Acil temizlik için bayana ihtiyacım var

Kurtlu3lmam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
1.884
17
Merhaba
ben bahçeşehirde oturuyorum
haftada 3 gün gelecek birine ihtiyacım var
avcılar esenyurt civarından birini arıyorum

Son düzenleme:
merhabalar
tam da sırf bu iş için bakınırken çok sevindim ilanı görmeye. ben tuzlada oturuyorum. çalışıyorum zaten ama haftasonu çalışabileceğim bir iş bakıyordum. üniversite mezunuyum ama bu aralar biraz maddi durumum pek iyi değil onun için bakıyorum. eğer ilgilenirseniz veya tavsiye ederseniz birilerini çok sevinirim. hoşçakalın. bu arada bebek için tebrikler :))

Merhaba
ben bahçeşehirde oturuyorum haftada 1 temizlik için bayana ihtiyacım var
hamileyim iş yapamıyorum avcılar esenyurt büyükçekmece civarında oturanlar tek vesait gelebilirler düşünen olursa görüşelim

Dilerseniz benim komşularımında ihtiyacı var aylık olarak anlaşıp hergün haftanın 5 günü çalışabilirsiniz

ben 2 çocuk annesiyim okula giden çocuğumun ihtiyaçları için benim işe ihtiyacım var görüşmek isterim ümraniyede oturuyurum

Buyukcekmece'de oturan bir tanidigimiz bu konuda bir is aramaktadir. Kendisiyle gorusup hala biriyle anlasmadiysaniz gorusmek ister misiniz?

merhaba ben esenyurt haramiderede oturuyorum size yakınım evlere temizlik işi arıyorum... özelden mesajlaşırsak ben talebinizi değerlendirmek istiyorum... teşekkürler...

Buyukcekmece'de oturan bir tanidigimiz bu konuda bir is aramaktadir. Kendisiyle gorusup hala biriyle anlasmadiysaniz gorusmek ister misiniz?
evet canım iyi olur görüşüp bana haber verebilirmisinz olmazsa siz özelden tel nosunu verin ben ararım
merhaba ben esenyurt haramiderede oturuyorum size yakınım evlere temizlik işi arıyorum... özelden mesajlaşırsak ben talebinizi değerlendirmek istiyorum... teşekkürler...
canım bana yakınsın özelden tel nonu verirsen görüşelim

mawiyeshill ozel mesaj gonderemiyorum malesef mesaj sayimin yeterli olmamasi sebebiyle. Bayan daha once teyzemin yaninda calismisti gayet gorgulu, gormus gecirmis biridir. Orta yas ve oturakli bir bayandir...
eger tel numaranizi bana ozel mesaj yazarsaniz kendilerine iletebilirim..

slm ben serap2kız cocuk annesıyım ew temızlık için eleman lazımsa bende iş arıyorum ve bu konudada 8 yıllık tecruben var süphenız olmasın şimdiden tşkler

Merhabalar,
Ben ıstanbul Maltepe'de oturuyorum. Düzenli olarak ev işlerinde bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum. Düşüncem haftada bir gelmesi, temizlik ve varsa ütü yapması. Doğumdan sonra daha sık almam gerekebilir. Ayrıca annem de sadece ev temizliği için 15 günde 1 (ayda 2 kez) almak istiyor. Yani tek seferde iki kapı bağlamış olacaksınız. ılgilenen arkadaşlar lütfen özelden mail atın. Düşündüğünüz fiyatı da belirtirseniz sevinirim.

X