yanlış mı görüyorum
Silik cizgiyi bende goruyorum ilk 10dkikada mi cikti ?

Yarin sabah ilk idrarla tekrar deneyin umarim koyuluk olur veya hemen kandanda ogrenebilirsiniz cnku once kana sinra idrara yuklenir beta hcg umarim mucizeler bizimle olur 🤰🏼🤲🏻

Silik cizgiyi bende goruyorum ilk 10dkikada mi cikti ?

Yarin sabah ilk idrarla tekrar deneyin umarim koyuluk olur veya hemen kandanda ogrenebilirsiniz cnku once kana sinra idrara yuklenir beta hcg umarim mucizeler bizimle olur 🤰🏼🤲🏻

İlk 5 dk diyebilirim normalde perşembe günü kan vereceğim ama şuan bende yarın versem mi diye düşünüyorum 😅😅
Silik çıkması sorun değil sorun olmaz yani değil mi

İlk 5 dk diyebilirim normalde perşembe günü kan vereceğim ama şuan bende yarın versem mi diye düşünüyorum 😅😅
Silik çıkması sorun değil sorun olmaz yani değil mi
Yok silik cizgi var diye biliyorum👩🏼‍🍼 umarim oledr yarin once idrar tekrarla snrs git kan ver eger belirgelirse kesin var ✨

X