Acill cevap. Bi bakar mısınız. a yavaş yükseliyor ama düşüş yok, kese göründü ama haftasına gore küçük ve kanamam yada herhangi bir belirtim yok.

Canım telaş yapma doktorunun böyle yapması da iyi değil hamile insan bu kadar strese sokulmamalı zaten. Rahmini kasma sakin olmaya çalış bak 4mm keseye sahip olanların çoğu sonra kalp atışını da duymuş ve keseleri de gelişmiş ❤️
Çok teşekkür ederim, heyecanla bekliyorum 🥰🥰

Öyle mi oluyor. Cidden baya yakınmış. Doktor cuma günü devlet hastahanesinde (doktorum il dışında) bi keseye baktir. Duruma göre pazartesi gene gel yanıma dedi. Senin takibin ne şekilde ilerleyecek canim
Canım bugün doktora gittin mi ?

Canım bugün doktora gittin mi ?
Evet gittim canım. 8,95 mm olmuş. İlerleme iyi dedi. İçinde de ufaktan bebek gözüküyor gibi dedi. Simdiden belli olmaz net olarak dedi. Bu günden sonra bekle 10 gun sonra gel kalp atışına bakalım dedi. Çok umutlandım. İçim bi nebze de olsa rahatladı. Beta da değişkenlik gösterebilir, keseyi gördükten sonra beta ya bakmadiklarini söyledi.

Evet gittim canım. 8,95 mm olmuş. İlerleme iyi dedi. İçinde de ufaktan bebek gözüküyor gibi dedi. Simdiden belli olmaz net olarak dedi. Bu günden sonra bekle 10 gun sonra gel kalp atışına bakalım dedi. Çok umutlandım. İçim bi nebze de olsa rahatladı. Beta da değişkenlik gösterebilir, keseyi gördükten sonra beta ya bakmadiklarini söyledi.
Evet canım bende demiştim sana keseden sonra betaya bakmamalılar zaten (sanki doktorum😁) ama çok çok sevindim bana da umut oldun kuzum yolk gözüktü öyleyse demi?

Evet canım bende demiştim sana keseden sonra betaya bakmamalılar zaten (sanki doktorum😁) ama çok çok sevindim bana da umut oldun kuzum yolk gözüktü öyleyse demi?
Zaten doktor öyle söyleyince aklıma sen geldin 😊 yolk falan demedi. Sadece kese iyi gözüküyor. İçinde de bebek oluşacak gibi. Sanki ufaktan gözüküyor 10 gun sonra gel dedi. Bilemedim. Düşünmek istemiyorum artık. 10 gun bi rahat uyumak istiyorum . Senin de baya iyi ilerlemiştir şimdi. İyi haberlerini bekliyorum. 🫠

Zaten doktor öyle söyleyince aklıma sen geldin 😊 yolk falan demedi. Sadece kese iyi gözüküyor. İçinde de bebek oluşacak gibi. Sanki ufaktan gözüküyor 10 gun sonra gel dedi. Bilemedim. Düşünmek istemiyorum artık. 10 gun bi rahat uyumak istiyorum . Senin de baya iyi ilerlemiştir şimdi. İyi haberlerini bekliyorum. 🫠
Evet canım rahatla artık bak kese büyüyüp gelişiyor. Çok sevindim gerçekten bizim bebişler geç tutunmuş olabilir canım ama kendilerini çabuk toparlayacaklar Allah’ın izniyle🤲🏻❤️

Selam canım sana bişey sorucam. Kese büyüyor ya herhangi bi belirtin var mı vücudunda ?

Selam canım sana bişey sorucam. Kese büyüyor ya herhangi bi belirtin var mı vücudunda ?
Selam canım. Kasık ağrısı arada oluyor, çok ayakta durunca özellikle hissettiriyor. bir de ilk baştan beri ateş basması var , o da progestan dan muhtemelen. Başka bir şey yok. Ne bulantı ne meme hassasiyeti.

Selam canım. Kasık ağrısı arada oluyor, çok ayakta durunca özellikle hissettiriyor. bir de ilk baştan beri ateş basması var , o da progestan dan muhtemelen. Başka bir şey yok. Ne bulantı ne meme hassasiyeti.
Ya canım benim hiç bişeyim yok göğüslerim taş gibi sertti ama geçti o sertlik. Kasık ağrım yok yani bakarsan hiç bi belirtim yok endişe ediyorum. Bulantı zaten bende hiiiç olmadı

Ya canım benim hiç bişeyim yok göğüslerim taş gibi sertti ama geçti o sertlik. Kasık ağrım yok yani bakarsan hiç bi belirtim yok endişe ediyorum. Bulantı zaten bende hiiiç olmadı
Benim ilk baştan beri memelerde hiç bir şey yoktu. Herkes de belirti olmuyor çok duydum bunu. Endiselenme hiç. Kanama lekeleme var mı peki sende.

Her ikinize de hayirli olsun , Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. :anneadayı:
Hamileligimin basindan sonuna kadar Oglum hicbir sorun yasatmadi bana
Ne bir mide bulantisi ne aserme..
Hicbir belirtim yoktu . .
Sizin gibi korku icerisindeydim ben de ..
Demem o ki erkek bebeklerde genelde hic belirti olmuyor aklinizda olsun.
Ve de Stres yapmayin lütfen.

Her ikinize de hayirli olsun , Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. :anneadayı:
Çok teşekkür ederim canım 🙏🤗 umarım bizde sağlıkla kucağımıza alırız

Amin canım inşallah çok teşekkürler ☺️ bizede nasip etsin Rabbim 🙏🏻

X