Pudra, Fondöten, Kapatıcılar ACİL:Yüzdeki ameliyat izini en iyi kryolan marka fondöten mi kapatır?cvp beklyrm ltfn

merhaba ,

kryolan porselne makyaj fondotenını ben gıttı gıdıyrodan buldum .gitti giidyordan KRYOLAN'S PORSELEN MAKYAJ İÇİN STICK diye yazarasanız bulabılrıısnız.

cnm nokta durağı izmirde hatay semtinde herkes bilir yani sorsan hatay nokta die

Igia Instant Cover Kapatıcı diyorlar..bilemiyorum.aklında bulunsun

pro_instant2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar benımde esımın burnunda boyle bır ız var gecen sene bır kaza gecırmıstı burnundan bır parca kopmustu onu yerıne dıktıler ama cıkıntılar cokuntuler falan var ız kaldı yanı acaba bu dedıgınız urunlerden o da kullanabılırmı yanı erkek ya hanı bellı olurmu yuzunde makyaj oldugu bırı bakıp suratına makyajmı yaptın dese alır parcalar fondotenı valla bırı banada yardımcı olsun arkdaslar ya acaba yuzde hıcbıse yokmus gıbı duran kapatıcı bıse varmı:çok üzgünüm:

KRYOLAYN NIN KAPATICILARI ÇOK İYİDİR BAŞKA MARKALARLA KARŞILAŞTIRMA YAPMAM BİLE BUNU KULANANLAR BİLİR ZATEN BENDE KULANAN BİRİ OLARAK TAVSİYE EDERİM BEN M.A .C DE KULANIYORUM DİĞER PROFÖSYONEL ÜRÜNLERİDE KULANDIM KRYOLAYN DİYORRUMMMM BAŞKA BİŞE DEMİYORUMM BENİM GİBİ KULANAN ARKADAŞLRIMDA ESTETİSYEN HOCAMDA BENLE AYNI FİİKİRDELERa.s.

ya rkadaşım tvlerde trucover die bi ürün var bi araştır bakalım leke ve iz kapatıcı olarak geçiyo umarım yararı olursüprizzzzz

canım bu forum sitesinde adresi var.hatayda noktada akbank sokağı erbil süel üstündeymiş.

Kryolan

kryln supra color alabılırsın supra yuzdekı leke amelıyat ızlerını tamamen kapatır

coverdermden once kryolan urunlerini kullanmistim.suya dayanikliligi az.terleyince yenilemek gerekiyor.cok kivamli degil.dogru urunleriyle(finishing powder/spray,firca) birlikte uygulandiginda kalip gibi durmuyor.COVERDERMI tavsiye ederim.yayginlasmasini istiyorum.. :)

okypete abin estetik cerrahiymiş bir soru sormak istiyorum dikişlerimi yeni aldırdım bugün 15 gün sonra ilaç kullanmaya başliyicam ama okul hayatım olduğu için dikişlerde yüzümde kapatmak istiyorum kryolan ürünleriyle ama iltihaplanır ya da tahriş olur diye korkup süremiyorum abine danışabilir misin bu konuyu dikiş alındıktan ne kadar süre sonra kapatıcı tarzı ürünler kullanabilirmişiz üstünee ??? kızlar bu konuda bilgisi olan varsa onlardanda yorumları istiyorum lütfen yardımcı olunn

X