ACİL YARDIM!!!

zeykus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2021
1.167
1.149
32
Kızlar ben 1.5 hafta önce hsg oldum. 2-3 gün sonra ağrılarım ve kanamam geçti gayet iyiydim ama 3 gündür falan çok şiddetli kasık ve bacak ağrım var hatta bu gece uyuyamadım ağrıdan :KK43: 1 hafta boyunca sabah akşam enfexia antibiyotik verdi doktor enfeksiyon riskine karşı kullandım bitti geçtiğimiz pazartesi günü. Antibiyotik kullanmama rağmen enfeksiyon kapmış olabilir miyim? Birde dün açık kahve (sarıya yakın) akıntım oldu erken adet olucam sandım (ki normalde mümkün değil ilaçla adet görüyorum) ama arkası gelmedi kesildi. Acile gitsem haftasonu usg bakarlar mı? Çok korkuyorum ve çok ağrım var nolur yardım edin :KK43: 😱😭

Doktorunu görün enfeksiyon belirtilerine benziyor anlattıklarınız pazartesi randevu alıp gidin

Doktorunu görün enfeksiyon belirtilerine benziyor anlattıklarınız pazartesi randevu alıp gidin
Kadın doğum Acile gittim bugün dayanamadım enfeksiyon yok bir sorun görünmüyor dedi çok Şükür. Hsg sonrası ara kanamaymış ilacım bitmediğinden olacak ki rahmim kanamak için ilk defa çabaladı galiba o yüzden bu kadar ağrı oldu sanırım zira akşam üstü zorlaya zorlaya kahverengi akıntıyı sökünce rahatladım bir miktar 🤦🏻‍♀️ teşekkür ederim ilginize 🤗

Kadın doğum Acile gittim bugün dayanamadım enfeksiyon yok bir sorun görünmüyor dedi çok Şükür. Hsg sonrası ara kanamaymış ilacım bitmediğinden olacak ki rahmim kanamak için ilk defa çabaladı galiba o yüzden bu kadar ağrı oldu sanırım zira akşam üstü zorlaya zorlaya kahverengi akıntıyı sökünce rahatladım bir miktar 🤦🏻‍♀️ teşekkür ederim ilginize 🤗
Ben teşekkür ederim geçmiş olsun canım 💕

X