Acil Yardım POMEM Spor Parkuru İle Alakalı

asdhssns4242

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
19
4
26
İyi akşamlar arkadaşlar. 27. Dönem POMEM için başvuru yaptim. Spor Parkuru için kursa gidiyorum. Parkur zor ama hepsini yapabileceğime inanıyorum tek sıkıntım takla atmak. Gün içinde uğraşıyorum bir şekilde atmaya başlıyorum ama ertesi gün sil baştan yapiyorum sanki unutmuşum gibi önceki gün taklayi atan ben değilmişim gibi hissediyorum. Parkur konusunda tecrübesi olanlar veya aynı sorunları yaşayıp bu korkuyu yenenler varsa nasıl yendiklerini anlatabilir mi?

İyi akşamlar arkadaşlar. 27. Dönem POMEM için başvuru yaptim. Spor Parkuru için kursa gidiyorum. Parkur zor ama hepsini yapabileceğime inanıyorum tek sıkıntım takla atmak. Gün içinde uğraşıyorum bir şekilde atmaya başlıyorum ama ertesi gün sil baştan yapiyorum sanki unutmuşum gibi önceki gün taklayi atan ben değilmişim gibi hissediyorum. Parkur konusunda tecrübesi olanlar veya aynı sorunları yaşayıp bu korkuyu yenenler varsa nasıl yendiklerini anlatabilir mi?
Bende basvuru yaptim ancak kursa yazilmadim. Ben tesetturlu biri olarak kararsiz kaldim. Polis olmak istedigimden emin degilim. Ne yelekleri uzun ne gomlekleri

Korku panik sizi esir almış korkmassan başarırsın.
Çok istediğiniz meslek ise rabbim tez vakitte nasip etsin 😊

Siz tesettürle başı kapalılığı karıştırmışsınız. Kuranin hic bir hukmune uymayan uniforma asla islami tesetrur ölçüleri ile bir değil. Azıcık bile uygun değil. Kalcalarina kadar inen ceket ve pantolonlarin icine geçmiş gömlekleri mi tesettüre uygun ? Kapali olan polis kardeslerime saygim sonsuz. Ancak tesettur konusu asla islami olcude degil asla
Ben tesettürlü polisler görüyorum gayette tesettüre uygunlar.

X