ACİL SONUÇ NORMAL Mİ ?

ne3hir

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
127
-56
26
Kızlar dün kaset test yaptım 2 dakika da cift cizgi belirdi özele gittim kan verdim beta 150,93 çıktı son adet tarihim 21 ocak 28 gün olmuş oluyor normal bir sonuç mu ?

Hayirli olsun. 5 ustu hamile demektir. Tebrikler.

Rakamin kac oldugu ise laboratuvardan laboratuvara degisir, onemli degildir. Onemli olan duzenli yukselmedir. Ortalama olarak iki gunde iki katina cikmali rakam. Isterseniz 2 veya 4 gun sonra ayni labda yine test yaptirin bakin duzenli artiyormu

Rakamin kac oldugu ise laboratuvardan laboratuvara degisir, onemli degildir. Onemli olan duzenli yukselmedir. Ortalama olarak iki gunde iki katina cikmali rakam. Isterseniz 2 veya 4 gun sonra ayni labda yine test yaptirin bakin duzenli artiyormu
Yarın tekrarlayacağım testi duzensiz olur diye korkuyorum yükseliş

Eklentiler

• IMG-20240217-WA0018.jpg
    IMG-20240217-WA0018.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 85
Acele etmemenizi tavsiye ederim. Ben sizin yerinizden olsam bir 2 gün sonra bir de ondan 4 hün sonra kan veririm. Çok sık bakınca da bu sefer sonradan sapıtırsa ee düzenli artıyordu zaten diye bhcg göz ardı ediliyor.

Acele etmemenizi tavsiye ederim. Ben sizin yerinizden olsam bir 2 gün sonra bir de ondan 4 hün sonra kan veririm. Çok sık bakınca da bu sefer sonradan sapıtırsa ee düzenli artıyordu zaten diye bhcg göz ardı ediliyor.
Cumartesi yaptimmiste pazar pazartesi yarin bidaha yapacağım yeterli olmaz mı somrasıni doktor söyler zaten

İlkini cumartesi yaptırdıysanız ikinciyi pazartesi ya da çarşamba yaptırabilirsiniz.

İlkini cumartesi yaptırdıysanız ikinciyi pazartesi ya da çarşamba yaptırabilirsiniz.
[/QUOTEyarin icin yaptr dedi doktor ultrasonda bisey goremedi daha gorunwbilcek gibi degil dedi kesede goremedi 4 hafta 2 gunluk dedi normal mi

Cok normal. Cok kucuk. Bhcg düzenli artiyor mu bu donemde ancak onu takip edebilirsiniz.

bende bügün yaptım 1.6 çıktı yarın tekrar kan istedi doktor süphede kaldı açıkcası bilginiz varmı hamilemiyimdr acaba

merhabalar beta hcg değerim
23 şubatta değerim 33,53
26 Şubat değerim 81,3
Acaba bu artış güzel mi

X