Acil gebelik testime bakar mısınız

Evet bozuk ☺️
Merhaba test bozuk değil mi biz 1 senedir çocuk istiyoruz ve Şubat ayında tüp bebeğe başlayacağız sperm azlığından dolayı tekrar test yapmalı mıyım sizce yoksa bu test doğru olabilir mi biliyorum ç olan yerde çizgi yoksa bozuk demek ama birazcık çıktı ç olan yerde

Eklentiler

• IMG_7381.jpeg
    IMG_7381.jpeg
    159,8 KB · Görüntüleme: 139
  • IMG_7380.jpeg
    IMG_7380.jpeg
    134,2 KB · Görüntüleme: 142
Kızlar lütfen gebelik testime bakın adetime 4 gün var sabah vanu marka gebelik testi yaptım hiç bu marka kullanmadığım için yanlış mı diye korkuyorum gebelik belirtilerin var aslında göğüslerim aşırı büyüdü ve çok acıyor sızlıyor adetime 15 gün kala başladı ve damarlarımın her tarafı mosmor adet onceside goguslerim siserdi ama böyle değildi arada hafif kaşık ağrım oluyordu yorumlar misiniz vanu gebelik testi kullanan var mı sizce hamilemiyim bı bakar mısınız
Çok çok silik bir çizgi gördüm

4 gün geciktim aslında ama 3-4 aydır zamanında adet görmüyorum geçen ay da 1 hafta gecikmişti pcos dedi tüp bebek doktoru daha önce yoktu böyle bir sorunum ama normalde 31 gün sürer ona göre hesaplarsam 4 gün geciktim
Hemencecik kan ver hadi güzel sonuçlar için haber ver 🥰

Hadi inşallah canım bende silik çizgiyi gördüm kan ver hemen ben verdim öğrendim şimdi bidaha kan verdim iki katına cikmismi diye inşallah çıkmıştır sagliklica kucağımıza almayı nasip etsin rabbim

Kızlar bir şey soracam daha yeni hamileyim bildiğiniz üzere beta değerim gayet güzel artış gösteriyor progesteron çarşamba günü 17.9 çıkmıştı cuma günü kan verdim 16.2 cikmis acaba kötü bir durum var mi lütfen acil cevap verir misiniz

Kızlar merhaba bugün sabah test yaptım böyle çıktı sizce hamilemiyim bakabilirsiniz

Eklentiler

• IMG20231218193145.jpg
    IMG20231218193145.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG20231218130314.jpg
    IMG20231218130314.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 86
Kızlar bir şey soracam daha yeni hamileyim bildiğiniz üzere beta değerim gayet güzel artış gösteriyor progesteron çarşamba günü 17.9 çıkmıştı cuma günü kan verdim 16.2 cikmis acaba kötü bir durum var mi lütfen acil cevap verir misiniz
Kimyasal olabilir degerin artmasi gerekirdi cnm sonucun ne oldu acaba insallah tutunur bebiş

X