ACİL BİR BAKAR MISINIZ??

Nwramou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2018
105
30
30
Benim en son ki regl baslangicim 23 OCAK
BİTİŞİ 27 OCAK
İlişki olduğu tarihleri +
Olmadığı tarihleri - koyacağım
28 OCAK -
29 OCAK +
30 OCAK +
31 OCAK -
1 SUBAT +
2 SUBAT -
3 SUBAT +
4 SUBAT -
5 SUBAT -
6 SUBAT + yani en son ilişki 6 şubatta oldu.
Cocuk istiyoruz bayadir. Olmuyordu yada biz beceremiyorduk🫣🙈
Doktorum cyclo verdi geçen ay içtim. Onun etkisinden mıdır bilmem ama bu takvime göre tutma ihtimali olur mu? Yada hamile kalmış olsam belirti olur mu?
Sag kasığımda batma var ara ara hissediyorum. Ve sağ bacağımda regl olacakmış gibi kemik agrisi gibi pek anlam veremiyorum. Belkide psikolojik bilmiyorum. Fakat döllenme olsa bile hissedebilir miyim.
Tam olarak sorumu da belki soramadim ama şu takvime göre hamileliğin olabilir mi , hissedebilir miyim

İlişkiden 12 gün sonra test yaptık silik çizgiyi gördük bu gecede kan verdik sonuç bu işte
Diğer denemenizde ilişkiden sonra yarım saat yataktan çıkmayn ki yapıyorsunzdur muhtemelen ama sırt üstü durmayn sağ veya sola dönün öylece uzanın bi de işte adet gününden önce test yapmayn insan daha da yıpranıyor benim ilk denememdi yeni evliyim ben bişe yıpranmıştm ordan biliyorm çünkü ben de silik gördüğümde kan verdm sıfır çıkmıştı adet günüm çıktı gebeliğim o yüzden ben de yönlendirirken işte acaba olabilir mi diyorm sizin bu ay gebe olduğunuzu sanmıyorm ama bundan sonra kendinizi tutmaya çalışın psikoloji önemli erken test yapmayn

İnşallah canım ya negatif çıkan testlerden çevre baskısından çocuk hasretinden okadar yoruldum ki allah düşmanımın bile kucağını boş bırakmasın çok üzülüyorum inş birgün olur bugün gerçekten o gün sanmıştık okadar sevindik ki tabiki okadar sevinmek kursagımızda kaldı
Seni çok iyi anlıyorum hemde çok. Buda bir sınav olabilir. O yüzden isyan vs sakın etme zamanini bekle hiç olmadı çare elbet mümkün tedaviyse tedavi yani her şekilde imkanlar var. Rabbimden umut kesilmez

Seni çok iyi anlıyorum hemde çok. Buda bir sınav olabilir. O yüzden isyan vs sakın etme zamanini bekle hiç olmadı çare elbet mümkün tedaviyse tedavi yani her şekilde imkanlar var. Rabbimden umut kesilmez
Tabiki hiç isyan etmeden her gece rabbime el acıyorum dua ediyorum inş bugün değilse bile birgün olur diye bekliyorum

Hamile değilsin diyorlar kızlar bilen var mı değil miyim ya çok istiyorum hamile kalmayı
Canım adetin gecikti mi ? Bu değer artabilir sanki evet yok değere göre 5 ve üstü gebelik olarak geçiyor şimdi senin 3 buçuklarda felan artabilir de özellikle adet geçmeden kan verdiysen hala şansın var 2, buçuklardan değeri artanları da okudum burda hayırlısı olsun sakin stresse girme önce sağlık ☘️🙏🏼

X