Acil Yardim

Gju

D
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2017
79
39
27
Arkadaşlar bi yardım edin günlük evde bi kaç hareket le popo buyuten gelistiren varmı varsa onerileriniZi lütfen söyle yın. Çok kötü hissediyorum kndimi böyle kotlar yakismiyor :110::KK42:

diğer konuna söyledik ya canım :) sen bir günde büyüsün istiyorsun sanırım ama sabırlı olmadıkça işe yaramaz ki

diğer konuna söyledik ya canım :) sen bir günde büyüsün istiyorsun sanırım ama sabırlı olmadıkça işe yaramaz ki
Çok sabirsizim ve küçük oldugu icin deneyip sonuç almış insanlar varmı merak ediyorum.

Canim ben sana iki tane atmıştım video. Yap onlari bir ay buyur . Ama surekli baska sseyler arar ondan ona gecersen bir faydasini goremezsin. Kas yapacaksin bunun icin de egzersiz kadar hatta ondan da onemlsi beslenme var. Ye bakalim gunde iki yumurta sut yogurt badem falan bi de dedigim sporlari yap buyur gider. Ha bir de her gun yaparsan büyümez. Bir gun dinlenecek kaslar gelisecek yoksa yorarsin ve yikarsin kaslarini

vücut yapında yoksa popo büyütmek en az küçültmek kadar zor. öyle 2 gün 1 hafta 1 ayda falan sonuç alamazsın.adamakıllı popo büyütüp çıkarmak istiyorsan;
en az 1 sene ve de protein ağırlıklı beslenme gerekli. ayrıca evde tek başına ne kadar çıkar bilmiyorum çünkü gittikçe büyüyen ağırlıklarla büyük kas gruplarını çalıştırmak şart

X