Acil çatlatma iğnesi etksii kızlar

Bilmem ki canım işte belli olmuyo her ay farklı bende gittim doktora tekrar yumurta büyütme iğnesi verdi işte onu kullanıp tekrar gidicem pazartesi sanırım durumuma görede aşılama yapıcak artık bu ay
Benimde aşılamaydi bu ay klomen çatlatma iğnesi olmustum hangi iğneyi verdi sana

Kızlar çatlatma iğnesinden sonra etkisinin geçip geçmediği takip etmek için test yapıyorum testler gittikçe koyulaştı bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_6410.jpeg
    IMG_6410.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 37
Gebelik olabilir kan ver
Bu kadar erken gebelik olabilir mi çok kafam karıştı, iğnenin 7.günü gebelik belli olur mu ki inşallah vardır, dün sabah ve öğlen yaptığım testler açık renkli neredeyse ikinci çizgi yok denecek kadardı ama akşam ve bugün yaptığım testler daha koyu

Bu kadar erken gebelik olabilir mi çok kafam karıştı, iğnenin 7.günü gebelik belli olur mu ki inşallah vardır, dün sabah ve öğlen yaptığım testler açık renkli neredeyse ikinci çizgi yok denecek kadardı ama akşam ve bugün yaptığım testler daha koyu
Devam et bakalım iki üç gün daha koyulasacak mi iyice gerci bazılarında silinip geri çıkıyormuş

Merhabalar adetin 5. Günü femera kullandim daha sonra 13 Mayıs'ta geri hastaneye gittim ve yumurtam 22.5 olmuş çatlatma iğnesi yazdı ve oldum çatlatma iğnesinden 13 gün sonra çok küçük kahverengi lekelenme oldu iç çamaşırmda . Ve bir daha gelmedi çatlatma iğnesinin 18. günü yani 31 Mayıs'ta adet oldum doktorum adet olursan gel demişti ve 1haziranda adetin 2.günü gittim baktı çatlamış yumurtan duruyor dedi ve adetin 5.gunu gene ilacı kullanmamı söyledi aklıma takılan konu yumurtanın duruyor olması regli dönemi yumurta çatlasa da catlamasada regli ile atilmazmi aklım karıştı aynı şekilde durum yaşayan varmı ve bir bilgisi olan. Yardımcı olabilrmisiniz

Kızlar sizce pazar günün ki test mi koyu pazartesi yani bugün ki test mi koyu bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_6467.jpeg
    IMG_6467.jpeg
    74,5 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_6468.jpeg
    IMG_6468.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_6465.jpeg
    IMG_6465.jpeg
    114,7 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba kızlar bende 5 aydır femara kullanıyorum bu ay ikinci çatlatmamı yaptık cuma günü oldum heyecanla bekliyorum 🙈
Rabbim isteyen herkese nasip etsin gerçekten yıpratıcı süreçler 🥺

Kızlar bugün çatlatma iğnesinin 16.günü iki gündür kahverengi az miktar pıhtılı lekelenmem var çok az miktarda oluyor. 13.gün beta negatif çıktı sizce bu durum neden oluyor

X