Acil bakarmısınız

ozefe123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2021
628
258
33
Kızım 19 aylık bu akşam oyun oynarken düştü ön sol dişinin ucu kırıldı başına gelen varmı? Bir sorun olurmu? Doktora götüreceğim ama içim çok huzursuz oldu bu akşam rahat uyuyamam. Lütfen bilen yada başına gelen varsa cevaplarmısınız ne yaptınz birşey yapmak gerekirmi acil bir durummu? İnanılmaz tedirginim internete yazdığımda türlü türlü şeyler çıkıyor

Çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm 🥺 ağer ağrısı varsa yada korkunuz devam ederse bir doktora gösterin zarar gelmez en azından hem içiniz rahat eder hemde bir sorun varsa inşallah yoktur ama eğer varsa ortaya çıkar 🤗

Çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm 🥺 ağer ağrısı varsa yada korkunuz devam ederse bir doktora gösterin zarar gelmez en azından hem içiniz rahat eder hemde bir sorun varsa inşallah yoktur ama eğer varsa ortaya çıkar 🤗
Sağolun teşekkür ederim ağrısı olmadı yani çok ağlamadı bile bi düşmenin korkusuyla ağladı sonra normale döndü

Bir şey daha anlatayım belki için rahat eder ben küçükken kardeşim ile oyun oynuyorduk minderleri filan kaldıralım dedik sonra kardeşim koltuktan düştü çok az ağzı kanadı ben babam ablam panik olduk ağlıyoruz annem dedi ki ooooo çocuk bu normal aldı kucağına az sevdi ağzına peçete koydu 1 2 dk sonra oynamaya devam ettik 😁😁 soğuk kanlı olun bence

Bir şey daha anlatayım belki için rahat eder ben küçükken kardeşim ile oyun oynuyorduk minderleri filan kaldıralım dedik sonra kardeşim koltuktan düştü çok az ağzı kanadı ben babam ablam panik olduk ağlıyoruz annem dedi ki ooooo çocuk bu normal aldı kucağına az sevdi ağzına peçete koydu 1 2 dk sonra oynamaya devam ettik 😁😁 soğuk kanlı olun bence
Eskiler süperdi ya zaten😀 işte bende ilkten a bişey yok dişi ucundan kırılmış zaten daha uzayaxak diş görüntü olarakta göze batmaz dedim sonrada aklıma kurt düştü internete yazayım dedim neler çıktı diş çürür ağrırır sızlar vs vs vs bazı şeyleri çokta irdelemeemk lazım

Benim kuzenim 2.5 yasinda parkta oynarken dusup disini kirmisti. Ucu kirilmisti onun da. Disin ucu sivrildigi icin daha sonraki dusmelerinde cok kolay dudagi patlar oldu. Baska da bir zararini hatirlamiyorum. Olsa bilirdim zira o sirada 9 yasindaki ben suclanmistim :KK70:

Benim kuzenim 2.5 yasinda parkta oynarken dusup disini kirmisti. Ucu kirilmisti onun da. Disin ucu sivrildigi icin daha sonraki dusmelerinde cok kolay dudagi patlar oldu. Baska da bir zararini hatirlamiyorum. Olsa bilirdim zira o sirada 9 yasindaki ben suclanmistim :KK70:
Evet işte benimde korkum biryandanda o düşmesin diye kollayacağız ama bu mümkün olmuyor kız çocuğu olmasına rağmen bira fazka haraketliyiz 😆

X