Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası acil yardıma ihtiyacım var

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

pbelos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
3
0
32
merhabalar kızım 4,5 yaşında ben boşanma aşamasındayım ama velayet ile ilgili anlaşmaya varamıyoruz. kanser tedavisi gören bir annem var kızıma bakacak birini arıyorum ama tek başıma çalısıp hayat mücadelesi veriyorum bu sebeple öle biri olmalı ki kalacak yeri olmayan evimin kapısını sonuna kadar açabileceğim ve sadece cep harçlığı olarak 500-600 tl verebileceğim . böle birini bulmam lazım ve acil cevresinde böle birisi olan vardır belki diye buraya yazmak istedim . annem kızım ve ben kalıyoruz kızım çok akıllı ve uyumlu bir kız annemin aldığı tedavilerden dolayı tek başına bakamıyor hastanelere gidiyor bu ve benzeri sebeplerden dolayı destek almamız gerekiyor . belki bir şey çıkar diye buraya yazmak istedim istanbul avrupa yakası parseller civarında ikamet ediyorum .

Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun. Benim çevremde yok böyle biri ama size tavsiyede bulunmak için yazıyorum. Hiiic tanımadığınız bir insana sakın evinizi açmayın bu devirde ne olacağı belli olmuyor biliyorsunuz burdan bulduğunuz biri güvenilir olmaya bilir çevrenizde yok mu acaba iyice sorusturdunuz mu

Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun. Benim çevremde yok böyle biri ama size tavsiyede bulunmak için yazıyorum. Hiiic tanımadığınız bir insana sakın evinizi açmayın bu devirde ne olacağı belli olmuyor biliyorsunuz burdan bulduğunuz biri güvenilir olmaya bilir çevrenizde yok mu acaba iyice sorusturdunuz mu
ahh keşke olsa günlerdir arıyorum. evet işin o kısmı da var ama biraz caresiz kaldım referanslı bakıcıların ücreteri malum allah korkusu olan düzgün birisi çıkar belki diye bir umut işte

X