acil yardım perma

Tuuching

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
116
27
25
Arkadaşlar ben saçlarıma perma yaptırmak istiyorum ama permanın kaç çeşidi var nasıl hiç bir şey bilmiyorum acaba lüle lüle bukle olur mu permadan saçlarım kısa deil uzunda zaten kaç yıldır her gün düzleştiriyorum yansa bil istiyorum permayı bilgisi olan yazsın nolur lütfen ve bide resim koyarsanız çokkkkkkkkk sevinirim :gitme:
 

elegance_

Ebru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
238
6
canım ben 3 yıldır yaptırıyorum. bi kere asla lüle lüle olmaz söyliyim. ilk kuaförden çıkarken anaaa lüle lüle dersin 2 gün banyo yapamazsın da mutlu mutlu gezersin. ilk banyondan sonra '' yaaa tutmamış bu''' diye yakınırsın kuaföre sayar söversin :teytey: ama anlarsın ki perma bundan ibaret :çok üzgünüm: duş alırken ödün kopar bozuldu diye, gece yatarken rüzgada yürürken :roflol: ama bozulmaz. lüle lüle de olmaz malesef :sm_confused: su dalgaı gibi olur sardırdığın bigudi boyutuna göre değişir ama en incesi en mantıklısıdır 1 ayda iri dalgaya dönüşür çünkü ve öyle kalır.
ayrıca perma sıvısı açın rengini 2 ton kadar açar. bide onu koyultmak istersin sürdüğün boya ne olursa olsun siyaha yakı renk çıkar , ilk 2 hafta sevindirik olursun sora her fırsatta düzleştirmeye başlarsın üzülürsün pişman olursun yaptırdığına fln.. sora alışırsın, bu dfada dipten gelen düz saçın seni deli eder yine yine yine derken hayat boyu yaptırırırsın , yani yaptramazsın ,33 yaşında kel kalırsın .........:dance: okay tamam 1 yıl kullanırsın ayrıca saçına verdiğin her şekil daha sağlam olur toka taktığın yerden kaymaz fln .. ama saçında afedrsin yerbezi olur!!!!!
güzelim bi maşa al ben bıraktım bu son permamdı ve maşa aldım. lüle bukle fıssstık gibi oluyo, tabiki bozlacak ama sabitleştiricini iyi seçeceksin. avon styling likit sprey kullanıyorum 3 gün maşam aynen duruyo. perma dalgası o özendiğimiz lülelerden dalgalardan değil güzelim.

seçimini yap, kolay gelsin :)
 

elegance_

Ebru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
238
6
canm cevap gecikti memlekete doğru yoldaydım :) remingtonun S8670 setini kullanıyorum canm onun maşası. remingtonun maşalarını tavsiye ederim. babyliss de bi o kadar iyidiğr biraz daha uygungur fiyatları.