Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası acil yeni bakıcı/ eski bakıcı rezilliği

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

jigglyypuff

Yoğun ve yorgun günler...
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
763
20
oncelikle merhaba,

diger konuya ufak bir not düstüm ama durumu detaylandirmak adina tekrar konu acmak istedim.
6 aylık bebegime cok temiz, guvenilir , DURUST (bu cok onemli) , evimde bakacak ( yatili olabiir misafir odam mevcut) , ufak tefek ev islerinde yardimci, yemek yapabilen bir aile ferdi ariyoruz.evimizde kamera ve ses kayit cihazlari mevcut buna anlayis gosterilecegini umuyorum cunku bebegim 6 aylik derdini anlatamiyor haliyle...

onceki bakicimiz 1 bucuk ayda tum sulalesini gomdu (yalan tabiki) cenazeleri hastaliklari isi gucu bitmediginden yollarimizi ayirdik.Herseyden once durust ve samimi birini ariyorum.diksiyonu duzgun , tercihen yabanci dil bilmesi iyi olur iki dille yetistiriyorum cunku ( yoksada cok sorun degil) .Tavrimi ve durusumu bilmeniz acisindan 1bucuk ayda eski yardimcinin kapanan tel faturasi gunluk ufak tefek bahsisler yol parasi eksikleri tamamlandigi halde boyle bir tavirla karsilastim.herseyden once aile olabilecegimiz birini ariyoruz.

Ankara /Gaziosmanpasa da oturuyoruz fakat bi kac aya Batikent te bahceli bir eve gecmek istiyorum.2 ay deneme suresi sonrasi sigorta baslangici yapilacaktir.

Öncelikle 6 aylık masum dünya tatlısı yavrunuzun hayırlı bir bakanı olmasını temenni ediyorum..Fakat bir anne olarak tercihen iki dil biliyor olması diye belirtmeniz çok enteresan geldi.inanin bir anne olarak bebegime bakicak olan ablamizin kaç dil bildiğinin bir ehemmiyeti yok.oncelikle duyarlı merhametli ve hakikaten bebeğimi içten sevmesi..İşini seviyor olması ve sağlam karakterli olması çok mühim olan.Bakıcı olan kişiyi değerlendirirken onun cv sini çok incelemekten ziyade hissi olarak inanın çok eğitimli bile olmasada fakat çok ahlaklı olması ve sadece sizin bebeğiniz için bulundurdugunuz kamera korkusuyla değilde hakikaten kendisini her daim gören gözeten Yüce Allah'ın korkusuyla hareket eden bir bakıcı temennisiyle diyorum..Bu arada kamera koymanizi gayet mantıklı buluyorum.

Öncelikle 6 aylık masum dünya tatlısı yavrunuzun hayırlı bir bakanı olmasını temenni ediyorum..Fakat bir anne olarak tercihen iki dil biliyor olması diye belirtmeniz çok enteresan geldi.inanin bir anne olarak bebegime bakicak olan ablamizin kaç dil bildiğinin bir ehemmiyeti yok.oncelikle duyarlı merhametli ve hakikaten bebeğimi içten sevmesi..İşini seviyor olması ve sağlam karakterli olması çok mühim olan.Bakıcı olan kişiyi değerlendirirken onun cv sini çok incelemekten ziyade hissi olarak inanın çok eğitimli bile olmasada fakat çok ahlaklı olması ve sadece sizin bebeğiniz için bulundurdugunuz kamera korkusuyla değilde hakikaten kendisini her daim gören gözeten Yüce Allah'ın korkusuyla hareket eden bir bakıcı temennisiyle diyorum..Bu arada kamera koymanizi gayet mantıklı buluyorum.
merhabalar ,
öncelikle iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim. dil konusuna gelince tercihen dedim bunun açılımı olursa iyi olur olmazsa sorun yok demektir. ayrıca düzgün türkce konusamayan bir bakicinin cocugun dil gelisiminde ne kaar etkili oldugunu sizin gibi düsündügüm sıralarda ilk oglumda tecrube ettim. dikkat ettigim seyler inanin sadece tecrubelenmis kotu deneyimlerin sonucudur. iyi günler tekrar tekrar iyi dilekleriniz icin tesekkurler

X