Acil doktor tavsiyesi lütfen...

BihterD

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2015
21
6
38
Kısaca başımdan geçenleri anlatayım. Evliliğimizin 6. ayında hiç korunmuyor olmamıza rağmen gebe kalamadığım için kontrole gittim.Yapılan kontrollerden sonra yani yaklaşık 2 yıl önce , Serviks CA (rahim ağzı kanseri) Evre1a-1 teşhisi ile tedavi gördüm. HPV negatif çıktı. Önce leep sonra sınırlar temiz çıkmayınca konizasyon yapıldı. Fakat çok kolay müdaheleler olmasına rağmen ne yazık ki nadir rastlanan tüm komplikasyonlar başıma geldi. defalarca kanama ile hastaneye gittim hatta birinde atar damarım açılmıştı. Bu arada ilk teşhisim Memorial Hizmet Hastanesinde konuldu. Sonra tedavi sürecimi öneriler neticesinde Medipol Mega Bağcılar Dr. Fuat Kösede yaptırdım. Fakat memnun kaldığım söylenemez. Çok zor bir dönem geçirdim.Çok şükür şimdi iyiyim. Kanserli hücreler temizlendi. Bu arada rahimimin hemen arkasında bebeğin yerleşeceği yerin orda 4 cm civarında myom var. İlk kontrolde bu 2 cm civarındaydı. Ama ilk hedefimiz kanser olduğu için onu ötelemiştik. Nitekim 1 yıl dolmadan karşımıza 4cm olarak çıktı.daha önce doğum yapmadığım için riske atıp almak istemiyor doktor bir arkadaşım. Yapışma olursa kısır kalırsın diyor. Eşimin test sonuçlarında sperm sayısı düşük çıktı. morfolojisinde de sorun var. Korunmuyor olmamıza rağmen 2,5 yıllık evliyiz hastalık sürecini saymasak bile bir türlü gebe kalamadım. Spermyografi sonuçlarına bakan tüp bebekçiler hep tüp bebek önerdi bize. Fakat ben zor geçen hastalık sürecimden sonra bir de o tedaviye başlamak istemiyorum. Daha doğrusu önce normal yollarla denemek istiyorum. Önerebileceğiniz bir doktor var mı arkadaşlar ? Artık evladımı kucağıma almak istiyorum.

Kısaca başımdan geçenleri anlatayım. Evliliğimizin 6. ayında hiç korunmuyor olmamıza rağmen gebe kalamadığım için kontrole gittim.Yapılan kontrollerden sonra yani yaklaşık 2 yıl önce , Serviks CA (rahim ağzı kanseri) Evre1a-1 teşhisi ile tedavi gördüm. HPV negatif çıktı. Önce leep sonra sınırlar temiz çıkmayınca konizasyon yapıldı. Fakat çok kolay müdaheleler olmasına rağmen ne yazık ki nadir rastlanan tüm komplikasyonlar başıma geldi. defalarca kanama ile hastaneye gittim hatta birinde atar damarım açılmıştı. Bu arada ilk teşhisim Memorial Hizmet Hastanesinde konuldu. Sonra tedavi sürecimi öneriler neticesinde Medipol Mega Bağcılar Dr. Fuat Kösede yaptırdım. Fakat memnun kaldığım söylenemez. Çok zor bir dönem geçirdim.Çok şükür şimdi iyiyim. Kanserli hücreler temizlendi. Bu arada rahimimin hemen arkasında bebeğin yerleşeceği yerin orda 4 cm civarında myom var. İlk kontrolde bu 2 cm civarındaydı. Ama ilk hedefimiz kanser olduğu için onu ötelemiştik. Nitekim 1 yıl dolmadan karşımıza 4cm olarak çıktı.daha önce doğum yapmadığım için riske atıp almak istemiyor doktor bir arkadaşım. Yapışma olursa kısır kalırsın diyor. Eşimin test sonuçlarında sperm sayısı düşük çıktı. morfolojisinde de sorun var. Korunmuyor olmamıza rağmen 2,5 yıllık evliyiz hastalık sürecini saymasak bile bir türlü gebe kalamadım. Spermyografi sonuçlarına bakan tüp bebekçiler hep tüp bebek önerdi bize. Fakat ben zor geçen hastalık sürecimden sonra bir de o tedaviye başlamak istemiyorum. Daha doğrusu önce normal yollarla denemek istiyorum. Önerebileceğiniz bir doktor var mı arkadaşlar ? Artık evladımı kucağıma almak istiyorum.
merhaba oncelıkle gecmıs olsun.Tamemen sızınkıyle aynı olmasa da benımde sebepsız dusuklerım oldu.
Madden cok ıyı olmadıgımızdan ortalama doktorlara gıdıp durduk netıcede bır sonuca ulasdık mı dersenız, hayır..
en sonunda Ozel muayenehanesı olan Saıt halıl beyı bulduk .Genelde sızın gıbı sıkıntıları olan ve su an 5,6 aylık hamıle bayanlarla bekleme odasında tanısmıstım.VE dr dan oyle memnunlarkı,Bursa dan kalkıp muayene ıcın her ay ıstanbula saıt beyegelenler ,ucakla yurtdısından gelenlerı gordukce kendı adıma da guvenım arttı kendısıne..
Herkes cok memnun.
Daha onceden Hızmet hastanesınde ımıs kendısı sımdı ozel muayenehanesı var.AmA Dogumları yıne o hastanede yapıyormus.
Okudugum kadarıyla sızde bu zorlu tedavı surecınde o hastaneye yolunuz dusmus.
Bence bır muayene olun , umarım sıze de sıfa olur Allah'ın ıznı ıle.

Çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir not oldu benim için. Bu arAda ücret olarak ne aldıklarına dair bilginiz var mı? Sizin durumunuz için de çok geçmiş olsun. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah evladınızı

Çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir not oldu benim için. Bu arAda ücret olarak ne aldıklarına dair bilginiz var mı? Sizin durumunuz için de çok geçmiş olsun. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah evladınızı
Amin insallah ..Sızlerede İsteyen herkese Allah nasip etsin.
Saıt beyın muayenehanesının ucretını soruyorsanız 200 tl.

HPV FORUMU BU LİNKTEDİR https://www.kadinlarkulubu.com/foru...al-sigiller-hpv-human-papilloma-virus.138541/ ARKADAŞLAR BU LİNKTEKİ FORUMU TAKİP EDİN BÜTÜN SORULARINIZIN CEVABI BURADA HPV ARTIK BİTTİ ÇÜNKÜ GEÇEN SENEKİ DÜNYA GENELİNDE YAPILAN JİNEKOLOJİ KONGRESİNDE HİV YANİ AİDS HASTALIĞININ VİRÜSÜ İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALARDA MANTAR ÖZÜTLERİNİN TEDAVİSİ DENENİRKEN BU ÖZÜTÜN HPVYİ SİLDİĞİNİ TESADÜFEN KEŞFEDİYORLAR BU DA AHCC VE CORİOLUS MRL 4 SENEDİR BU ÇALIŞMAYI SÜRDÜRÜYORLAR İLAÇ OLARAK ÇIKMASI İÇİN 5 SENE GEÇMESİ GEREKİYOR(BİZZAT DOKTORUMUN BİLGİSİ KONGRE DÖNÜŞÜNDE KONUŞTUK!) YANİ İLACINA 1 SENE KALDI ÇALIŞMAYI YÜRÜTEN MYCOLOGY RESEARCH LABARATUVARLARI TÜRKİYEDE YOK İLAC ÇIKMADAN İLACIN DAHA GÜÇSÜZ BİTKİSEL VERSİYONUNU ÇIKARDILAR CORİOLUS MRL 500 MG GÜNDE 6 TANE KULLANILIYOR 6 AY RİSKLİ TİPLİYSE 1 YIL KULLANIYOSUNUZ YA SMEAR TEMİZ GELİYOR YA DA %95 ORANINDA BÜTÜN TİPLERİ ÖLDÜRÜYOR FOLİK ASİTLE KULLANILDIGINDA ETKİSİ ARTMIŞ YAPILAN CALISMALARI İNCELEYİN ÜZÜLMEYİN GÖZÜMÜZ AYDIN TANIDIĞI OLAN CORİOLUS MRLYİ YURTDIŞINDAN GETİRTSİN KULLANDIKTAN SONRA TEKRAR SMEAR ALDIRSIN !!!!!!!

X