Acil çatlatma iğnesi etksii kızlar

Bende dayanamadım bi test yapıyim dedim sonuç bu şekilde ilacın etkisi geçmiş mi oluyor 8. Günüm ama karnım çok şiş ve ağrı da vuruyor arada şuan negatif çıkması iyi mi kötü mü anlamadım ben ilk defa böyle bir tedavi alıyorum
İyi bişey biran önce geçmiş inşallah hemen dollenir pozitif olur

İyi bişey biran önce geçmiş inşallah hemen dollenir pozitif olur
Ay öyle mi diyorsunuz valla umutlandırdınız beni 3 yıldır uğraşıyoruz doktor doktor gezdik pcos var bende inşallah olur bu sefer birde iştahım arttı benim niyeyse doymak bilmiyorum Allah herkese nasip etsin Yarabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏

İlacı etkisi geçmiştir bundan sonraki süreci takip et hamileliğin direk belli olur
Ay hadi inşallah öyledir 3 yıldır uğraşıyoruz doktor doktor gezdik pcos da var bende inşallah olur Allahım sen isteyen benim ve herkesin dualarını kabul eyle 🙏 Birde bidaha ne zaman test yapsam doğru sonuç alırım şuan işte 9.güne geçtim

Ay hadi inşallah öyledir 3 yıldır uğraşıyoruz doktor doktor gezdik pcos da var bende inşallah olur Allahım sen isteyen benim ve herkesin dualarını kabul eyle 🙏 Birde bidaha ne zaman test yapsam doğru sonuç alırım şuan işte 9.güne geçtim
Amin inşallah bende de pcos var biz de bir senedir uğraşıyoruz, 14 güne kadar bekle öyle kan testi ver bence

Kızlar siz gün olarak iğneyi vurdurduğunuz günüde sayıyo musunız yoksa ertesi günden mi başlıyosunuz saymayaben mesela 17 sinde vuruldum 18 den başlıyorum saymaya

Ay öyle mi diyorsunuz valla umutlandırdınız beni 3 yıldır uğraşıyoruz doktor doktor gezdik pcos var bende inşallah olur bu sefer birde iştahım arttı benim niyeyse doymak bilmiyorum Allah herkese nasip etsin Yarabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏
Benmde 8. Gün geçti bugün 15. Gün kan vermeye gidevem birazdan

Kızlar siz gün olarak iğneyi vurdurduğunuz günüde sayıyo musunız yoksa ertesi günden mi başlıyosunuz saymayaben mesela 17 sinde vuruldum 18 den başlıyorum saymaya
İğne 36 saat sonra catlatiyor 2 gün sonra saymaya başla test yapmak için ama iğnenin etskisini takip etmek istyorsan iğneden sonraki gün baslayabilirsin

Çünkü bu şekilde negatif gören çok kişi var sonrası için paylaşmamışlar negatif mi oldu tekrar yada pozitife mi döndü

Kızlar merhaba geçen hafta salı ovitrelle çatlatma iğnesi oldum gece 12 de bugün bı hafta oldu etkisini takip etmek için gebelik testi yaptım negatif çıktı bu kadar erken etkisi geçmiş olabilir mi
İnşallah güzel haber almışsınızdır bende 17 mayıs çatlatma iğnesi oldum ilk iki gün ağrım oldu geçti ama 2 gündür bel ve kasık ağrısı ve karnımın altmtarafı çok ağrıyor regli olacağım gibi geçen ayda çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı onda iğneyi ilk yaptım günden itibaren her gün belim kasık ağrıdı

İnşallah güzel haber almışsınızdır bende 17 mayıs çatlatma iğnesi oldum ilk iki gün ağrım oldu geçti ama 2 gündür bel ve kasık ağrısı ve karnımın altmtarafı çok ağrıyor regli olacağım gibi geçen ayda çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı onda iğneyi ilk yaptım günden itibaren her gün belim kasık ağrıdı
İnşallah alırım kan verdim sabah bekliyorum öğleden sonra cikacak

X