Pudra, Fondöten, Kapatıcılar ACİL:Yüzdeki ameliyat izini en iyi kryolan marka fondöten mi kapatır?cvp beklyrm ltfn

canım kroylan çok iyi bi marka genelde böyle tv çekimlerinde falan kullanılıyo yani diyelim spikersen falan uzun süre kalıyor ve pürüzsüz yapıyor. ünlüler falan kullanıyodu. mutlaka iyidir çünkü yabancı sitelrde ürünleri profesyonel makyaj ürünleri olarak kullanılıyor. ama estte nin falan da var çok iyi kapatan. tekin acara falan bi git orda dene bak sonra biraz gez bak bakalım yüznde nasıl duruyor. öyle al.öptümm:içelim:

üzerinden 5 ay geçti ama açıkçası ben de bilmiyorum sürüp süremiyeceğimi bir doktora sorsam iyi olacak ama bant yapıştırarak mülakata gidersem % 90 kaybederim gibi geliyor oyüzden fondöten şart mecburum buna ..başka öneriniz varsa söyleyebilirsinz iz belirsizleştirecek başka bir yöntem dolgu yapmak mesela:uhm:

canımcım eczanede de çok güzel kapatıcılar var. ama kesinlikle tekin acara yada sevile git dene öle al. diğer markalrında var çünkü.:içelim:

canım kroylan çok iyi bi marka genelde böyle tv çekimlerinde falan kullanılıyo yani diyelim spikersen falan uzun süre kalıyor ve pürüzsüz yapıyor. ünlüler falan kullanıyodu. mutlaka iyidir çünkü yabancı sitelrde ürünleri profesyonel makyaj ürünleri olarak kullanılıyor. ama estte nin falan da var çok iyi kapatan. tekin acara falan bi git orda dene bak sonra biraz gez bak bakalım yüznde nasıl duruyor. öyle al.öptümm:içelim:

işin uzmanı gelmiş Şeniz estee yi bende öneririm canım double wear kesinlikle bak.

kryolan ankarada tunalı hılmı caddesınde bı yerde satılıo sanırım canım, belkı kargo ıle gonderırler ara ıstersen

maybellıne kullanıyorum köpük fondoten
ıkı kat sürünce burnunu agzını bıle kapatabılıyor ciddiyim, kurumasını bekle 2.katı çık. CADIARZU

üzerinden 5 ay geçti ama açıkçası ben de bilmiyorum sürüp süremiyeceğimi bir doktora sorsam iyi olacak ama bant yapıştırarak mülakata gidersem % 90 kaybederim gibi geliyor oyüzden fondöten şart mecburum buna ..başka öneriniz varsa söyleyebilirsinz iz belirsizleştirecek başka bir yöntem dolgu yapmak mesela:uhm:

canım bence sor doktoruna o kadar uğraşmışsın kurtulmak için boşa gitmesin, mesala mineralli makyaj malzemeleri var eczanelerde satılan. onlar daha iyi olabilir senin için, cilde daha zararsızlar çünkü :1hug:

canım ağabeyim izmirde nerede satıldığını bilmez ki. sen netten adresini bulabilirsin. istanbuldakileri bulsan sana izmir de varsa adresi verirler

Son düzenleyen: Moderatör:
vichy ürünleri satan eczanelerden vichy dermablend ya da coverderm kremlerini kullanabilirsin.bu ürünler yara ve yanık izlerini kapatmak için.hem izmirde bulman daha kolay olur.değişik renkleri mevcut,ayrıca testerları da var eczanelerde.dermablend kavanoz fiyatı 50 ytl.

çok teşekkür edrim herkese gerçekten çok yararlı bilgiler verdiniz minnettarım ama kryolan ı izmirde bulacağım bir yer bilen olsa daha da minnettar kalıcam gerçekten?:uhm:

çok teşekkür edrim herkese gerçekten çok yararlı bilgiler verdiniz minnettarım ama kryolan ı izmirde bulacağım bir yer bilen olsa daha da minnettar kalıcam gerçekten?:uhm:

Canım sen illah kroyolan almak istiyorsan . bu marka mağazalarda bulunmaz .Ama bunu satan güzellik salonları var .İstesen İzmir de güzellik salonlarını araştır .Örneğin İstanbulda bir güzellik salonunda satılıyor .Sadece güzellik fuarlarında sergileniyor .Yine de bir araştır

Ya çok teşekkür edrim hepinize ben bu siteden memnun kladığım kadar hiçbir forumdan kalmadım gerçekten ne de olsa kadınız hepimiz ..hassas,duyarlı ,yardımsever....pilarcım dediğin gibi sorucam doktoruma adam doçent olmasına rağmen herşeye geçer geçer ,şunu kullanıyımmı desem kulllan kullan dese de sorucam olmadı başkasına sorucam ..çok teşekkürler not aldım söyledklerinizi herşey gönlünüzce olsun dolgu konusunda bilgisi olan varsa yüzdeki izi hafifletmek için ya da çöküntüyü yükseltmek için yanıt yazarsa çok memnun olucam iyi geceler iyi kalpli melekler..a.s.

Ya çok teşekkür edrim hepinize ben bu siteden memnun kladığım kadar hiçbir forumdan kalmadım gerçekten ne de olsa kadınız hepimiz ..hassas,duyarlı ,yardımsever....pilarcım dediğin gibi sorucam doktoruma adam doçent olmasına rağmen herşeye geçer geçer ,şunu kullanıyımmı desem kulllan kullan dese de sorucam olmadı başkasına sorucam ..çok teşekkürler not aldım söyledklerinizi herşey gönlünüzce olsun dolgu konusunda bilgisi olan varsa yüzdeki izi hafifletmek için ya da çöküntüyü yükseltmek için yanıt yazarsa çok memnun olucam iyi geceler iyi kalpli melekler..a.s.

canım benim bi arkadaşımın çok kötüydü ama nasıl sivilceler vardı inanmazsın. o bi ilaç kullanmıştı. ama doktora görün kozmetik olmaz sanırım daha çok zarar verir. ya sen yinede araştır doktorları olur mu mutlaka iyisi çıkar. olmadı başka şehirlerde bakarız ii bi doktora. bak estetik cerrahi bölümünde bi çok arkadaş var. doktor önerileri var. eğer estetik gibi bişey düşünürsen.ŞenizŞeniz

kuzucum ne izler geçiyor kapanıyor.ama sakın bak öle normal malzeme kullanma normal ciltte bile iritasyon yapabiliyor allah koeusun daha kötü yapar. ya napsakkisenağlama doldurmak değilde şey yapsan o dolgu gereken yerleri toz beyaz pudra sürerek aydınlık yapıp daha çıkık görünmesinni sağlayabilirsin sankim. ama mutlaka eczanedeki ürünlerden kullan.dur ben bi bakem nette neler var bulursam yazarımŞenizŞeniz

Ben zaten estetik oldum ege üniverstesinde docente izi kalacak dedi ama küçük olacaka üzerinden zaman geçmesi lazım ama benim de topluma karışmam lazım ailem çok üzülüyor bu duruma çıkamıyorum düzelmeden işe girmem gerek başvurdum mülakata çağrılma ihtimalim var onun için bir çare lazım ya dolgu yapılabilir birisi içten çıkarıldı biraz çökmüş dolması zman alır o izin..dolgu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazsa çok iyi olacak..o da belki zarar verebilir ama napıyım mecburum çıkma zamanı geldi artık dışarı:KK43:

Ben zaten estetik oldum ege üniverstesinde docente izi kalacak dedi ama küçük olacaka üzerinden zaman geçmesi lazım ama benim de topluma karışmam lazım ailem çok üzülüyor bu duruma çıkamıyorum düzelmeden işe girmem gerek başvurdum mülakata çağrılma ihtimalim var onun için bir çare lazım ya dolgu yapılabilir birisi içten çıkarıldı biraz çökmüş dolması zman alır o izin..dolgu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazsa çok iyi olacak..o da belki zarar verebilir ama napıyım mecburum çıkma zamanı geldi artık dışarı:KK43:

haklısın canım ne demek evde oturmak bir iz yüzünden. kuzucum şu estetik bölümüne bi aç bakem şu iz ve estetik meselesini orda belki senin gibi olan vardır. yada mutlaka biri yardım eder. çünkü izler hadi kapatıldı diyelim dolgu meselesi ne olcak. ona artık doğru düzgün bi çözüm bulmak lazım. bide tamam prezentabl olmak önemli ama bu iz yüzünden alınmıcağını düşünmüyorum. sen kendine güven kesinlikle. çünkü güven çok önemli ne yani işten sonra olsa çıkarcaklar mı seni. aynen böle dersin sorun yaparlarsa. herşeyden önce birikim denen bişey var. sakın öle kendine güvensizlik yaşamaŞenizŞeniz canım bide şu var eczanelerde bu izlere karşı kapatıcılar var meraklanma

Çok teşekkür edrim almagester06 çok moral verdin bana inanamazsın şuanda mülakata giresim geldi valla ama işte toplumumuz mükemmeliyetçi dış görünüş knusunda oyüzden bütün stresim ama geçene kadar sabredicez ve zorluklarla başedicez mecburen ,estetik kısmında çok dolandım ben hatta doktoru orda buldum gittim oldumvs. benm gibi olanlar var onlar da lazerle izleri yoketmeye çalışıyolar bağdat caddesinde böyle bir şazer estetik merkezi varmış 2 ayda bir uyguluyormuş ama güvenemiyorum...bilmemki ne yapıcam:uhm: Bide iz daha yeni olduğu için ..cok saola.s.

Peki canım oralara da bakıcam ama bayağı pahalı satar onlar da kesin ..tekeller ya o konu da neyse bulursam alırm mecburum..cok saol roseinore:KK43:

canım ağabeyimle konuştum,biraz önce ,bir şey olmaz .sürebilir dedi.... kullanabilirsin fondoten tatlım.....buraya yazar mısın dediğin için cevabını ,buraya yazdım, geçmiş olsun bu arada............

Son düzenleyen: Moderatör:
X