Acill cevap. Bi bakar mısınız. a yavaş yükseliyor ama düşüş yok, kese göründü ama haftasına gore küçük ve kanamam yada herhangi bir belirtim yok.

cane2424

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
43
23
31
Betam asagidaki gibi ilerledi. 7 subat da transfer oldum. 19 subatta ilk takibim bu şekilde. Kontrol e gittim doktor evet yavas yükselmiş ama olk baslarda normal ilerleme var, takip edecegiz dedi keseyi göremedi. Bu gun tekrar gittim bet hcg 6370 çıktı. Doktor istediğimiz gibi degil ama yükseliyor. Kese de göründü ama 0.37 mm ve haftasina göre 1 hafta geriden geliyor dedi. Takip edeceğiz bakalım dedi. Benim gibi yaşayan var mi arkadaşlar. Cok yoruldum. Surekli bir şeyler çıkıyor. Artık huzurla bi haber almak istiyorum.
20240229_103517.jpg

Betam asagidaki gibi ilerledi. 7 subat da transfer oldum. 19 subatta ilk takibim bu şekilde. Kontrol e gittim doktor evet yavas yükselmiş ama olk baslarda normal ilerleme var, takip edecegiz dedi keseyi göremedi. Bu gun tekrar gittim bet hcg 6370 çıktı. Doktor istediğimiz gibi degil ama yükseliyor. Kese de göründü ama 0.37 mm ve haftasina göre 1 hafta geriden geliyor dedi. Takip edeceğiz bakalım dedi. Benim gibi yaşayan var mi arkadaşlar. Cok yoruldum. Surekli bir şeyler çıkıyor. Artık huzurla bi haber almak istiyorum. Eki Görüntüle 3396898
Neredeyse hep iki katı artmış, aslında değerleriniz güzel gibi. Benim bir arkadaşıminda 1 hafta geriden geliyordu yakınlarda doğurdu. Geriden gelsede sağlıklı bir sekilde ilerler inşallah ♥️

Neredeyse hep iki katı artmış, aslında değerleriniz güzel gibi. Benim bir arkadaşıminda 1 hafta geriden geliyordu yakınlarda doğurdu. Geriden gelsede sağlıklı bir sekilde ilerler inşallah ♥️
25 i ve 28 i arası 3 gun geçmesine rağmen 2 katı bile artmamisti. Bu gün de 5 gun geçmesine rağmen 1375 den 6370 olmuş 5 günde. Aslında diyorum en azından artıyor ama gene düzensiz olması korkutuyor beni. İlk 4 test halbuki neredeyse 3 katı artacak şekilde ilerliyordu. Korkuyorum. Bilemiyorum. Belirsizlik kötü. Doktor da takip edeceğiz asamada diyor.

Canım şuan bende aynı durumdayım ama bana doktorum kan ver betaya bakalım demiyor zaten kese gözüktükten sonra kandan takip etmemenin bi anlamı yok. Stres yapma bak kese gözükmüş. Kese çok hızlı büyürmüş geç tutunduğu için öyle olmuş olabilir

Canım şuan bende aynı durumdayım ama bana doktorum kan ver betaya bakalım demiyor zaten kese gözüktükten sonra kandan takip etmemenin bi anlamı yok. Stres yapma bak kese gözükmüş. Kese çok hızlı büyürmüş geç tutunduğu için öyle olmuş olabilir
Senin de mi kese çok küçük, ve betan da daha önce dengesizlik oldu mu hiç. Benim normalde 6+2 haftalık olması lazım ama doktor ölçülere göre en fazla 5 haftalık dedi . İkimiz de ve bizim gibi olan herkes sağlıkla bi sureci atlatırız umarım.

Senin de mi kese çok küçük, ve betan da daha önce dengesizlik oldu mu hiç. Benim normalde 6+2 haftalık olması lazım ama doktor ölçülere göre en fazla 5 haftalık dedi . İkimiz de ve bizim gibi olan herkes sağlıkla bi sureci atlatırız umarım.
Canım evet bugün gittim doktora kesem küçük ama benim değerm transferin 9.günü 50 ile başladı doktorda dedi ki kesenin böyle olması yavaş geliştiği için olabilir dedi. 4mm kesem 5+5 deyim

Ben de 6 haftalık hamileyken kese 5 haftalık görünmüştü. Doktor 2 hafta gerilikte bile kesenin haftasıyla uyumlu duruma geldiğini görüyoruz hiç korkma dedi. 8 haftalıkken gittim çok şükür haftasıyla uyumlu çıktı kalp atışını dinledik.
Şimdi oğlum 10 aylık oldu 🙏🙏

Canım evet bugün gittim doktora kesem küçük ama benim değerm transferin 9.günü 50 ile başladı doktorda dedi ki kesenin böyle olması yavaş geliştiği için olabilir dedi. 4mm kesem 5+5 deyim
Benim kese 0.37 mm , baya fark var. Sana öyle dedilerse beni düşün. Kötü düşünmek istemiyorum. 😔

Ben de 6 haftalık hamileyken kese 5 haftalık görünmüştü. Doktor 2 hafta gerilikte bile kesenin haftasıyla uyumlu duruma geldiğini görüyoruz hiç korkma dedi. 8 haftalıkken gittim çok şükür haftasıyla uyumlu çıktı kalp atışını dinledik.
Şimdi oğlum 10 aylık oldu 🙏🙏
Ya ne güzel.bi anda içim ısındı. 🫠 hayırlı olsun , sağlıkla büyüsün. Umarım benim de kucağıma alacağım gun gelir.

Tamam işte canım senin de 3,7 mm oluyor çok bi fark yok aramızda
Öyle mi oluyor. Cidden baya yakınmış. Doktor cuma günü devlet hastahanesinde (doktorum il dışında) bi keseye baktir. Duruma göre pazartesi gene gel yanıma dedi. Senin takibin ne şekilde ilerleyecek canim

Öyle mi oluyor. Cidden baya yakınmış. Doktor cuma günü devlet hastahanesinde (doktorum il dışında) bi keseye baktir. Duruma göre pazartesi gene gel yanıma dedi. Senin takibin ne şekilde ilerleyecek canim
Bana sadece 10 gün sonra gel kalp atışı için dedi canım. Bi daha gel keseye bakalım demedi yani

Bana sadece 10 gün sonra gel kalp atışı için dedi canım. Bi daha gel keseye bakalım demedi yani
Benim doktor bana çok olumsuz konuşmuyor ama benim gibi endiseleniyor. O da merak içinde. Senin iyiymiş. Kafan en azından rahat ama sayende benim de kafam rahatladı ya biraz. Çok teşekkürler canım. 🤗

Benim doktor bana çok olumsuz konuşmuyor ama benim gibi endiseleniyor. O da merak içinde. Senin iyiymiş. Kafan en azından rahat ama sayende benim de kafam rahatladı ya biraz. Çok teşekkürler canım. 🤗
Canım telaş yapma doktorunun böyle yapması da iyi değil hamile insan bu kadar strese sokulmamalı zaten. Rahmini kasma sakin olmaya çalış bak 4mm keseye sahip olanların çoğu sonra kalp atışını da duymuş ve keseleri de gelişmiş ❤️

X