Acil gebelik beta ve kese görünmemesi

Semra2205

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
20
9
38
Arkadaşlar ben başka bir sebepten 9 gun acile gittim. Orada beta degeei bakmışlar. 1940 çıkmış. Hamilelik beklemediğimiz söyledim. 18 mayısta 5 haftalık kurtaj olmuştum.Beta değerim sifirlanmamis olabilirmi dedim, uzerinden 30 gun geçmiş. olmaz diyip kadin doğuma sevk ettiler. Beta takibi istendi.
14.07 beta 1940
16.06 beta 1517
21.06 beta 629 ultrason bakıldı. Ultrason doktoru erken gebelik olabilir dedi. Sonuçlarımi gösteremedim. Ne oluyo olabilir. Benim gibi bir durum yaşayan varmi. Kafam çok karıştı. Kurtaj sonrasi 20 güne yakın az az kanamam olmuştu. Daha da hiç kanamam olmadı. Daha önce bir dış gebelik geçirip tuplerimden biri alınmıştı. Bana bir fikir verin

Yani hiç bilmiyorum ben beta olayını. Yani mayıs 18 de kurtaj oldum 5 haftalık. Ben haziran 18 de adet olurum diye beklerken 14 haziranda idrar yolu için gittiğim aciden beta 1940 kadin doguma git dediler. Ve her bakıldığında düşüyor anlamadim

Yani bende öyle düşündüm. Ama doktor diyor ki kurtajdan 30 gün sonra beta 1940 çıkması mümkün değilmiş. Yeni gebelikte olabilirmiş ama kese falan gözükmüyor

Degerin cok düsmüs parca kaldiğı zaman gec dusuyor beta mubtemelen sen icerdeki parcayı attın bi sekilde hizlı dusmeye baslamıs beta gebelik degil su an

X